Jump to content

Çıkışım Engellenmiş Olabilir Mi?

AlthaAlexis

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Bugün yaşadığım bir deneyimi paylaşmak istiyorum. Daha önce birkaç kez yaptığım astral seyahati uzun bir aradan sonra denemek istedim. Çıkış aşamasına gelene kadar bir sorun yoktu ama o aşamada göğsümde titremeleri engelleyen bir donukluk hissettim. Uzun süre uğraşsam da çıkış gerçekleşmedi. Tam bu donukluğu hissettiğim yerde hiç çıkarmadığım pentacle kolyemin metali vardı, bu engellemiş olabilir mi? Kolyeyi dört elementle kutsama gibi ayinleri çok önceden gerçekleştirmiştim. Uzun süredir taktığım için de enerjisel olarak benimle bütünleştiğini düşünüyorum aslında. Bu engel neden kaynaklanmış olabilir?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ölümü hissetmek gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Arkadaşlar iyi günler umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Beni çok rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ben yaklaşık bir yıldır biri ölecekmiş bir felaket olacakmış gibi hissediyorum önce bunu kullandığım ilaca bağladım fakat ilaç bitti etkileri bitti ve bu his bende hala devam ediyor. Belli bir zaman geçti ve bu kişinin babam olacağını hissetmeye başladım. Karantina süreci başladı ve şehir dışından ablam geldi, kendisi güçlü bir öngörü yeteneğine sahip nitekim darb

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Bu cevap hangi soruya ait olabilir?

Bu sefer cevap veriyoruz, altımızdaki üye de o cevaba uygun bir soru soruyor. Başlıyorum.   Patates.

, Yer: Forum Oyunları

• Bu Ne Olabilir

Her Gece Saat 2 den sonra ezan sesine benzer bir ses duyuyorum.3-4 saat boyunca devam ediyor ezanın duyulabileceği odaya geçtiğimde ise öyle bir ses yok.Geliyorum daha duymuyorum 5 dakika sonra tekrar başlıyor bilinç altımda birşey mi var diyorum.Kendime müzik sesleri hayal ediyorum yine ezan sesi geliyor.Tamam kötü birşey değil ezan duymak ama niye böyle olmayan sesi duymak ?

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Hayvanlarin kişiliği olabilir mi?

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/psikoloji/images/sirtlan.jpg Hayvanların kişiliklerine yönelik söz konusu bilimsel araştırma sırtlanlarla yapılmış. Eğer ki siz de evinizde beslediğiniz kedi ya da köpeğinizin tıpkı insanlar gibi süreklilik gösteren bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorsanız haberimiz bu düşüncenizi doğrular nitelikte. Çünkü araştırmalarını Teksas Üniversitesi'nde yürüten psikolog Samuel Gosling, tıpkı bizler gibi hayvanların da karmaşık kişilik yapıları sergilediklerin

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Uzay - Zaman Dolaşıklığın Bir Ürünü Olabilir

http://i.hizliresim.com/j6VA5L.jpg   İki araştırmacı, fiziğin önde gelen kuramlarından olan genel görelilik ile kuantum mekaniği arasında potansiyel bir köprü keşfetti ve bu da fizikçilerin uzay ve zamanın doğası hakkında yeniden düşünmelerini gerektirebilir.   Albert Einstein’ın genel görelilik kuramı, kütleçekimi uzay ve zamanın geometrik bir özelliği olarak tanımlar. Bir nesnenin kütlesi ne kadar büyükse, uzay-zamanda yarattığı bükülme o kadar büyük olur ve bu bükülme kütleçekim olarak his

, Yer: Bilim & Teknoloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...