Jump to content

YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

NizaL

Önerilen Mesajlar

ÖSYM, 30 Haziran ve 1 Temmuz'da düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı giriş belgelerini "https://ais.osym.gov.tr/" adresinden erişime açtı.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) adaylarının sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, YKS'ye girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecek.

YKS'nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) 30 Haziran Cumartesi, ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) ile Yabancı Dil Testi (YDT) ise 1 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.

TYT'ye başvuru yapan 2 milyon 381 bin 784 aday 7 bin 884 binada, 129 bin 291 salonda; AYT'ye başvuran 2 milyon 19 bin 853 aday 6 bin 746 binada 108 bin 470 salonda; YDT'ye başvuran 131 bin 453 aday ise 779 binada 6 bin 418 salonda sınava alınacak.

YKS'nin birinci oturumu TYT ve ikinci oturumu AYT adayları saat 10.00'dan sonra; YDT adayları saat 15.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

Ntv

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Gnoxis'e Giriş Hikayeleriniz

Geçenlerde sevenla konuşurken konu arkadaş listenize ilk kimi eklediniz başlığına geldi. Orda Nora'yla mescalin'in birbirini ekleme hikayesi bizi çok etkiledi. Bi duygulandık yani; vay beee koskoca forumu kurmuşlar test ediyolar ilk denemeleri fln yapıyolar diye... Benim de aklımda iyi de forum kurulduktan sonra insanların nasıl haberi oldu, bu kadar bilgili ve seviyeli bir topluluk nasıl bir araya geldi diye bir soru oluştu...   Ben de affınıza sığınarak foruma giriş hikayelerinizi soruyorum

, Yer: Gnoxis Cafe

• Cadılığa Giriş!

Olayı olabildiğince basit ve sıfırdan başlayan birine yol gösterecek biçimde özetlemek istiyorum. Cadılığa başlamak isteyenler nereden ve nasıl başlayacağını bilemiyor bu yüzden forumda benzeri konular olmasına karşın kolay anlaşılır ve yalın bir anlatımı gerekli gördüm.     1. Cadılık sanatının amaç ve araçlarını tanımak   Bir üstad, Aleister Crowley, "büyü irade doğrultusunda evrende değişiklik yaratma sanatı ve bilimidir" diyor. İster soyut ister somut olsun evrende varolan her şey enerjidi

, Yer: Witchcraft

• Astral Seyahat Yapılan Hatalar Ve Püf Noktalar - Giriş

Merhaba arkadaşlar ben Ancients.Bu bir giriş konusudur ve devamı gelecektir. Bir çok arkadaşımızın astral projeksiyonu başaramadığını görüyorum.Bunun için bir kaç detaya değinmek istiyorum.Emin olun okuduktan sonra çıkış için ne kadar kolaymış diyeceksiniz.Öncelikle astralin ne olduğunu bir kavrayalım. Astral projeksiyon öyle (benimde vaktiyle) zannettiğimiz gibi bizden bir tane daha çıkıp istediği yeri gezip dolaşması değil.Sadece isminde de yazdığı gibi farklı bir boyutu projekte etmektir. tak

, Yer: Astral Seyahat

• ABD'de İlk esrar kafe açıldı

ABD'de İlk Esrar Kafe Açıldı http://www.turkishny.com/images/stories23/local/201109_la_esrar2.jpg ABD'de ilk kez esrar servisi yapılan kafe açıldı. Daily Telegraph'taki habere göre Oregon'a bağlı Portland'da açılan Cannabis Cafe'de, müşterilere doktor reçetesiyle verilen esrar servisi yapılacak. Şimdiye kadar reçetesine esrar yazılan hastalar genellikle uyuşturucuyu lisanslı bir eczaneden almak zorunda kalıyordu. Kafe, resmi tıbbi esrar kartları bulunan Oregon sakinlerine açık. Eyalette reçe

, Yer: Gündem

• Hermetik Astrolojiye Kısa Bir Giriş .

HERMETİK ASTROLOJİ Hermetik Astroloji, astrolojinin temel mantığı olan makro kozmos / mikro kozmos ilişkisini, makrodan mikroya geçişin tüm aşamalarını anlatarak açıklamaktadır. Böylelikle, varoluşun ve ilahi enerjinin biçimlenmesinin tüm aşamalarını, sistemin tüm bağlantılarını, kozmoloji ile insan ilişkisini tam bir mantık akışı içinde anlama fırsatımız olur. Astroloji ve astronomide planetler, yörüngesel uzaklıklarına göre lineer olarak yerleştirir. Planetlerin hızları ve hiyerarşik etkileş

, Yer: Astroloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...