Jump to content

Samimi Kardeşinizden Ciddi Soru

Andreas

Önerilen Mesajlar

14 yaşında parapsikoloji ile tanıştım.Parapsikoloji ile tanıştığımdan beri hayatım değişti.Dinleri inançları sorgulamaya başladım.Hristiyan oldum.Ama herşeyden önce yaşım ne kadar büyük olmasada tek bir isteğim oldu.O da olgun ve dünyadan uzak bilge bir insan olmak.Kilisede parapsikoloji konusunu güvendiğim tek bir insan ile paylaştım.Günah olup olmadığını vs. çeşitli sorular sordum.Ama hepsinde "GÜNAH VE ŞEYTAN İŞİ" olduğunu öğredim.Ama yine de parapsikolojiyi bırakamadım.Bir sürü arşiv ve kitabım vardı.Hepsini yok ettim.Ama parapsikolojiye yeniden döndüm.Sevgili forum üyeleri,ne yapabileceğim konusunda bu konuyu açmak bayadır aklımda vardı.Sizce nedir bu işin çıkış yolu ? Ne yapabilirim ?

Yardımlarınızı bekliyorum...

Esenlikler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Athame Seçimi Hakkında Soru

Merhabalar,   Siteye 2017 de üye olmama rağmen yalnızca 2 haftadır aktif kullanıcıyım. Paganizm yolunda ilerlemeye yeni başlamış birisi olarak bu platformdaki kullanıcıların bana çok faydası dokundu.   Şimdi farklı bir soru ile karşı karşıyayım. Athame satın alacağım fakat beğendiğim modelin bir sorun teşkil edip etmeyeceğine dair şüphelerim var. Buyrunuz aşağıya görsellerini koyuyor, cevaplarınızı bekliyorum...  

, Yer: Witchcraft

• Kamp ve Doğa Hayatı Soru - Cevap

Kamp ve Doğa hayatı ile ilgili sorularınızı burdan paylaşabilirsiniz. Diğer başlıkta paylaştığım bilgiler genel amaçlıdır oysa herkesin tercihi farklı farklı. Her kampçı kendi tarzını bulur geliştirir her gezgin farklı yollar izler burada önemli olan nasıl kendi yolumuzu bulacağımız. İhtiyacımız olanı belirlemektir bana bir gölgelik yeter bir başkası yağmura kara dayanıklı bir çadır isteyebilir ya da benim büyük bir çantaya ihtiyacım vardır ama size 15 lt bir çanta yetebilir anlatmak istediğim

, Yer: Görülmesi Gereken Yerler

• Astral seyahat Soru Cevap Bölümü

İddia ediyorum ki Astral seyahat konusunda edinebileceğiniz en geniş içeriğe sahibiz .. Öyle burada yönetici olduğum için şişirmiyorum . Özgün konu , teknik, deneyim ve bilgi açısından çok zengin. Bu yoğunluk özellikle yeni üyelerimiz için arama konusunda sıkıntı yaratabiliyor. Astral projeksiyon konusu forumun popüler konularından , bunu konulara olan ilgilerden ve daha çok gelen özel mesajlardan anlıyoruz . İşte bu başlıkta sorularınız için açıldı . Muhtemelen sorularınızın cevapları forum

, Yer: Astral Seyahat

• Tarot Soru Cevap Bölümü

Merhaba, Tarot'a yeni başladım.Kartlarımı henüz aldım. Ama bu konuda sorularım/sorunlarım var..   1-Kartlarımı siyah/kırmızı ipek kumaşa sarmadan sadece tahtadan koyu renkli kutuda saklasam olur mu? 2-Kartlarımla aramdaki bağı kuvvetlendirmek için yapmam gereken özel birşey var mı? 3-Yorumları için sadece kitapçıkta yazanlar değilde renk-şekil-desen özellikleriyle daha etkili yorumlama tekniğini anlatabilir misiniz?Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek herhangi bir kitap ismi. 4-Tarot kart

, Yer: Tarot

• Paganizm, Wicca ve Cadılık Soru - Cevap Bölümü

Arkadaşlar Merhaba,   Sürekli özelden hem bana hem çevremdekilere soru gelmesinden dolayı bu başlığı açıyorum. Bilgili ve o sırada müsait olan forumdaki arkadaşlar sorulara cevap verecektir. Ayrıca tek bir soru için başlık açmak forum kirliliğine sebep oluyor. Büyü ile ilgili soru cevap bölümümüz var ama paganizm-cadılık ve wicca ile ilgili yoktu. Haliyle parça parça olması da hem gereksiz bir kirliliğe hem de aynı şeylerin tekerrür etmesine neden oluyordu. Bu daha derli toplu olacak ve insanla

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...