Jump to content

Tesla'nın Sıradışı Bir Röportajı

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Enerji elde etmek için yakıt kullanırsak sermayemizden yer ve onu hızla tüketiriz.

Barbarlıktan farkı olmayan bu yöntem gereksiz israfa yol açar ve gelecek nesillerin hayrına bir an önce durdurulmalıdır.

Para benim için insanların ona atfettiği gibi bir değer taşımıyor.Ben bütün paramı, insanoğlunun hayatını kolaylaştıracak icatlar yaptığım deneylerime yatırdım.

Benim beynim sadece bir alıcıdır (reseptör). Evrende, bilgiyi, gücü ve ilhamı ondan aldığımız bir öz var. Bu özün sırlarına nüfuz etmedim. Ama var olduğunu biliyorum.

N.Tesla

Sıra dışı ,etik değerleri olan bir mucit,saygıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Naziler tarafından suikaste uğrandığı söyleniyor. Tesla: Bir Cinayetin Perde Arkası diye bir belgesel serisi var. DMAX'te yayımlanmıştı sanırım.

Birde yukarıda, videodaki müzik harika, birtürlü bulamadım adını, shazam bile bulamadı. :D

paranormalfikir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Naziler tarafından suikaste uğrandığı söyleniyor. Tesla: Bir Cinayetin Perde Arkası diye bir belgesel serisi var. DMAX'te yayımlanmıştı sanırım.

Birde şu videodaki müzik harika, birtürlü bulamadım adını, shazam bile bulamadı. :D

Teşekkürler paylaşımınız için.

1. Sezon 1. Bölüm

Modern dünyayı tanımlayan birçok teknolojinin temeli, Nikola Tesla'nın çalışmalarına dayanıyor. Tesla'nın ölümünden hemen önceki son araştırması ise hepsinden daha önemli ve tehlikeli olabilir. Çağımızın en büyük dehası, tarihin en tehlikeli silahını keşfetmiş olabilir mi?

https://www.dmax.com.tr/tesla-bir-cinayetin-perde-arkasi/tesla-bir-cinayetin-perde-arkasi-1-sezon-1-bolum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...