Jump to content

Yüzü Olmayan Yeşil Adam Charlie

NizaL

Önerilen Mesajlar

Batı Pensilvanya'da bir otoyol restoranına gidip, Yeşil Adam'ı gören olup olmadığını sorarsanız insanların ellerindeki çatal bıçakları yere düşürdüklerine şahit olabilirsiniz.

http://i.hizliresim.com/MDplP9.jpg

Bölgede Yeşil Adam ya da Yüzü Olmayan Charlie olarak anılan ve yeşil bir ışık saçtığı söylenen doğaüstü bir varlığın dolaştığı efsanesi oldukça yaygın. Bu şehir efsanesinin baş karakteri ise gerçek bir insan.

Gençken bir kazada yaralanan Raymond Robinson, gözlerini, burnunu ve kulaklarından ve kollarından birini kaybetmiş. Cildi o kadar büyük zarara uğramış ki; yeşilimsi bir renk almış. Toplum tarafından dışlanan Raymond insanları korkutmamak için geceleri yürüyüşe çıkmayı tercih ediyor.

onedio

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten dikkat ederseniz paranormal olarak adlandırılan olayların ekseriyetle arkasında paylaştığınıza benzer vakalar vardır. Özellikle modern bilim öncesi zamanları dikkate alırsanız misal 10.yy ya da M.Ö 5.yy gibi türlü mutasyonlar sonucu vucut bütünlüğü olmayan insanlar fazlada bir uzuvu olanlar ya da uzuvu eksik olanlar efsaneleştirilerek şuanki mitolojileri süsleyen motiflerin kaynağı olmuştur. Kal sağlıcakla.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Zaten dikkat ederseniz paranormal olarak adlandırılan olayların ekseriyetle arkasında paylaştığınıza benzer vakalar vardır. Özellikle modern bilim öncesi zamanları dikkate alırsanız misal 10.yy ya da M.Ö 5.yy gibi türlü mutasyonlar sonucu vucut bütünlüğü olmayan insanlar fazlada bir uzuvu olanlar ya da uzuvu eksik olanlar efsaneleştirilerek şuanki mitolojileri süsleyen motiflerin kaynağı olmuştur. Kal sağlıcakla.

Manidar bir bakış tarzı,teşekkürler.

Siz de esenlikle kalınız.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Benden Adam Olmaz Çünkü :

Benden adam olmaz cunku... yumusak baslıyım

, Yer: Forum Oyunları

• Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam, bilinen adıyla Charlie Hunnam, İngiliz aktör. 1980'de Newcastle'da doğdu. William "Billy" Hunnam (1952–2013) ve Jane Hunnam çiftinin çocuğuydu. Billy adında bir ağabeyi vardı. Anne ve babası, Charlie Hunnam 2 yaşındayken ayrıldı.   Annesinin sonraki evliliğinden Oliver ve Christian adında 2 üvey kardeşi oldu. 5 yaşından 13 yaşına kadar Avustralya'da yaşadı.   Oyunculuğa kısa süreli bir modellik döneminden sonra geçiş yaptı. 1999'da Queer As Folk dizisinde eşcinsel Na

, Yer: Aktör ve Aktristler

• Haremin İç Yüzü

Haremin iç yüzü   İslam dünyasında üç harem bilinir. Biri Mekke’de Kabe, diğeri Medine’de Harem-i Nebevi üçüncüsü de Kudüs’teki Mescid-i Aksa’dır. Biz başka bir Harem’den bahsedeceğiz sizlere. Asırlar boyunca en güzel kadınları içinde bulunduran Osmanlı Padişahları’ nınkilerinden...   Yüzotuz çocuklu padişahtan, Osmanlı Sarayındaki üç yaşındaki gelinlere kadar uzanan çok garip dünya... Kapıyı açtığınızda On iki evlilik yapanlar yedi vezirin yatağına baş koyanlar,denize atılan gebe cariyeler ya

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Arkadaşımın yaşadığı olaylar ve sürekli gördüğü adam(bilgili arkadaşlar bakabilirse )

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.Oncelikle şu cadılar hakkında birşey konuşmak istiyorum bu sitede hemen hemen yeni sayılırım.su an 20 yaşındayım ve bundan 8 sene önce cadıları araştırmak istemiştim bir site buldum biraz fantastiģe kayıyordu ama garip bisi oldu bir kadının resmi vardı bu kadının cadı olduğu yazıyordu kadındı yani bende umursamadım bu olaydan 3 Ay sonra ozamanlar annem babaannrmle beni oturma parkına götürmek istedi bende tamam dedim.sonra canım çok pasta çekti annemi p

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Resimli Adam - Ray Bradbury

"Resimli Adam"Ray Bradbury'nin Ulusal Kitap Ödülü, Pulitzer Onur Ödülü ve Ulusal Sanat Madalyası alan eseri. Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun “iyi edebiyat” da olabileceğini kanıtlayan belki de ilk yazar. Tüm yeteneklerini sergilediği ve çerçeve öykü formatında yazdığı Resimli Adam ise modern bireyin psikolojisine ve teknolojik ilerlemenin karanlık yanına ışık tutan eşsiz bir öykü derlemesi.    

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...