Jump to content

Kuralsızlık Bir Kural Mıdır?

Rimmon-ex

Önerilen Mesajlar

benım ıcın kuraldır..bununla ılgılı bırseyler yazmıstım karalama defterıne:)

sartlanmanın otesıne gecersınız..alternatıf sonuclara daha rahat ulasırsınız:)

--------------------

bu tarısma konularının ayrı bır bolumde olması cok hos olurdu bu arada..dıger konular arasında kaybolup guncellenmesını yıtırıyor...ve sıtedekı en buyuk eksıklık bence

rım tekarar tsk ler:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• 10 Kural

•Sorulmadıkça görüş ya da tavsiye verme!   •Dinleyeceğine emin olmadıkça derdini kimseye anlatma!   •Başkasının evinde ona saygı göster, aksi takdirde gitme!   •Evindeki misafir sana kötülük unsuru olabilecek bir davranış sergilerse sen de ona zalimce davran!   •Karşındakinin de isteği olmadıkça cinsel ilişkiye girme!   •Başkasına yük olduğu ve kurtulmak istediği şeyler hariç, kendine ait olmayan hiçbir şeyi alma!   •Kendini muhatap etmeye gerek görmediğin hiçbir şeyden şikayet etme! •Çoc

, Yer: İnsan Psikolojisi

• İki Kardeşin ilişki yaşaması yanliş mıdır?

Ensest yanlış mıdır?Bu konuda sizin yorumlarınızı bilmek istiyorum.Fakat ilk olarak.Şunu belirtmek isterim ki.Aynı aielinin çocukları üredikleri zaman,genetik çeşitlilikte benzerlik olacağı için.Çocuğun,birçok genetik hastalık taşıma ihtima normalden yüksek olacaktır.Bunun muhtemelen hepimiz farkındayız ki,cinsel ilişkide birçoğumuz ensest ilişkiden kaçınıyoruz ve bu olayı ahlak dışı buluyoruz.Bu evrimsel sürecin bir ürünü.Peki bir sorun var.Ya kardeşler doğum kontrolü yaparak ilişki yaşarlarsa,

, Yer: Felsefe

• Komünizm, dünyaya kapitalist sistemin bir armağanı mıdır?

1800'lerin ortalarından sonuna doğru dünyanın geleceği şekillenmiş hatta rayına oturmuş bulunuyordu. Dünya üzerindeki krallıkların ve imparatorlukların güçleri yavaş yavaş tüketilip yerlerini yeni güçlere bırakacaklardı. Dünyayı yönetecek yeni gücün seçimiyle ipler Avrupa'dan Amerika'ya verilmiş oldu. Artık dünyaya egemen olma sırası yeni yeni baş gösteren sanayi ve teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün büyüyen uluslar arası şirketlerin yani kapitalizmin oldu. Yüzlerce yıldır Avrupa'da hüküm

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Patlayan kafa sendromu rüyayla bağlantılı mıdır ?

Öncelikle herkese merhaba,   Dün gece enteresan bir rüya gördüm, klasik araba tamircileri var "Gas Monkey" bilen bilir. Orada çalışıyordum benimde tutkumdur zaten, herneyse herşey güzel geçti. Daha sonra eve geldim oturuyorum karşımda açık bir kapı var, aniden yüzü tahta maskeli eli bıçaklı biri odaya girdi. Şaşırdım şok oldum önce, sonra kimsin lan sen diye tepkimi gösterirken gözümün önünde bir beyaz ışıkla, aydınlanmayla uyandım. Kafamın içinde biri çığlık attı sanki kadın çığlığı gibiydi.

, Yer: Rüyalar

• Fizik kurallarının ne kadarı kural ne kadarı değişkendir.

Düşünmekten başka hiç bir şey yapmanıza gerek olmayan bir işiniz olduğunu düşünün. Ve tabii düşünmek söz konusu olunca da serbest çalışma saatleriniz olacak. Yani yatarken, kalkarken, yürürken günün her anında düşündüğünüz için size ödenen yüksek meblaları düşünün. Kolay bir iş gibi gözüküyor değil mi? İşin aslı dışardan gözüktüğü kadar kolay değil. Bu işe kalifiye olmanız için en başta yüksek bir matematik, fizik, kimya, coğrafya... Yani tam anlamıyla zeka ve algılamanızın normalin

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...