Jump to content

Ortaöğretimde Devamsızlıktan Kalan 9077 Öğrenci Mezun Edildi

NizaL

Önerilen Mesajlar

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ortaöğretim kurumlarında devamsızlıktan kalan 9077 öğrencinin, bu yıla mahsus mezun edildiğini açıkladı.

AA'ya konuşan Yılmaz, ortaöğretim kurumlarının son sınıf öğrencileri içinde derslerinde başarılı olmalarına rağmen kendilerine mevzuatla verilen devamsızlık süresini aşanların başarısız sayıldığını hatırlattı.

Milli Eğitim Bakanı şunları söyledi:

''Ancak bu yıla özgü olmak üzere bütün derslerinden başarılı olup da devamsızlıktan dolayı başarısız sayılan öğrencilerimizin diğer öğrenciler gibi, yani devamlı öğrenciler gibi değerlendirmeye tutarak herhangi bir hak kaybına yol açmamalarını sağlamak üzere gereken onayı verdik. Bu öğrencilerimizin sayısı 9077'dir, 9077 öğrencimiz ortaöğretim kurumlarından mezun olmuş durumdadır. Kendileri ve aileleri için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.''

tr.sputniknews

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Sincaplar Öksüz Kalan Yavru Sincapları Evlat Ediniyor

Kanada'da yapılan bir araştırma sincapların evlat edindiklerini ortaya koymuş. Bu araştırma kızıl sincapların, annelerini kaybeden yavru sincapları evlat edindiğini göstermiş. Türkiye’de de yaşayan, ancak kürkleri için avlanmaları sebebiyle ülkemizde nesli tükenme tehlikesi altında olan kızıl sincapların evlat ediniyor oluşu, bilimsel açıdan son derece önemli bir bulgu olarak kabul ediliyor. Zira uzmanlar evlat edinmenin geniş aile gruplarında yaşayan türler arasında normalken, sincaplar gibi a

, Yer: Gnoxis Cafe

• Öğrenci Büyüleri

Verimli bir okul günü için:   Okula gitmeden önce doğuya doğru bağdaş kurun ve şu sözleri söyleyin :   Bilgelik Tanrıçası ,bugün benimle ol Bilgiyi bulmaya gittiğimden Yoluma rehber ol Ve zihnimi açık tut Kutsal olsun! (ya da istediğiniz herhangi bir bitirme sözü)   Orjinal dua :   "Oh Goddess of Wisdom, be with me this day, As I go forth to seek knowledge, Guide my path and let my mind be open. So mote it be!   Not: Bir daire açmak her zaman daha iyi sonuç sağlar.

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Fedakar Anneye Hukuk Fakültesi Fahri Mezun Ünvanı

Görme Engelli Kızına Ders Kitaplarını Okuyarak Hukuk Fakültesinden Dereceyle Mezun Etti Sosyal medyaya başarı, azim ve fedakarlık öyküsü yansıdı. Bir anne, görme engelli evladı için dört yıl boyunca hukuk metinlerini okudu ve fakültesinden derece ile mezun olmasını sağladı.   http://i.hizliresim.com/nlj9oB.jpg   Görüntüler Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin mezuniyet töreninden geldi. Bölümün öğrencilerinden görme engelli Berru Merve Kul, annesinin not okumaları sayesinde üs

, Yer: Gündem

• 2500 Yıllık Mumyaya Tecavüz Edildi!

ABD’nin başkenti Washington’da akıllara durgunluk veren bir cinsel sapkınlık olayı yaşandı. Ülkenin en çok ziyaret edilen müzesinde 2 bin 500 yıllık mumya tecavüze uğradı.   http://www.trhaberler.com/wp-content/uploads/2016/02/200220161808193046923.jpg Dünyaca ünlü doğa tarihi müzesinde gece bekçiliği yapan 44 yaşındaki James Monroe 2 bin 500 yıllık Mısırlı mumyaya tecavüz ettiği ortaya çıktı. Mısır koleksiyonunda bulunan, M.Ö. 500 yılına ait üst sınıftaki bir erkek mumyaya tecavüz ettiği gü

, Yer: Gündem

• Saklı Kalan Günlükler (11 Mayıs 2014)

Hayat hep aynı. Beklentilerin dışında bir ömür… Sana yaşatacakları şeyler için sabırsızlanan koca bir hayat. Hani özlersin ya… Köyünü, şehrini, aileni, akrabalarını… En çokta geride bıraktığın anılarını. Şiddetli ama rahatsızlık vermeyecek kadar ince esen rüzgârlarda savrulan saçların gibi… Yüzüne yapıştığı halde çekmediğin saçlarını, Çünkü şuana kadar sevgiyle okşanmamış yanağını bu şekilde tatmin ediyorsun. Her bir saç telinin seni teselli ediyormuş hissini seviyorsun çünkü… Tıpkı

, Yer: Edebiyat

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...