Jump to content

rüyamdaki şeytan ve yaşadıklarım (saldırdı yardım edin)

KronoM

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar normal rüya görüyordum sonrasında rüyamda televizyonlu odaya girdim.annem babam kardeşim hepsi odada oturuyor. Ben odanın kapısı hafif açılıyordu kapattım.Annem bana dedi ki şeytan gelicek demin bidaha geldi dedi.ve bende şaşırdım ve şeytan geldi(önemli) . Görünmezdi ama hafif enerjisel bi kırmızılık vardı. Kapı açılır açılmaz böyle el attım sonra geri çekildim bana çullandı karabasan gibi ama ben sarıldım bırakmadım onu yakaladım sıkarken bir erkek bağırma sesi ve uyandım hala 1-2 sn duydum o ses ve o snde (baş tarafı)kırmızı bişey gördüm.enerjisel olarak.

arkadaşlar 18 yaşındayım birkaç ay gusulsüzüm. Şeytanlar rüyalara girebiliyor heralde.

bu nedir arkadaşlar bu çok garip ve insanı üzen bişey. Bu nedir gerçekliği nedir ve ne yapmam lazım ne önlem almam lazım yorumlayın sizi sevi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cünüp yattığın için. ve uzun süre cünüp olduğun için. Mast. yapma ve  kesinlikle cünüp DOLAŞMA.

cinler kişileri değil, aileyi etkilerler. ruhsal dünyadanda, sana geleceğine başkasına gelmiş bir bela olabilir.

Cinler cünüp insanların rüyalarına, cünüpken enerjin çok düştüğü için, girebilirler ve sana korku yaşatabilirler. dikkatli ol.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 1/3/2023 at 5:06 PM, mowaz said:

Cünüp yattığın için. ve uzun süre cünüp olduğun için. Mast. yapma ve  kesinlikle cünüp DOLAŞMA.

cinler kişileri değil, aileyi etkilerler. ruhsal dünyadanda, sana geleceğine başkasına gelmiş bir bela olabilir.

Cinler cünüp insanların rüyalarına, cünüpken enerjin çok düştüğü için, girebilirler ve sana korku yaşatabilirler. dikkatli ol.

cinsel ilişki sonrası neden daha savunmasız oluyoruz peki? nasıl enerji düşüklüğü oluyor yani sebebini düşünemiyorum. bir de enerjimizi yükseltmek için duş mu almalıyız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, pyromantic yazdı:

cinsel ilişki sonrası neden daha savunmasız oluyoruz peki? nasıl enerji düşüklüğü oluyor yani sebebini düşünemiyorum. bir de enerjimizi yükseltmek için duş mu almalıyız?

Mast. yapmak ibrahimi dinlerde yasaktır. yahudiler de boşalmadan sonra derhal duş alır ve kendini temizlerler. enerji düşmesinin biyolojik sebepleri de var lakin bu olay sizi aurik olarak kirletir. Bu sebeble mast. yapmamalı ve yaparsanız Derhal gusül abdest almalı, tüm bedeninizi yıkamalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 1/6/2023 at 3:34 PM, mowaz said:

Mast. yapmak ibrahimi dinlerde yasaktır. yahudiler de boşalmadan sonra derhal duş alır ve kendini temizlerler. enerji düşmesinin biyolojik sebepleri de var lakin bu olay sizi aurik olarak kirletir. Bu sebeble mast. yapmamalı ve yaparsanız Derhal gusül abdest almalı, tüm bedeninizi yıkamalısınız.

anladım ancak deneyimlerim sonucu bu olay tutarsızlıkla sonuçlanıyor benim için. her türlü kâbus veya çok güzel rüyalar görebiliyorum. psikolojik olarak inanmak gerekli bence, “bedenimi yıkadım, artık kâbus görmeyeceğim” şeklinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mastürbasyonun yasaklanması ile ilgili bana bir kanıt gösterir misiniz? Bakın günah ve yasak farklı şeyler, ayrıca mezheplere göre de değişkenlik gösteriyor bu konu. 

Ayrıca konunun cunup dolaşmak ile ne ilgisi var yahu? Hala kulaktan dolma ortadoğu sosyokültürel olgularına biat edip metafizik, paranormal olayları aydınlatma fikrine mi sahipsiniz? 

Cinsel ilişki esnasında ~mastürbasyon~da dahil en yüksek enerjiye sahipsiniz, neden bir çok black magic rituellerinde cinsel içerikli tiyatral çalışmalar var düşündünüz mü? 

Enerji bahsettiğiniz durumda değişkenlik göstermez! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.12.2022 - 01:12 tarihinde, Mishamelovi yazdı:

Bir kere Şeytanlar diye bir şey yok Şeytan tektir onun dışında psikolojik bence Şeytanın da rüyana girdiği fln yok ve ayrıyetten kırmızımsı değildir bence halüsünasyon fln gördün tamamen psikolojik bir şey 

Bu işin sencesi veya bencesi yok, sadece gerçeklik var ortada. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Korkunu yenip enerjini güçlendirdikçe umarım ki bunları daha az yaşayacaksın. "Şeytan" dediğin enerji veya varlık aslında negatif bir varlık ismi,cismi önemli değil. 

Yaşadığına benzer durumlar bir süre ben de yaşadım. Rüya benzeri deneyimlerde telepati yoluyla ailemdeki insanlar kılığında gelirlerdi. Uyandığımda mide bulantısı ve ağlama krizleri vs oluyordu. Ama şuan hiçbirini yaşamıyorum. Sana tavsiyem eğer bu konulara çok daldıysan kendince birşeyler rütüeller deniyorsan en basiti fal bile olabilir, bir süre ara ver. Önce kendi enerjini bir seviyeye ulaştır daha sonra bu konulara devam et derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...