Jump to content

Trans haline geçemiyorum !

ElectroHeart

Önerilen Mesajlar

Bir türlü uyku ile uyanıklılık arasında olamıyorum. Ya uyuyorum ya uyumuyorum. Bu nedenle sanırım astral yapamıyorum. İki kere küçükken bilinçsiz deneyimlemiştim tabi o zamanlar ne olduğunu bilmiyordum fakat şimdi bilinçli bir şekilde yapamıyorum. Neden bir fikri olan var mı acaba ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hipnotik Trans Metodları

http://www.gnoxis.com/psi%C5%9Fik-yetenekleri-geli%C5%9Ftirme-dersleri-39911-2.html#post514455 başlığındaki 6. derste "Hipnoz Tekniği Kullanılarak Psişik Yetenekleri Geliştirmek" üzerine bir yazı paylaşmıştım ve bu yazının içinde uygulanabilecek Hipnotik Trans Metodlarının linkini vermiştim. Burada bu metodların Türkçeleştirilmiş halini bulacaksınız. Çevirdikçe buraya göndereceğim.   Derinleşme   Rahatlama Metodu I: Denek ile konuşulmaktadır.   Şimdi serbest bırak, rahatla. Keyifli, iyi bir d

, Yer: Psişik Yetenekler

• Spiritüalizm Egonun Yeni Tanımı Haline mi Geldi?

Çeşitli süs ürünleri, kişisel yardım guruları, iyileştiriciler, oldukça geniş tinsel uygulamalar, maddeler vb. sayesinde Batı’daki spiritüalizm anlayışı oldukça bozuldu. Batı Kültürü, bir şekilde, bu denli saf ve basit bir şeyi alıp, ticari ve rekabetçi; kısacası hiç olmadığı bir şeye dönüştürmeyi başardı. Batılı düşünce sistemimiz; bazı insanların spiritüalizm yolunda bir ömür harcayarak ulaşmaya çalıştığı şeye anında ulaşma isteği ile yontuldu. İşte tam olarak bu ‘bir şeylere ulaşma’ ve ‘yük

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• VooDoo Törenlerindeki Trans Dans Ve Ruhlar

Voodoo'da iyi ve kötü hep yanyana bulunuyor.Ancak,bunların birbirinden iyi ayırt edilmesi,birine ulaşmak için diğerini uzaklaştırmak gerekiyor.''Houngan''ya da ''mambo''nun (eğer dişiyse)ruhsal bilgisi,ahlaki yönden bozuk doğaları düzeltiyor ve dengeyi sağlıyor.Bu doğrudan karşılaşma ise seremoni şeklinde yapılıyor.Voodoo ayinlerinin bazen doğaya hareket eder bir tarzda olmasının nedeni de bu...Tıpkı,yenmesi güç buğdayın ezilerek,ekmek yapılacak un haline getirilmesi gibi.Bir voodooist i

, Yer: Maji ve Türleri

• Ruh Haline Göre seçilecek Besinler

Ruh haline göre seçilecek besinler Tıpta artık “Nörodiyetoloji” adında yeni bir uzmanlık alanı gelişiyor. İnsanların beslenmeleriyle ruh halleri arasındaki bağlantıyı inceleyen “Nörodiyetoloji” uzmanlarına göre; karamsarlığın, moral bozukluğunun, depresyonun, stresin ve boş vermişliğin ilacı, bilinçli beslenmede yatıyor.   Bu konuda uzmanların görüşleri şöyle: “Beslenmenin, zihin ve ruh üzerinde büyük etkisi olduğunu biliyoruz. Zihnin dopingi de bilindiği gibi mineraller. Özellikle demir mutla

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Trans esnasında gözün durumu [?]

Arkadaşlar trans çalışmaları [ve dolayısıyla astral çalışmaları] yaparken zihnimi susturduğumda gözlerimde inanılmaz bir kuvvet, çekim oluşuyor. Gözlerim kapaliyken sanki göz bebeklerim içeride dönüyor (yukarı doğru veya iki göz birbirine yaklaşıyor mıknatıs gibi birbirini çekiyor). Trans tecrübesini bilen arkadaşlar acaba azıcık anlatabilir mi o anda neler yaşandığını (ki ben de bu sayede yanlış bir şey yapıp yapmadığımı anlamış olayım)   Bu tecrübenin nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için an

, Yer: Meditasyon

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...