Jump to content

Bilinçaltın Dünyanın Hangi Ünlü Şehrine Benziyor? (Test)

Önerilen Mesajlar

[h=2]Amsterdam![/h]s-2199b0d12e12421027b945ccb59f04c741e54cc8.webp

Senin bilinçaltın tıpkı Amsterdam’ın ünlü kanalları gibi karmakarışık. Kafanın içi resmen bir sürü şeyle dolu, sürekli aynı anda pek çok şeyi birden düşünüyorsun. O kadar çok ilgi alanın var ki hepsini yapamasan bile sadece onları düşünmek bile seni yoruyor. Beyninin böyle çok yönlü çalışması, senin kimsenin göremediği şeyleri görebilmeni ve ruhundaki delilik de insanların yapmaya cesaret edemeyeceği şeyleri yapabilmeni sağlıyor. Tüm bunların dışında senin son derece özgür bir ruhun ve toplumsal kalıplarla sınırlandırılamayacak bir yapın olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden hayata bakış açın da ilişkilerin de hep alışılagelmişin dışında. Özetle sen kafasına estiğini yapan, süprizlerle dolu birisin!

AbraKadabra tarafından düzenlendi
....
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bugün Sizi Hangi Şiir Anlatıyor?

Şiir olabilir dörtlükde. Bugün hangisi sizi anlatıyor.   Ben başlıyorum   " İnsan seni sevince iş güç sahibi oluyor, şair oluyor mesela... Meyhaneden cayıyor bir akşam üzeri, caysın be güzel, caysın be iyi... " Metin Eloğlu

, Yer: Şiir

• Dünyanın pahalı tabloları

Dünyanın en pahalı tablosu olan Jackson Pollock’un No.5, 1948 adlı tablosunun değeri 140 milyon dolar   Büyük sanat eserleri genellikle yüksek fiyatlara satılıyor fakat bazılarının fiyatları gerçekten dudak uçuklatıyor. Yapıldıkları dönemlerde satılamayan, unutulmuş ya da önemsenmeyen eserler gün geçtikçe değer kazanıyor. İşte PabloPicasso’dan Van Gogh ’a kadar bir ünlü ressamın yaptığı dünyanın en pahalı 10 tablosu. No. 5, 1948: Amerikalı ekspresyonist ressam Jackson Pollock tarafından y

, Yer: Plastik Sanatlar

• Dünyanın her yerinden kısa filmler

Dunyanın her yerinden çeşitli kategorilerde inanılmaz güzel kısa filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz..   Burada

, Yer: Kısa Film

• Hangi Elementsiniz ?

Daha önce Manje bu tip bir konu açmış ama test aynı değil merak etmeyin ...   Çin filozofları her insanın beş temel elementle ilişkisi olduğuna ve insanların bu elementlerden etkilendiklerine inanıyor. Peki siz hangi elementten etkileniyorsunuz?.   Burdan > http://www.testler.org/test.php?test=63   Ben su çıktım , testin sonunda sadece elementi değil renginiz ve kişiliğinizle ilgilide bilgiler veriyor ...

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• Hangi Dili Konuşmak İsterdiniz?

Bakalım hangi dili konuşmak istiyorsunuz:D   Ben İspanyolca konuşmak isterdim.Ve ölü dilleri.

, Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...