Jump to content

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bi sorum olucak lütfen bilgili olanlar cevap versin ilk oncelikle ara sıra evdeyken etraftan hızlıca geçen gölgeler görüyorum ve bir gün yatağımda uyumaya çalısırken gözlerimi açtım ve karşımda siyah bedenli kırmızı gözlü birşey gördüm paranormal olaymı yoksa psikolojik bir şeymi ve etrafta titreşim gibi şeyler görüyorum hatta titreşim bildiginiz bilgisini olan varsa yazabilirmi ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Paranormal Güvercinler

Evrimin başyapıtı olan güvercinlerin eşi benzeri olmayan yön bulma yetenekleri araştırmacılar arasında hep görüş ayrılıklarına neden olmuştur. Bunun nedeni diğer hayvanların yön bulurken belirli özelliklerini kullanmaları ama güvercinlerin birçok farklı duyularını kullanarak zihinlerinde ona göre haritalama yaparak evlerini bulmalarıdır. Ben de hala tam olarak çözülemeyen güvercinlerin üstün zekasıyla ilgili Paranormal Güvercinler adlı belgeselden esinlenerek böyle bir başlık seçtim. Belgeselde

, Yer: Bilim & Teknoloji

• paranormal mekan - Waverly Hills Sanatoryum

Bazı mekânlar vardır, gidip görmemeniz daha sağlıklı olur. İşte bu yerler genelde hayalet görüntüleyicilerinin vazgeçilmez ortamlarıdır. Bunların arasında öyle bir yer var ki, dünyanın en paranormal mekânı olmayı gerçekten hakkediyor.   1910 senesinde açılan Waverly Hills Sanatoryum'u ABD/Kentucky'de ilk defa hizmet vermeye başlamıştır. 1926 senesinde tamamen tamamlanan sağlık kompleksi, hastalıkları yüzünden toplumdan dışlanan insanlara tekrar bir çıkış yolu sağlamak için kurulmuş. 20. yüzy

, Yer: Şehir Efsaneleri

• Paranormal Olayları Tespit Eden Program !

Arkadaşlar Bugün Nette Gezinirken Gözüme Çarptı Bu Program Bilgisayarınıza Kurduğunuz Zaman Bulunduğunuz Alanın Enerjisini Ölçüyormuş ve de Varlıklarını Yerini Kadar Hatta ve Hatta Konuştukları Kelimelere Kadar Tespit Edebiliyormuş ... Tabi Ne Kadar Doğrudur Tartışılır ... Ama Bu Programı Kullanırken İlginç Bir Tür Olay Yaşadım Hemen Kısaca Özetlemek İsterim.   Programı Kullandığım Bir An Değerler Nerdeyse En Üst Değerlerdeydi vede Program Uyarı Veriyordu Varlık Tespit Edildi Diye O An Besmele

, Yer: Paranormal Olaylar

• Paranormal Olayları Arttıran Durumlar

Paranormal olayları arttıran veya portal açılmasına neden olan bazı durumlar var. Su kıyısındaki şehirlerde, adalarda, akarsuya yakın yerlerde paranormal olaylar daha çok olur. Buna verilecek çok örnek var. Aklıma gelenlerden biri Povelia Adası, diğeri de içinden akarsu geçen ve içinde çok güçlü varlıkların olduğu Brookdale Lodge oteli. İnsanların veya hayvanların olumsuz enerjileri portal açılmasına neden olabiliyor. Savaş meydanları, kölelerin tutsak edildiği yerler, mezbahalar, köpek dövüş

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Türkiyede Paranormal Yerler Hakkında...

Arkadaşlar araştırma amaçlı Türkiyedeki Paranormal olarak bahsedilen yerlere gitme projemiz var. Yardımınızı isteyeceğim tek konu sizlerin bildiği yerler. Bildiğiniz Paranormal denebilecek terkedilmiş köy, mahalle, mağara vb. yerleri kısa bir şekilde yorum atarsanız sevinirim, teşekkür ederim.

, Yer: Paranormal Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...