Jump to content

Uzun zaman sonra Şamanizm

polat43

Önerilen Mesajlar

Selamlar herkese uzun zaman oldu foruma girip gezinmeyeli yeniden foruma dahil olmaya karar verdim.

Şamanizm üzerine birlikte araştırma yapabileceğim birilerini arıyorum birlikte kendimizi geliştirmek adına ve bu inanca mensup veya mensup olmak isteyen merak eden kişilerle birlikte yürümek istiyorum ve araştırmalarımızın sonucunda bilgilerimizi merak edilen her ne varsa paylaşmayı isterim bu konu altından iletişime geçebiliriz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ölümden Sonra Yaşam Var mı? (Surviving Death)

Ölümden sonra bizi ne bekliyor? Bu belgesel dizisi ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon ve paranormal olaylar hakkındaki kişisel öyküler ile araştırmaları keşfe çıkıyor. 1 Sezon / 6 Bölüm 1. Bölüm: Ölüme Yakın Deneyimler 2. Bölüm: Medyumlar (Kısım 1) 3. Bölüm: Medyumlar (Kısım 2) 4. Bölüm: Ölülerden İşaretler 5. Bölüm: Ölüleri Görme 6. Bölüm: Reenkarnasyon   *Netflix

, Yer: Filmler

• Zaman Üzerine

Zaman kavramının derinliğini algılama;   Neden olayların sondan başa gerçekleştiğini görmüyoruz? Fizik kurallarına göre böyle bir şey mümkün. Zamanın hikayesi nedir? Zaman hakkında ne biliyoruz? Zamanın akışı tek yöndeymiş gibi görünür. Sadece geleceğe doğrudur. İşte bu doğru olmayabilir. Saatler bize saatin kaç olduğunu gösterebilir, ama zamanın ne olduğunu söyleyemez. Einstein'ın zamanla ilgili radikal fikirleri... Einstein'e göre, zaman farklı hızlarda akabilir. Benim

, Yer: Uzay ve Gizemleri

• Yaşam enerjinizi kaybettiğiniz zaman nasıl bir yol izlersiniz?

Hayat denilen bu karmaşanın içinde savrulurken kendinizden uzaklaştığınızı hissedersiniz.Çevreniz,olumsuz gelişen olaylar veya hayal kırıklıkları vs.. Kendinizle başbaşa kaldığınızda bu sürükleyici girdaptan kurtulmak adına kendinizce geliştirdiğiniz bir takım teknikler olabilir.Sizler bu durumda nasıl bir yol izlersiniz?

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• En Son Ne Zaman?

evet bi oyun daha   alttaki en son ne zaman aşık oldun...?

, Yer: Forum Oyunları

• Öldükten Sonra Başımıza En Kötü Ne Gelebilir

İşkence göreceğimiz bir yere mi gideriz, bir hayvan olarak Dünya' ya tekrar mı geliriz, yok olup gider miyiz ? Örnekler tabii ki çoğaltılabilir. Bu konudaki düşüncenizi, görüşünüzü merak ediyorum.

, Yer: Ölüm ve Ötesi

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...