Jump to content

Karışık Rüya

attac94

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bugün bir rüya gördüm içeriği şöyle bir tanrı vardı bir şeyin içini izliyordu kap veya cisim işte ama izlerken sarı renk olan teninden bir miktar bir sıvı damlıyordu ardından arkama baktım bir adam vardı gitti 2dk sonra yine geldi ama sanki şekil degiştirmiş gibiydi başkası olarak gelmiş gibiydi yani ahmet gibi geldi ilk sonra mehmetin yüzünü alarak gelmiş gibiydi bana baktı gözü siyah ile kırmızı kıvamında bana bakıp gülümsedi ve arkama baktıgımda tanrı bana baktı ve uyandım dedigim tanrı mısır mitolojisine aitti. Kimi yorumculara göre tanrıdan bir mesaj felan diye yorumladı , sizde yorumlarsanız iyi olur.( o tanrı hangi tanrı veya neye benzedigini adım gibi biliyorum isterseniz söylerimde enerjisi gitmesin diye demedim )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...