Jump to content

SS Ourang Medan Olayı


NizaL

Önerilen Mesajlar

http://i.hizliresim.com/X69ma7.jpg

 

1947 yılının Haziran ayında Endonezya'nın Sumatra açıklarında seyreden kargo gemisi "SS Ourang Medan"dan tehlike mesajları gelmesiyle başlayan olaylar büyük felekatle sonuçlanmasına rağmen hala sır perdesi aralanamamıştır.

 

Gemiden "Kaptan Dahil Tüm Mürettebatımız Öldü" şeklinde yardım ve tehlike mesajlarının gönderilmesinin ardında "Ölüyorum" şeklinde ikinci bir mesaj gönderimiştir. Yardım çağrısını alan "Silver Star" adlı gemi koordinatlarını değiştirip SS Ourang Medan a yardım etmeye gitmiştir.

Gemiye ulaştıklarında bir köpek de dahil olmak üzere sadece cesetlerle karşılaşmışlardır. Mesajı gönderen adamı da haberleşme odasında ölü olarak bulmuşlardır.

Olayı tuhaf yapan tüm cesetlerin elleriyle yukarıyı işaret etmiş olmaları, ağızlarının sonuna kadar açık ve dişlerinin korkudan sonuna kadar sıkılmış ve gözlerinin faltaşı gibi açık olmasıdır.

 

ofpof

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında bu gemide öldürülen tipik bir intikamcı ruh saldırısı. Herkesi öldürme şekli aynı çünkü kendisi de zamanında aynı şekilde öldürülmüş olabilir. Gemi hala duruyor mu acaba?

 

Düzeltme: Biraz araştırma yaptım ve olaydan sonra battığının ve battığı bölgede geminin herhangi bir izine rastlanmadığını öğrendim. Olay sonrası gemiyi kurtarmaya giden Silver Star isimli bir geminin kaptanı ve mürettabatıyla birlikte SS Ourang Medan gemisine çıktıklarını ve ölüleri gördükten bir süre sonra hepsinin gemideki ne olduğu belirsiz bir gaz ve ardından gelen patlama sonrası öldüklerini öğrendim. Geminin battığı noktada çok fazla metan gazı tespit edilmiş bunun cesetler sebebiyle oluştuğu söyleniyor fakat ortada ne gemi nede ceset var. Eski kayıtlara bakılınca SS Ourang Medan adında bir geminin olmadığı belirtilmiştir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Varginha Ufo Olayı

   (Bu olay 1996 yılında Güney Amerika'da Brezilya'da yaşanmıştır. Diğer ufo olaylarından en büyük farkı çok sayıda sivil şahidin olmasıdır. İnsanların çokça olduğu bir bölgede yaşandığı için askeri kurumlar diğer vakalardaki gibi (Roswell olayı, Kalahari olayı vs.) Varginha'nın üstünü örtememişlerdir. Yaralı bir şekilde yakalanan uzaylıların görüntüsü klasik Alien görüntüsünden oldukça farklıdır. Kan kırmızı gözleri, kahverengi deri, ve alın kısmında yer alan 3 boynuzumsu çıkıntıyla oldukça

   , Yer: Yakın Temas

  • Bir Olayı Veya Kişiyi Unutmak İçin

   Farz edelim ki bir aşk bitti yada kötü bir deneyim yaşadınız ve acı çekiyorsunuz. Unutmak istersiniz ama o dönemde bunu yapabilecek kadar güçlü değilsiniz o zaman bu majiyi uygulayabilirsiniz. Ay görünmediği bir zamanı seçin, ya da yeni ayın en ince hali bir ip kadar ince görüldüğü vakit olması gerek. Gece dışarı çıkın ve bir ağaç'tan küçük bir dal koparın. Toprak üzerine ağacın dalıy'la unutmak istediğiniz kişinin ismini yazın sonra elinizle silin. Bir daha yazın ama bu defa harfler daha küçük

   , Yer: Witchcraft

  • Kelly-Hopkinsville Olayı...

   http://i44.tinypic.com/16kdtnt.jpg     Sene 1955, Kelly-Hopkinsville'nin kırsal kesiminde, sıcak bir Ağustos akşamı. Sutton ailesi, çiftlik evlerinde sakin bir akşam geçiriyorlardı. Ailenin büyüğü Lucky Sutton'ın bir misafiri vardı: Billy Ray Taylor. Saat akşam 19.00 sularında, Taylor su içmek için evden çıktı. İçerde su sistemi yokmuş o zamanlar orada, o yüzden bahçedeki tulumbadan su alıyorlar. Taylor su içerken, yaklaşık 500 metre mesafede, parlak bir obje görüyor...     http://i41.tinypic.

   , Yer: Yakın Temas

  • Cuma gecesi yaşadığım olayı yorumlar mısınız?

   İyi akşamlar abilerim ablalarım, öncelikle belirtmek istiyorum okuduğum olayların çoğunu inandırıcı bulmamışsınız vs. yalan söylemekten ve yalan söyleyen insandan nefret ederim sadece tarafsız bir şekilde yorumlarsanız sevinirim. Cuma gecesi saat sabah 5 civarı yatmaya hazırlanıyordum laptopumla yatağımda uzanıyordum. Kapıdan anahtar sesi geldi dedim herhalde yamuk durmuş düzelmiştir 1 oldu 2, 3 korktum haliyle başıma hiç böyle bir şey gelmemişti neyse laptopu topladım yatağıma yattım telefo

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Dyatlov Olayı hakkında

   Merhaba Sevgili Gnoxis Forumu uyeleri bugun bu yazimda sizlere Dyatlov Geçidi Olayından bahsetmek istiyorum.Bir grup kayakçı, Ural Dağları'nda geziye çıkarlar ve esrarengiz bir sekilde Ölürler.Kulaga cok degisik geldigini soyleyebilirim.Sanki bir film konusuymus gibi.Hatta ilerleyen zamanda sizlere bu olayin filminin linkinide verecegim.Ama konudan kopuk bir film.Neyse konudan sapmayalim.Uzun zamandir bu konu hakkinda yazi yazmayi planliyordum.Ama oydu buydu pek vakit ayiramamistim.Simdi Herseyi

   , Yer: Paranormal Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...