Jump to content

Hayvanlar ve Yavruları

NizaL

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hayvanlar Arasında Büyümüş Vahşi Çocuklar

İnsanı insan yapan etkenlerin çevre mi yoksa kalıtım mı olduğu tartışıla gelmiştir. Psikoloji ve eğitim kökenli bilim adamları insan kişiliğinin ve davranışlarının oluşumunda çevrenin önemine dikkat çekerken, tıp ve biyoloji kökenli bilim adamları kalıtıma vurgu yapmışlardır. Sanırım iki tarafı da uzlaştıracak ve memnun edecek saptama; “insan, kalıtımın belirlediği sınırlar içerisinde çevrenin şekillendirmesiyle insan olur” şeklinde olur. İnsanların yalnız başlarına yaşayıp yaşayamayacakları he

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Empire State Binası hayvanlar için ışıklandırıldı !

New York’un sembol yapılarından olan Empire State Binası'nda cumartesi gecesi unutulmaz bir ışık gösterisi vardı Nesli tükenmekte olan hayvanların fotoğrafları yansıtıldı . Projenin amacı ise hem nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkatleri çekmek hem de Discovery Channel’da yayınlanması planlanan “Racing Extinction” adlı belgeselin tanıtımını yapmak.                                   La monde gazetesinden alıntıdır

, Yer: Gündem

• bahçemdeki hayvanlar

öncelikle merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu foruma gelmemiştim ancak yaklaşık 3 gün önce yaşadığım bi olay hakkında araştırma yapıyordum tekrar bu foruma gelmek nasip oldu.bende yaşadığım ve bana ilginç gelen olayı paylaşmak istedim. evim giriş katında ve üstü kapalı ufak bir bahçem var ,bahçe derken kömürlük gibi kullandığımız beton bi yer .yan tarafındada ufak bir boş arsa var bahçede kertenkele sümüklü böcek gibi çok hayvan gezer hatta çocuklarım çok korkardı . yaklaşık 10 gün önce bizim

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• can dostlarımız hayvanlar

Sİtede hayvanlar icinde bir baslık olmasını istiyorum.

, Yer: İstek, Öneri, Şikayet

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...