Jump to content

Deep webde buldugum video ve yorumlarınız ?

Buda Jo Red

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İki Video Arasında Bir Bağ

2 video kombinleyin, aynı anda açılınca başka anlam / anlamlar çıksın ortaya...     https://youtu.be/iBDisZJ5riY

, Yer: Forum Oyunları

• Varlık Davetlerine Dair Bir Kaç Video

Belirtmek istediğim iki nokta var öncelikle bu videolar bir arkadaşım tarafından youtube'dan derlenmiştir ve henüz inceleme fırsatı bulamadan direk sitede paylaştım. İkinci konuysa başlıkları görülen videoların hakkıyla anlatıldığını varsayarsak çok kıymetli ve bazı noktalarda tehlikeli bilgiler içerdiklerini düşünüyorum. Davetlere ve celblere dair sorularınıza cevap olacağını umuyorum, maalesef ki başlıklardan anlaşılacağı üzre ingilizceler. Ama talep olursa çevirisini yapabiliriz....   How to

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Zaman yolcusu video

Adamımız 2002 yılından 20 sene ileri gittiğini öne sürmekle kalmıyor birde bunu videoya çekiyor. Arkadaş 2022 yılında amerikada beyaz sarayın önünde arabayla dolaşıyor. Heryerin yıkık ve terkedilmiş olduğunu görüyor ve manzaranın korkutucu olduğunu söylüyor. Evet ne kadar gerçek ne kadar değil bu da mı iple yapıldı bence gayet gerçek gibi...

, Yer: Paranormal Resim ve Videolar

• Wikileaks in fbı dan hacklediği video

Video da ki görüntülerin vikileaks ın fbı'ın hacklenen dosyalarından olduğu söyleniyor. Bana göre video fake çok fazla kurgulanmış gibi geldi. Fake olmadığını düşünürsek videodaki olay nedir bir manyetik patlamamı onu da çözemedim ? Ayrıca videodaki yorum bölümüde devredışı bırakılmış soru işaretleri çok.   [video=youtube;slfUATLuH-c]https://www.youtube.com/watch?v=slfUATLuH-c

, Yer: Paranormal Resim ve Videolar

• Çölde ilginç bir varlık (video)

Videodaki yer Sahra çölü, 2 öğrenci araştırma yapmışlar. Geriye dönerken yolda beyaz parlayan cisimler görmüşler, yaklaşınca böyle birşeyle karşılaşmışlar. Fake olabilir tabiki bende gerçek demiyorum, ancak çok ilginç. Çölde gece vakti, o soğukta birilerinin böyle bir şaka yapacağını düşünmüyorum. Neyse çok uzatmıyorum görüşlerinizi bekliyorum bu video hakkında.

, Yer: Paranormal Varlıklar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...