Jump to content

Ars Cantus Teatro Dal Verme Milano

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Üstteki Üyeye Şarkı Sözleriyle Cevap Verme

heralde anlamışsınızdır ben bir şarkıdan bir söz yazıcam attaki üyede ona karşılk verirmiş gibi başka bir şarkıyla devam edicek ve onun verdiği cevaba karşılık onun altındaki bi şarkı sözü yazıcak     BAŞLIORUZ hey hey you you i don't like your boyfriend   Bkalm ne cvp verick...

, Yer: Forum Oyunları

• Soruya Soruyla Cevap Verme

Başlatalım. bİ BİSKREM versem yermisin ?..

, Yer: Forum Oyunları

• Kendi kendine zarar(fiziki) verme davranışı

GENÇLER ARASINDA KENDİ KENDİNE ZARAR VERME DAVRANIŞI GİDEREK YAYGINLAŞIYOR   http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/psikoloji/images/zarar2.jpg     Amerika'da yapılan bir araştırma üniversite öğrencilerinin %17'sinin kendini jiletleme, yakma, oyma ya da diğer yollarla kendine zarar verme gibi davranışlar sergilediklerini ortaya koymuş. Bugüne değin kendi kendine zarar davranışı üzerine Amerika'da yapılan en büyük araştırma olduğu belirtilen araştırmaya Cornell ve Princeton

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Elemental Kontroller - 2 (Ateş ile Zarar Verme)

Evet,ikinciyi yayınlıyorum.   Önemli Uyarı : Bu bir kara büyüdür,negatif enerjileri yönlendiremeyen,öfkesinden doğan enerjiyi kullanamayan ve cadı olmayan kişilerin denemesi sakıncalı ve zararlıdır.Kişi bu vasıflara sahip olsa bile sonucunda 3 katıyla bedelini ödeyeceğini unutmamalıdır.   Malzemeler:   *Kırmızı mum (6 tane) *Zarar verilmek istenen kişinin fotoğrafı *Bir tahta parçası (kolay tutuşacak cinsten,çıra olmasını öneririm) *Tepsi (Yanan tahta parçasını üzerine koyabileceğiniz herh

, Yer: Witchcraft

• Rahatsızlık verme ( ACİL YARDIM )

Merhabalar arkadaşlar. Konu benim kız arkadaşımla ilgili. Bir rahatsız etme durumu söz konusu. Ben pek anlamıyorum farklı boyuttaki varlıklardan. Ama zerre misal korkum yoktur o konuda netim.   Kız arkadaşım giydiği beyaz badi tarzı atletin üstünde kan lekelerine benzer şeyler gördü geçen gün. Hani nar yersin üstüne damla damla misali saçılır ya o tarz kan lekeleri gördü. Fotoğrafını attı gösterdi. Şuanda yok atleti çöpe atmış sonradan. Ben İstanbuldayım Kız arkadaşım kayseride. Geçenlerde

, Yer: Paranormal Varlıklar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...