Jump to content

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Thyke00

Önerilen Mesajlar

Rüyalarımıza en çok konu olan köpekler astroloji uzmanları tarafından nasıl yorumlanıyor? Anlamsız gibi gözükse de rüyada köpek görmek oldukça sık karşılaşılan bir durum.

Kimi astroloji uzmanları rüyada köpek görmenin aslında olumsuzluğa işaret ettiğini söylese de, rüyada köpek görmek bir çok açıdan olumlu sonuçlarla karşılaşacağınızın anlamını taşır.

s-466a87bb1e242af4dc8c4235a3e75d3eda5ddd13.jpg

Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, korunma ve gücü simgeler. Rüya sahibinin güçlü adımlarla ilerleyeceği, yeni işlerle karşılaşacağını gösterir.

Rüyada köpek görmek arkadaşlık konunuza, gizli korkularınıza ya da kendinizin daha bilmediği bir yeteneğe sahip olduğunu gösterir.

Rüyada görülen köpeğin astrolojik yorumu, köpeğin cinsiyetine göre değişiklik gösterir.

Sizler için tüm astrolojik yorumları derledik.

Başınıza bela açacak, kötü karakterli bir kadını temsil eder.

Rüyanızda dişi bir köpek gördüyseniz ve bu köpek sizi kovalıyorsa hayatınızda başınıza bela açacak, kötü karakterli bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.

Arzuladığınız duygular kapıda!

s-41cbd224e5b3429241496205e41518f13ee8ccea.jpg

Rüyanızda köpek sürüsü gördüyseniz bu varsa cinsel, yoksa en çok arzuladığınız duygulara sahip olacağınız anlamına gelir.

Canınızın sıkılacak olduğunun habercisidir.

s-e7e4c5444037cdaf0cd4eaa36d4323b1787c0ff4.jpg

Rüyanızda ölü köpek görmeniz durumunda ciddi bir hastalık geçireceğinizi ya da art arda can sıkıcı durumlarla karşılaşacağınızı üzülerek söylemek isteriz. Şimdiden kendinizi ve psikolojinizi hazırlayın.

İş hayatınızdaki zorlu rekabetlere hazırlanın.

Rüyanızda bir köpek tarafından ısırılmanız durumunda yakın ya da uzak bir düşman tarafından zararlı çıkacağınızı söyleyelim. Bu düşmanınız iş hayatınızda rekabete gireceğiniz kişi olabilir.

Gizlediğiniz şeyler rüyalarınıza da yansıyor.

s-027f49f3e49dc736382ac3f68846518e610cabbc.jpg

Eğer rüyanızda konuşan bir köpek gördüyseniz, bu sizin bir şeyler gizlediğiniz ve size baskı uyguladığından rüyanıza kadar yansıdığını gösterir.

alıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Köpeğin davranışına, görünüşüne, türüne göre detaylandırılabilir. Köpek yakın arkadaş anlamına geliyor. Köpek sakinse ve mutlu ise, arkadaşın sizin gerçekten iyiliğinizi düşündüğünü gösteriyor. Köpek hırçın ve asi ise, arkadaşın huysuz ve size karşı olumsuz düşünceleri gösteriyor.

Rüya içinde ki diğer sembolleri de göz önüne aldığımız zaman büyük resim ortaya çıkıyor çoğu zaman. Köpeğin cinside arkadaşın karakteri konusunda çok etkili mesela. Eğer bir av köpeği görüyorsanız, arkadaşınızın çıkarcılığa ve kendine müslümanlığa meğilli bir yönü olduğunu varsayabiliriz. Eğer süs köpeği tarzı evcil bir köpek gördüyseniz, ağzınızdan çıkacak her lafa onay veren türden bir sadakatle bağlı dosta yorulabiliyor.

Bir ve birkaç gün önce yaşadığınız sorgulamaları, soruları da göz önünde bulundurup rüyada verilen semboller ile birleştirildiğinde mesajı daha objektif bir şekilde almak mümkün.

