Jump to content

Fedakar Anneye Hukuk Fakültesi Fahri Mezun Ünvanı

NizaL

Önerilen Mesajlar

Görme Engelli Kızına Ders Kitaplarını Okuyarak Hukuk Fakültesinden

Dereceyle Mezun Etti

Sosyal medyaya başarı, azim ve fedakarlık öyküsü yansıdı.

Bir anne, görme engelli evladı için dört yıl boyunca hukuk metinlerini okudu ve fakültesinden derece ile mezun olmasını sağladı.

http://i.hizliresim.com/nlj9oB.jpg

Görüntüler Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin mezuniyet töreninden geldi.

Bölümün öğrencilerinden görme engelli Berru Merve Kul, annesinin not okumaları sayesinde üstün başarı gösterdi ve dereceye girdi.

Üniversite tarafından fedakar anneye de hukuk fakültesinin fahri mezunu olarak ödül verildi.

Prof. Dr. Mahmut Bilen de bu güzel haberi Twitter hesabından duyurdu

onedio

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ortaöğretimde Devamsızlıktan Kalan 9077 Öğrenci Mezun Edildi

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ortaöğretim kurumlarında devamsızlıktan kalan 9077 öğrencinin, bu yıla mahsus mezun edildiğini açıkladı.   AA'ya konuşan Yılmaz, ortaöğretim kurumlarının son sınıf öğrencileri içinde derslerinde başarılı olmalarına rağmen kendilerine mevzuatla verilen devamsızlık süresini aşanların başarısız sayıldığını hatırlattı.   Milli Eğitim Bakanı şunları söyledi:   ''Ancak bu yıla özgü olmak üzere bütün derslerinden başarılı olup da devamsızlıktan dolayı başarısız sayı

, Yer: Gündem

• Hukuk Felsefesi

Hukuk Felsefesi/donkişot yayınları...okudukca not tarzında buraya da ekliycem.zaten 70 sf:)bu kıtabın düzenine uymayıp kafamda oluşturdugum bır sıra ıle özetliyorum.Umarım karışık gelmez olabıldıgınce sade anlatmaya çalıştım...devamı gelicek :)bu sırda yazdığım özetle alakalı alakasız hukuk,adalet,devlet vs hakkında fikir paylasımı ya da tartısma ortamı yaratbılırız:)         hukuk felsefesi,ahlak felsefesının karsında kendi normlarının zorlayıcı karakterini ortaya cıkarır.tarih ahlak-hukuk,dev

, Yer: Felsefe

• Oxford'dan mezun oldu ama.....

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox3.jpg Dünyanın en prestijli okullarından Oxford Üniversitesi mezunu olan Emma Orbach (58), 13 yıldır medeniyetten uzak yaşıyor. Orbach ormanda kendi inşa ettiği evinde, teknolojiden uzak bir hayat sürmeyi tercih etmiş. [TABLE=class: nw-HaberAnalizCon] [TR] [TD=class: nw-Image, align: center] [/TD] [TD=class: nw-Text, align: left]

• Gökçek'in hukuk tanımazlığına Gül'den onay - Ulus Tarihi Kent Merkezi Projesi

Abdullah Gül, Melih Gökçek’in 2005 yılından beri gündemde tuttuğu Ulus'un talanına destek verdi.   Geçtiğimiz hafta Başbakan Erdoğan’la Başbakanlık Merkez Binası'nda yaptığı görüşmenin ardından ulaşıma zam kararını açıklayan Gökçek, buluşmada Ulus Tarihi Kent Merkezi Projesi’nin de sunumunu gerçekleştirdiğini belirtmiş ve Erdoğan’ın selçuklu mimarisi üzerinde durduğunu açıklamıştı. Restorasyonu sonrasında tarihi vilayet binasının açılışına katılan Abdullah Gül de bir konuşma yaparak aynı Ulus P

• Tıp Fakultesi Kopya ile Biterse

Doktor neyim var ? - Hafif soğuk algınlığınız var yazdıklarımı günde iki defa için - İçin derken ? - Evet için.. - Burun damlasını da mı ? - Ki fitili söylemiyorum bile - Doktor neyim var - Tüberküllük olmuşun sen. - Ney ney ? - Yani tübülerler.. - Hocam ne diyosun ? - Tüberkülozmuş yaa.. Verem yani verem.. - Hay senin gibi doktorun..     - Doktor hasta şok geçiriyor acil yetişmeniz lazım .. - Tamam şoku atlatsın ben geliyorum. İlk şok önemlidir yanından ayrılmayın..

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...