Jump to content

Orman İçinde Evler

NizaL

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kola içtikten sonra 1 saat içinde vücudumuzda olanlar

İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller.   20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda insülin patlamasına neden olur. Karaciğeriniz vucudunuzdaki şekeri yağa çevirerek buna bir yanıt verir. Bu sadece bir kaç dakika içinde olur   40 dakika: Kafein absorbsiyonu tamamlanır. Göz bebeklerniz büyür. kan basıncını

, Yer: Sağlık

• 'ODTÜ' Dünyanın İlk 100'ü İçinde

http://rsm.haber365.com/H/1309168142_19_universite-kep-mezun.jpg   "Orta Doğu Teknik Üniversitesi" ilk kez dünyanın en iyi 100 üniversitesi içine girmeyi başardı. İlk kez bir Türk üniversitesi, Harvard, Oxford, Stanford, Cambridge gibi dünya devleri arasında “saygınlıkta” kendine yer buldu.   8 yıldır “Dünyanın En İyi 200 Üniversitesi” sıralamasını yapan İngiliz Times Higher Education (THE) bu kez de üniversiteleri “saygınlıklarına” göre sıraladı. Harvard’ın birinci sırada olduğu listede Or

, Yer: Gündem

• Kehribar İçinde 99 Milyon Yıllık Kurbağa

Yaklaşık 99 milyon yıl önce, bugünkü Myanmar’daki küçük bir kurbağa, belki de bir sonraki yemeği olmasını istediği bir böcekle birlikte aniden bir bitki özüne yapışmıştı. Bu durum kurbağa için oldukça üzücü gibi gözükse de, bilim için şanslı bir andı.   http://i.hizliresim.com/pno2Wo.jpg   99 milyon yıllık kehribar fosilleri, ıslak, tropikal ormanlarda yaşayan kurbağaların en erken doğrudan kanıtını sağlıyor   Şu anda Electrorana limoae olarak adlandırılan soyu tükenmiş bir tür, ıslak, tr

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Çin İlk Orman Kentini İnşa Ediyor

Yenilenebilir enerji alanında yatırımlarını artırmaya çalışan Çin, içinde 40 bin ağaç barındıran ilk orman kent projesi için harekete geçti.     İtalyan mimar Stefano Boeri tarafından tasarlanan kent, ülkenin güneydoğusundaki Guangşi bölgesindeki Liuzu şehri yakınlarında inşa edilecek.     Kentin tamamlandığında 30 bin kişiyi barındırması ve dikilecek ağaçlar sayesinde yılda 10 bin ton karbondioksit emebilmesi hedefleniyor.   40 bin ağacın yılda 900 ton oksijen üreteceği de hesaplanıyor.    

, Yer: Gündem

• 1 saat içinde ölüp geri döndüğümü söylediler

öncelikle ben unlar yaşadım ibret alın demiyorum. aksine ne olduğunu söyleyin diye yazıyorum bunları. ayrıca kafirdin oh olmuş gibi yazılar yazmayacağınızı umuyorum. şu an çok korkuyorum bunları yazmadan bir buçuk saat önce uyandım. hayatımdaki en kötü anı yaşadım ve ölüm gerçekten böyleyse iğrenç ötesi ya anlatılmaz birşey. ben islamiyeti kesinlikle kabul etmiyordum. hatta hz. muhammete küfür ettiğim zamanlar bile oldu. yaşadığım paranormal olaylar yüzünden tanrının varlığını kabul etmiştim a

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...