Paylaşım için ayrıca teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela ruyamda kopek goruodum ama o bana ben aslinda kopek degilim bijon anahtariyim diyordu , peki neden bu haldesin dedigimde araban ariza yaparsa hemen yardim etmek icin dedi cunku biz kopeklerin onurunu korumak ve yillardir suregelen "ruyada kopek gormek dusmana delalet eder" klisesini degistirmek istiyoruz dedi ve ardindan bijon anahtari oldu bende tuttum onu ama arabam yoktu yerden elime alip dogruldugumda birden bakc to the future filmindeki arac dolorian a donustu , ve kandirdim digip kacti sonra tekrar diger taraftan cikti sanki dunya etrafinda bir tur atip gelmis gibi arabadan cikti ve yaninda bir insan vardi "bu adam sana ilahi tabletin nasil okunucagini ogreticek ama onunla birlikte eski ahiti bulmalisiniz (kitabi mukaddes) ve sezgilerini gelistirmelisin dedi , iyide dedim bu adam burhan çaçan ?

Sonra burhan cacanla kopek bana gulup kosarak kacti bende uyandim o esnada.

Bunun anlami nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela ruyamda kopek goruodum ama o bana ben aslinda kopek degilim bijon anahtariyim diyordu , peki neden bu haldesin dedigimde araban ariza yaparsa hemen yardim etmek icin dedi cunku biz kopeklerin onurunu korumak ve yillardir suregelen "ruyada kopek gormek dusmana delalet eder" klisesini degistirmek istiyoruz dedi ve ardindan bijon anahtari oldu bende tuttum onu ama arabam yoktu yerden elime alip dogruldugumda birden bakc to the future filmindeki arac dolorian a donustu , ve kandirdim digip kacti sonra tekrar diger taraftan cikti sanki dunya etrafinda bir tur atip gelmis gibi arabadan cikti ve yaninda bir insan vardi "bu adam sana ilahi tabletin nasil okunucagini ogreticek ama onunla birlikte eski ahiti bulmalisiniz (kitabi mukaddes) ve sezgilerini gelistirmelisin dedi , iyide dedim bu adam burhan çaçan ?

Bunun anlami nedir ?

Bu nedir arkadaş troll yorumu gibi =) :D Rüya yorumlaması yapamıyorum.. Yanılmıyorsam bunun hakkında da bi konu vardı sitede belki yorumlaya bilen arkadaşlar cevaplar =) Bijon anahtarından sonrası yok bende :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun anlami nedir ?

Bunun anlamı hayal gücünü kullanacak yer bulamıyorsun, bir şekilde patlıyor demek .P

................

Ben çok önemli semboller hariç her imgenin yorumlanmaması gerektiğini düşünüyorum. Bir mesaj iletiliyorsa zaten bunu kişi mutlaka hisseder, belli olur yani. Onun dışında ay ben onu gördüm, bunu gördüm diyip kehanetçilik yapmak şahsen gereksiz geliyor bana ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hissetmek ayrı bir olgu, hissin anlamını bilmek ayrı. Daha önce mesaj içerikli çok rüya yorumu yaptım, gören kişi tüm bu mesajlardan habersiz. Kişi kendisini, karşıdaki ile bir görmemeli. Herkes farklıdır.

Rüyalar hakkında bir bilgin varsa șayet, yardıma ihtiyacı olana yardım edersin. Ben böyleyim sende böyle ol diyemezsin.

Bu ne kibirlilik olarak algılanmalı nede cehalet olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlız ben tii amaçlı yazmadım bunda bi anlaşalım arkadaşlar kimsenin bilgisini yada yeteneğini hicv etmekte değil amacım , ama gerçekten böyle sout park tarzında rüyalar görebiliyorum , öyleki bazılarını anlatmaya dilim varmıyor

