Jump to content

The Contact - Temas

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

contact.jpg

Pulitzer ödüllü Carl Sagan’ın romanından Oscar ödüllü Forrest Gump filmiyle tanıdığımız Robert Zemeckis tarafından beyaz perdeye uyarlanan başarılı film, evrenin kendisi ve insanoğlunun evrene dair oluşturduğu algı arasındaki çelişki üzerine önemli çıkarımlar yapıyor.

Çocukluğundan gelen merak ve heyecanla dünya dışı yaşamlara ve varlıklara inanan Dr. Eleanor Arroway, bu tutkusunu çocuk yaşta kaybettiği babasının da yardımlarıyla bir mesleğe dönüştürür. Dr. Arroway, SETI isimli programda çalışan, dünya dışı varlıkları araştıran bir ekibin önemli gök bilimcilerinden biridir. Çocukluğundan bu yana umudunu asla kaybetmeyen ve her seferinde daha tutkulu bir şekilde radyo sinyallerini dinleyen kadın, ihtiyacı olan fon desteğini de elde ettiğinde, rekabetçi çalışma ortamına ve uğradığı haksızlıklara rağmen, hayalini kurduğu ve gerçekliğine sıkı sıkıya tutunduğu dünya dışı varlıklardan ilk mesajını alacaktır.

-- Mesaj - Contact - Beyazperde.com

Bugüne kadar seyrettiğim en iyi bilim kurgu filmlerinden biri.

Filmdeki ayna sahnesi başlı başına bir sanat...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Yalnız şu yukarıdaki ayna sahnesinde ufak bir detayı atlamışlar. Küçük kız koşarken montunun içindeki kırmızı kazak gözükmüyor. Bileği tamamen ortada. Hatta siyah ince bir kazak var gibi. Elini aynaya uzattığında ise kazak montun içinden çıkmış, bileği tamamen örtmüş durumda.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İsa Üzerinden Zihinsel Temas

1-2.Korintliler 4:6 “Çünkü, “Işık karanlıktan parlayacak” diyen Tanrı, İsa Mesih'in yüzünde parlayan kendi yüceliğini tanımamızdan doğan ışığı bize vermek için yüreklerimizi aydınlattı.” Ayeti beyanıyla Rab İsa’ya rabıta şöyle yapılır. 2-Temiz ve tenha bir yerde bağdaş kurup otururuz. Başımız kalbimize eğik, dilimiz damağımıza yapışık ve gözlerimiz kapalı olur. 3-İçimizden Matta 6: 9-13 Rabbin duasını “Göklerdeki babamız, adın kutsal kılınsın. Egemenliğin gelsin. Gökte olduğu gibi, yer

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Gölgelerle temas

Ben ne zaman uyuyacak olsam gölge goruyorum.Bi gun gene uyumaya calisiyodum.Ama uyumamistim uyaniktim.Gozum kapaliydi sadece oda fazla sikmamistim gozumu gevsektiil once karanlikta beyaz bir kadin yuzu grdum sonra goz kapagimi elimle sıktim.bu sefer kadinin yuzunu dibimdeki duvarda gordum tuhafti goozum kapaliydi ve elimle tutuydum gozlerimi ama sanki goz kaagim kaldirilmis sadece kirpiklerimi tutuyodum gozum kapali oldugu halde gordugum bir de ranzanin kartonlu yeriydi (tam olarak ustumde de ab

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Ruhsal Varlıklarla Temas, Ön Koşulları

Denilebilir ki dünyada Spiritizma ile meşgul olmak yani bedensiz varlıklarla görüşmek kadar kolay bir iş yoktur. Gene denilebilir ki, Spiritizma'da başarılı bir sonuca ulaşabilmek kadar da güç iş yoktur. Bir üniversite öğrencisi, ilk okullardaki hazırlık devrelerini geçirmek için bir çok sene emek verir. O, böylelikle fikirsel ve zihinsel melekelerini, bir üniversite öğrenimine kendisini hazırlayıcı şekilde geliştirmeye çalışır. Örneğin, ilkokulda yazıp okumasını öğrenir, eşyaya ve kendi maddi v

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Yakın temas - GEORGE ADAMSKI

http://www.siriusufo.org/tr/images/george1.jpg Tüm zamanların en ünlü ve ilk temasçılarından sayılan Polonyalı Profesör George Adamski, insana benzeyen uzaylı varlıklarla temasa geçtiğini söyleyen ilk kişidir. Adamski’nin “uzaylılarla” karşılaşması ve teması, Frank Sculy tarafından yazılan “Uçan Daireler İndi” adlı kitapla başlayarak pek çok kitapta yer almıştır. Adamski ile temasçılar çağı başlamıştır. Adamski’den sonra, bu tür karşılaşmalarla ilgili pek çok rapor tutulmuştur. Adamski’nin

, Yer: Yakın Temas

• Radardaki UFO ve temas çalışmaları

Rusyada radarda hızla ilerleyen cisimden bir bayan sesinin kedi gibi mırıldandığı söyleniyor. Haberin orjinali aşağıda:           MYSTIFIED air traffic controllers claim they were contacted by a high-speed UFO piloted by a female sounding alien.   Stunned Russian sky monitors said the pilot of the unknown air threat spoke to them in a "cat-like language". Extraordinary video has emerged of the air traffic controllers' screens showing the mystery blip jumping across the display. The inc

, Yer: Ufoloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...