Jump to content

ruhlar ve onları seven kadın

tanrininisigi

Önerilen Mesajlar

hiç bir gereksiz soruya yanıtım olmayacaktır özellikle boyle bir sitede bulunup hasta mısın veya delilin nedir sorularını dikkate almıyorum bilen bilir bu konuyu bilmeyende bilmeyecektir.

ruhlarla bagım aracı bir insan yoluyla onun bedenini kullanan varlıklar ( ruhlar vb ) girmesiyle temasım iletişimim olmuştur olmaya da devam etmektedir

iyilerden yana olsam da boyle bir alana geçince kötüler de peşimi bırakmaz hale gelmiştir

bir cok deneyimimden birisi mideme şeytani varlık girip zorla çıkartılmıştır.

butun bunlar yaşantımın küçük bir sayfasını oluşturur

kötülüğün temsilcisi zerrayı tanıyanlar var ise bana da o yaratıgın ne olduğu hakkında bilgi verirse sevinirim

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiklerini bilmek isterim bana ulaşır mısın?

Böyle bir beklentiye girmeden önce üyenin profiline girip, son aktivite tarihine bakın derim. Böylece boş yere umutlanmış olmazsınız. Bu üye en son 8 mayıs 2017de giriş yapmış ve sadece 3 mesaja sahip, yani forumun daimi üyelerinden değil. Bu foruma bir daha giriş yapacağını hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...