yukarıda gördüğüm rüyayı naklen anlattım bazen böyle eğlenceli rüyalar görüyorum gerçekten köpek örneği yanlızca bir tane idi , hatta bunları bir kağıda döküp senaryo ve metin yazarlığı yapmışlığım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüya yorumlamak bir sanattır ve üçe ayrılır yorumlama kısmı. 1. kısmı hanım teyzelerin 3 vakte kısmet olarak yorumladığı kahve falımsı şekildedir ki bu konu da buna bir örnektir. 2. olarak kişinin karakter ve hayatı temel alınarak, özellikle belli bir konuya odaklanarak yapılan analitik bir yorumlama, 3. kısmı da daha medyumik, hissiyat odaklı evrensel veya kişiye özel mesajların o kişinin idrak edebileceği şekilde belirli bir kanaldan alınması ve bu mesajın yorumlanması şeklindedir. O yüzden köpek simgesinin manası da bazı durumlarda A bazı durumlarda B manasına gelebilir. Bazen de hiç önemi olmaz. Bundan dolayı da bu tür genel geçer bilgiler çoğu zaman rüya yorumunda hürriyet kelebek kısmını süsleyecek türden bilgilerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüya yorumlamak bir sanattır ve üçe ayrılır yorumlama kısmı. 1. kısmı hanım teyzelerin 3 vakte kısmet olarak yorumladığı kahve falımsı şekildedir ki bu konu da buna bir örnektir. 2. olarak kişinin karakter ve hayatı temel alınarak, özellikle belli bir konuya odaklanarak yapılan analitik bir yorumlama, 3. kısmı da daha medyumik, hissiyat odaklı evrensel veya kişiye özel mesajların o kişinin idrak edebileceği şekilde belirli bir kanaldan alınması ve bu mesajın yorumlanması şeklindedir. O yüzden köpek simgesinin manası da bazı durumlarda A bazı durumlarda B manasına gelebilir. Bazen de hiç önemi olmaz. Bundan dolayı da bu tür genel geçer bilgiler çoğu zaman rüya yorumunda hürriyet kelebek kısmını süsleyecek türden bilgilerdir.

Konuyu direk çöpe atmak doğru olmaz bence ama, sonuçta emek var.

Teşekkürler Thyke ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kollektif bilinçaltına ulaşmanın yollarından biri de rüyalar olduğuna göre ve arketipler hepimize miras kalmış, hepimiz için ortak anlamı olan şablonlar olduğuna göre bunların anlamını araştırmanın saçma olduğunu düşünmüyorum. Doğanın bizimle sürekli iletişim halinde olduğuna inandığım için hayvanlarla sıradışı bir şekilde karşılaştığımda bunun anlamsız bir rastlantıdan ibaret olduğunu düşünmem. Sembol olarak o hayvanın ne anlama geldiğini araştırırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kollektif bilinçaltına ulaşmanın yollarından biri de rüyalar olduğuna göre ve arketipler hepimize miras kalmış, hepimiz için ortak anlamı olan şablonlar olduğuna göre bunların anlamını araştırmanın saçma olduğunu düşünmüyorum. Doğanın bizimle sürekli iletişim halinde olduğuna inandığım için hayvanlarla sıradışı bir şekilde karşılaştığımda bunun anlamsız bir rastlantıdan ibaret olduğunu düşünmem. Sembol olarak o hayvanın ne anlama geldiğini araştırırım.

Dediğin doğru lakin şöyle bir durum var. Kolektif arketipler köpek kavramını tam olarak barındırmıyor. Belli başlı arketipleri anlamlandırırken köpeği de araya kattıkları durumlar olabiliyor nadir olsa da. Arketipler belirli temaları simgeler zaten ve adı üstünde kolektif olduğundan hepimizde benzer şekilde görünüyorlar. Kolektif bir figür bambaşka hale gelip köpek olarak karşımıza çıkmıyor. O yüzden köpeğin internetteki manasını rüyaya yorumlamak sadece kendini yanıltmak olacaktır.

O köpek arketipsel bir manadan ziyade önceki mesajımda belirttiğim 2. tür rüya olan analitik rüyada bir anı ile bağdaşmış olabilir veya 3. tür rüya olan daha metafizik temalı bir rüyada o köpek bir rehber ruh türü bir imge olarak karşımıza çıkabilir. Fakat bu konuda belirtilen manalar rüya yorumlarken yanıltmaktan ibaret olacaktır. Bir kişinin bu yorumlardan ziyade rüyasında hatırladığı köpeğin onda yarattığı hissi ciddiye alması ve o şekilde anlamlandırmaya çalışmasi ise daha doğru olandır kanısındayım.

Buna ek olarak bir mana aranacaksa bu mitlerde aranmalıdır diye düşünüyorum. Orion ve Sirius mit olduğu kadar bir gerçekliği barındıran bu kadim enerjilere odaklanılmalı ve bilgi edinilmelidir. Bu yine de bir arketip yapmıyor köpeği. Sadece bakış açısı kazandırıyor diye düşünüyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...