Jump to content

Beden Dilinde Uzmanlaşmış Bir At

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Hans’ın sırrını, 1907 yılında psikolog Oskar Pfungst keşfeder.

Hans, muhataplarının yüz ifadelerini ve beden dillerini okuyarak, doğru cevapları buluyordur. Kendisine bir soru sorulduğunda, geçmişteki deneyimlerinden yola çıkarak, insanların onun toynağını belli bir sayıda vurmasını beklediğini öğrenmiştir. Toynağını vururken, dikkatle insanları incelemeye devam eder. Doğru sayıya yaklaştıkça insanlar gerilir, doğru cevabı verdiğindeyse, gerilim zirveye ulaşır. Hans, gerilimin zirve noktasını tespit etmekte ustalaşmıştır. Tıklamaya son verir. Gerilimin yerini hayranlık dolu bakışların, kahkahaların ve alkışların almasını keyifle seyreder. Böylece doğru cevabı verdiğinden emin olur.

Bravo doğrusu.Bazen bizler bile insan olarak insan tepkileri hakkında hatalı tespit yapabilirken.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ruhsal cerrahi-Eterik beden ameliyatı

İlgilenen kişiler için kitaptan fotoğrafları direkt olarak atıyorum. Bunu yapmak için aura görme yetiniz ve koruyucu meleklerle iletişimde olmanız gerekir. Uzun bir süreçtir. Brezilya'da John Of God ismindeki şifacı da bu tekniği kullanarak her gün binlerce hastayı iyileştiriyor. Youtube'da biraz aratın hastanın burnuna metal soktuğunu ve hastanın hiçbir acı çekmediğini göreceksiniz.

, Yer: Bioenerji

• Biyoplazma (Biyolojik Plazma Beden )

Canlıların, fiziksel bedenlerinin bir tür kopyası denebilecek, iyonize–uyarılmış elektron, proton ve diğer partiküllerden oluşan bir plazma halinde olduğu varsayılan enerji–bedenlerine verilen ad. Terim, Rus bilim adamı V. S. Grischenko’nun maddenin beşinci halini adlandırmak üzere ortaya attığı “plazma” teriminden türetilmiştir. Biyoplazma varsayımı 1960’ların sonlarında Sovyet bilim adamları tarafından ortaya atılmıştır. Buna göre tüm canlılar, bitki, hayvan ve insanlar, atom moleküllerinden o

, Yer: Bioenerji

• Beden Ölür Ruh Göç Eder

Ölüm her daim düşündürmüştür beni ve özümüze dönmek için aşk kadar da etkilidir benim için. Bir aşk ve bir de ölüm düşüncesi değiştirir insanı, aslımıza varmaya teşvik eder. http://indigodergisi.com/wp-content/uploads/2013/03/401975-3-4-51d6c.jpg 13 Mart gecesi çok sevdiğim dedemi kaybettim ve kefene sarılmış ölü bedenine bakarken ve defnedildikten sonra çevremin haline bakarken yine aynı düşünceler sardı beni. Ölüm yoktu, göç vardı ve bizim de bu yolculuğa çıkma vaktimiz gelene kadar da arınm

, Yer: Ölüm ve Ötesi

• Ruh ve Beden

Ruhsal yasalara göre kendimizin dışındaki diğer varlıklarla iletişim,ruhun öz bilgisini kullanılır hâle getirir. Ruhun gerçek hazinesi, kendinde saklı bulunan bilgiyi yaşanır ve kullanılır hâle getirince ortaya çıkar. Hepimiz özümüzde var olan bu bilgiyi uygulayabilmek için buradayız ve ruhsal güce aracılık etmek için bedenleniyoruz. Bedenlenmedeki amacımız, ruhun özünde saklı bulunan bilgiyi kullanılır hâle getirmekten ibaret. Hepimizde Bütünsel olana ait kudret saklı olarak vardır. Ve beden ar

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...