Jump to content

rüyamdaki şeytan ve yaşadıklarım (saldırdı yardım edin)

KronoM

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar normal rüya görüyordum sonrasında rüyamda televizyonlu odaya girdim.annem babam kardeşim hepsi odada oturuyor. Ben odanın kapısı hafif açılıyordu kapattım.Annem bana dedi ki şeytan gelicek demin bidaha geldi dedi.ve bende şaşırdım ve şeytan geldi(önemli) . Görünmezdi ama hafif enerjisel bi kırmızılık vardı. Kapı açılır açılmaz böyle el attım sonra geri çekildim bana çullandı karabasan gibi ama ben sarıldım bırakmadım onu yakaladım sıkarken bir erkek bağırma sesi ve uyandım hala 1-2 sn duydum o ses ve o snde (baş tarafı)kırmızı bişey gördüm.enerjisel olarak.

arkadaşlar 18 yaşındayım birkaç ay gusulsüzüm. Şeytanlar rüyalara girebiliyor heralde.

bu nedir arkadaşlar bu çok garip ve insanı üzen bişey. Bu nedir gerçekliği nedir ve ne yapmam lazım ne önlem almam lazım yorumlayın sizi sevi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Forumdan Birine Şarkı Armağan Edin

Forumdan Birine Şarkı Armağan Edin

, Yer: Forum Oyunları

• Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

, Yer: Witchcraft

• Şeytanla Anlaşma (yardım)

selam arkadaşlar!! şeytanla anlaşma konusunda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

, Yer: Paranormal Varlıklar

• İmgeleme hakkında yardım edebilir misiniz ?

İmgeleme hakkında bi kaç sorun var yardımcı olursanız sevinirim   1-İmgeleme dediğimiz tam olarak görüntünün olduğu gibi akılda tutulmasımı yoksa gözlerimizi kapattığımızda nesnenin farklı renklerdeki görüntüsümü ?? 2-İyi bir majisyen olmak için imgelemeyi aklımızda ne kadar tutabilmemiz gerek.saniye yada dakika olarak. 3-Çevreme normal bi şekilde bakıp hemen gözlerimi kapayınca görüntüler farklı renkte görünüyor ama 2-3 en fazla 4 saniye sonra kayboluyor bu normalden dahamı kötü?? 4-Aynı şe

, Yer: Psişik Yetenekler

• Bana yardım edebilir misiniz?

Merhaba, Ben ara sıra cadılıkla ilgili konuları araştırdım hayatım boyunca ve yaşadığım bazı şeyler sonucunda bir gariplik olduğunun farkındaydım. Hiçbir zaman tam anlamıyla cesaret edemedim fakat şimdi burada bunu tam anlamıyla öğrenmeden peşini bırakmak istemiyorum. Benim size anlatmak istediğim şey şu. Virüs salgınından öncesinde baykuş gördüm ve çok dikkatimi çekmişti evimin karşısındaki apartmanında. Daha sonra bu şey dünyayı kasıp kavurmaya başladı.. 1-1 gün önce de uyumak için yatağıma

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...