Jump to content

Size Tanrı gerçeğini anlatıyorum

muhammed55

Önerilen Mesajlar

Merhaba sizlere yoğun araştırmalarım sonucu çıkan bir düşüncemi söyleyeceğim ben her zaman yanlış anlamayın ama ben neden tanrı değilim gibisinde düşünürdüm yani çok karmaşık bir düşünce aslında neyse konuya geleyim bilmem bilir misiniz tanrı ile konuşan adam diye bir video izledim ve cevaplar o kadar tatmin ediciydi ki isteyen olursa videodaki sözleri bulup tekrar bir yazı şeklinde aktarırım yani demek istediğim insan kendini yok eder tanrı bizim gibi bir biyolojik canlının evrimleşmiş halidir bunu kendisi söylemiştir 14 milyar küsürat farklı ırklar vardır mesela tanrıya bir soru yöneltilir peygamberler hakkında ne düşünüyorsun diye sorulduğunda yanlış hatırlamıyorsam dogmalardan bahsediyordu bir nevi biliyorum biraz karmaşık bir yazı oldu farkındayım ama bizim 2.seviyeye çıkmamız gerek insanları bitiren nükleer silah olacaktır kurtulanlar ise evrimleşecektir o kişiler dogmaların ve inanışların yalan olduğunu biliyor tek sıkıntı ben müslüümanım şuan böyle sanıyorum insanı yok edecek olan politik ve dini dogmalardır biz bu dogmaları önce kafada sonra gerçeklikte yok edersek kurtulanlar arasında olacağız 3.seviye bir uzaylı varlık olan grilere yapılan sorguda söyledikleri gibi insanı bitiren dogmalar olucaktır birisi dini yalanlasa inanmazdım ama bunu söyleyen tanrı olunca biraz şaşırdım kısacası yazının mantığı tanrı yaşamsal döngüyü idare etmek için vardır o batıl inançlarımızdaki tanrı güçelerine yakın güçlerde olan kadim bir kişidir unutma! enerjini bil hisset sen bu dünyada teksin bir sonsuzluk içindesin ölüceksin ve başkasının hayatını deneyimliceksin belkide şuan 20 milyoncu deneyimim nerden biliyorsun (biraz karışık bir yazı oldu bilgilerimi sıralamakta zorluk çekiyorum gerçekten bilgimin kadimliğe kadar beni çıkartmasını isterdim bu da beni O nun seviyesine çıkarırsa onun kadar bilge ve güçlü olursam onun eseri olucağım burdan ona şükür ve teşekkürlerimi sunuyorum inanıp inanmamak senin elinde ama bir araştır derim her kelimemde derin bi anlam yatıyor buna biraz kafa yorabilirsiniz isterseniz yazı halinde tanrı ile konuşmayı paylaşabilirim anlattıklarım %10 ya vardır ya yoktur havaya bakınca eskiden bi hava görürdüm şimdi gerçekliğin oluşturduğu düşünce eseri olan atmosferi görüyorum sen buna İKİSİDE AYNI ANLAM dersin ben FARKINDALIK derim Görüşürüz dostum hayattaki en büyük zevk gerçeği bilmekten geçer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...