Jump to content

Sigara büyüsü

astralseyahattt

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, daha önce bu konu açıldımı bilmiyorum baktım bulamadım yazayım dedim

Bir arkadaşım bahsetmişti bana sevdiğini adını ve soyadını yazarak sigarayı yakıp içiyoruz,bunu yapınca o da sizi düşünüyor dedi bana bende sizlere sorayım dedim deneyeniniz oldumu yada doğruluk payı nedir arkadaşım sigaranın üstüne adını soyadını yazıp sadece onu düşünüp içiyomuş bana etkisi oldu dedi yada tesadüftür bilemedim size sorayım dedim bende deneyeceğim sizleride bilgilendirmek istedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar, daha önce bu konu açıldımı bilmiyorum baktım bulamadım yazayım dedim

Bir arkadaşım bahsetmişti bana sevdiğini adını ve soyadını yazarak sigarayı yakıp içiyoruz,bunu yapınca o da sizi düşünüyor dedi bana bende sizlere sorayım dedim deneyeniniz oldumu yada doğruluk payı nedir arkadaşım sigaranın üstüne adını soyadını yazıp sadece onu düşünüp içiyomuş bana etkisi oldu dedi yada tesadüftür bilemedim size sorayım dedim bende deneyeceğim sizleride bilgilendirmek istedim

Dostum Umudunu Kırmak Gİib Olmasın Ama Böyle Bir Şey Yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

'sigaranın üzerine adını yazdığımız kişi de bizi düşünüyor' imiş. Düşünüyor ama nasıl düşünüyor? Neyimizi düşünüyor? Bile isteye düşünmeyecekse ne gereği var? Ayrıca zaten nikotin, zifir, karbonmonoksit yetiyorken buna bir de mürekkep katmak nedendir? Tabutuna çaktığın sigara ölçüsünde bir çivide bari birinin adı yazmıyor olsun.

O seni düşünmüyorsa, sen de onu düşünmeyi bırak artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bir adet ocb alıp arasına tütünümüzle yatak yapıyor, üstüne yorgan misali büyülü otumuzu koyuyoruz. Tüm bunları yaparken büyüyü yapmak istediğimiz kişiyi düşünüyoruz. Hemen ardından ocb'yi kıvırmak suretiyle sigaramızı hazırlıyoruz ve tercihen A4, kartvizit den yaptığımız zıvanamızı sigaramıza takıyoruz. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra kıvrılmış halde hazır bulunan sigaramızın üstüne büyüyü yapmak istediğimiz kişinin ismini yazıyor ve bu kişiyi düşünürken sigaramızı ateşe veriyoruz, ben denedim ve gerçekten oldu, iyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bir adet ocb alıp arasına tütünümüzle yatak yapıyor, üstüne yorgan misali büyülü otumuzu koyuyoruz. Tüm bunları yaparken büyüyü yapmak istediğimiz kişiyi düşünüyoruz. Hemen ardından ocb'yi kıvırmak suretiyle sigaramızı hazırlıyoruz ve tercihen A4, kartvizit den yaptığımız zıvanamızı sigaramıza takıyoruz. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra kıvrılmış halde hazır bulunan sigaramızın üstüne büyüyü yapmak istediğimiz kişinin ismini yazıyor ve bu kişiyi düşünürken sigaramızı ateşe veriyoruz, ben denedim ve gerçekten oldu, iyi yolculuklar.

Kıvırmak suretiyle mı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu siteyi biraz araştırırsanız neden bu kadar dalga geçildiğinin farkına varırsınız. Mahalle kenarında yumurtaya tersten cin suresi okuyup üfleyen bir kesim bulunmuyor burada. Büyünün mantığına uymaz bir kere şu yazdığınız saçmalık. Denemeden kesinliğini görmeden, kaynak belirtmeden asla konu açmayınız zaten. Hele ki böyle bir saçmalığı yazıyorsunuz buraya. Bir ritüel yok zaten ortada. Büyünün gerçekleşmesi için veya "büyü" olabilmesi için herhangi bir şey yok. Umarım anlamışsınızdır. Ehe yumurtanın üzerine de bir çocuk ismi yazıp yastığınızın altına koyunca da çocuğunuz oluyormuş kesin bilgi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Keko'' diye tabir ettiğim kişilerin ''keko''ca fotoğraflarında bulunan bir detayın gnoxiste konu olacağı hiç aklıma gelmezdi ahahahahahaha :rofl:

dipnot: Enerji yüklediğin her şeyden bir şey olur ama böyle her söylenilene inanmamak gerekiyor.Bir etkisi olmaz yani.Düz uzanıp sürekli o kişiyi düşünsen daha büyük etki yaratırsın herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...