Jump to content

Bedensiz varlıklarla alakalı deneyimlerim ve küçük bir yardıma ihtiyacım var (!)

tutku3434

Önerilen Mesajlar

Merhaba , arkadaşlar uzun yıllardır cin musallatı yaşayan biriyim ama şu an ki sorunum bu değil :) Zamanla zaten onla uğraşmayı öğrenmiştim ve kendimi savunmayı , hatta öyle bir dönem oldu ki onlar benle değil ben onlarla uğraşır bir vaziyete geldim , sonra bir gün algılarım kapandı görmemeye duymamaya başladım cinlerle yada enerji ile neler yapabildiğimi flu bir şekilde anımsıyorum ama nasıl yaptığım konusunda zihnim oldukca bulanık , o günden sonra uzunca bir süre paranormal bişi yaşamadım . Taki 2016 temmuza kadar çocukluğumdan bu yana en koplike ve en ağır saldırıya uğradım , üstelik sanki o dönem etraftaki herkes bir anda benden nefret etmeye başladı , neyse bu olaylara çok girmiycem korku filmini aratmıycak bu olayları bu atlatmamda annemin hem enerjisel anlamda çok büyük bir desteği oldu ayrıca bir kaç rüyamda kendimi nasıl savunmam gerektiği gördüm ve o dönemi atlattık . Sonra enerji üzerine çalışmalar yapmaya başladım meditatif çalışmakar ilk başta zayıflamış olan fal yeteneğim güçlendi sonra meditasyonlar sırasında net vizyonlar görmeye başladım . Bir süre sonra üçüncü göZüm tamamen açıldı çıplak gözle çok rahat bir şekilde küçük bir odaklanmayla enerzisel varlıkları görebiliyor hatta dokuna biliyor dokunuşlarını temaslarını hissede biliyordum , yalnız çocukluğum ve önceki dönemlerden çok daha farklı görüyordum artık ve birini ikisine değil ortamlarını ve o kalabalığı bütün çıplaklığıyla görüyordum yeri duvarı kaplayan damarısımsı şeyler her yerde ucusan varlıklar farklı farklı tiplemeler vs vs bu görüyü elde ettiğim gün bütün konuşmaya iletişim kurmaya çalıştım onları gördüğümü fark ettiklerinde oldukca şaşırıyorlardı bir şeyler söylüyorlardı ama hiç bir şekilde seslerini duymuyordum gece birden hepsinin üzerime gelip bedenime girdiklerini gördüm normal insanımsı formda geliyor sonra iki boyutlu gibi garip enerjisel şekiller alıp içime giriyorlardı galiba bu şekilde besleniyorlar ellerimde ve vucudumda sanki bütün vucudumda kılcan damarlarım gözüküyormuş gibi heryerimde siyah kıvrımlı cizgiler belirmişti odaklanarak onları yitebiliyor , kendimden uzaklaştıra biliyorum hatta şuan boyutlarıylada kolaylıkla oynaya biliyorum ama odaklanıp birini kendimden uzaklaştırmak işe yaramıyordu çünki akın akın geliyorlar ve toplu bir şekilde yapamıyordum bu durumun sağlığıma zarar verip vermediğini bilmemenden ve tam olarak ne olduğunu anlamamamdan endişeli bir ruh halim vardı yataktan az ilerde bir tanesi sanki yeni gelenleri yönlendiriyordu ben zihin yolu ile onlarla konuşmaya çalıştıkca bana susmam için işaret yapıyordu ama ben duramıyor iletişim kurmak istiyor ve ne yaptıklarını anlamaya çalışıyordum . Bu böyle bir süre devam etti sonra biri bedenime girmek için yanıma yaklaştığında ona odaklanıp durdurdum , sonra merhaba bari sen konuş benimle diyerek elimi uzattım şekil aldı o an ve diğerine bizi görüyormu diye sorduğunu algıladım , diğerinde ki panik halinide algıladım ve hemen hiç bişi yokmuş gibi uzandım , baş ucumda dev gibi bir şey aldı ve kendince bir birinden ürkütücü şekillere büründe hiç korku hissetmedim sadece düşüncelerime odaklandım düşüncelerimi duya bileceğini düşündüğüm için düşüncelerimi başka şeylere odaklı tutmaya çalıştım ve onu görmezden geldim bir süre sonra oda bedenimdeki yerini aldı , sevgili yer gösterici :) bişiler anlatıyordu ve yine sessiz olmam yönünde işaretler yapıyordu anlattığı hiç birşeyi duymadım ve anlamadım sabah oluyordu oldukca yorulmuştum o sırada duvarda 6 ya 6 lık bir tablo belirdi içerisinde harfler vardı oldukca tanıdık gelmişti tabloyu gördüğüm an tablo hızlı bir şekilde değişiyor harflerin yeri değişiyor yeni harfler çıkıyordu bu olaylar çok hızlı olduğundan tabloyu kafama kazımaya çalıştım okumaya değil bu olay tam dört kere tekrar etti ve kayboldu , tabloları ve bu olayı düşünürken bir anda hatırladım sanki toprağın altına gömülü bir anı çıktı ortaya uzun süre öncesinde algılarım kapanmadn kosa bir süre öncesinde tanışmıştık ona ama tam ismini hatırlayamıyorum şekilsel anlamda onu hiç görmedim ama isminin klişe bir isim olduğunu hatırlıyorum o dönem yatak odamda bazı kelimeler belirirdi ve öyle iletişim kurardık onu duymanın yolun bulmamı söylerdi böyle güvenli değil derdi , bu yüzden bende onu duymayı öğrenene kadar bu tabloyu kurgulamıştım böylece tabloyu sadece ikimiz okuya bilecektik ama tabloyu kurguladıktan çok kısa bir süre sonra algılarım kapanmıştı ve ben hüç onu bu güne kadar hatırlamamıştım dahi , o an anladım ki bir çok anım gölgelenmiş ve bana unutturulmuş , hala üzerime akın akın geliniyordu ama sanki sayı azalmıştı gün ışıyordu artık tabloyu tekrar düşündüm artık anlamlı kelimeler bula biliyordum çünki okumayı hatırladım ama bütün harflerin yerini hatırlayamadım bu sebeble ilk tablodan sadece anlamlı merhaba kelimesini bula bildim sonra digerlerini düşündüm tutku , beni hatırladın mı , özledim , mutlu ve son tabloda hatırladığım harfler içerisinde bulabildiğim tek anlamlı sözcük ölüm dü ? Ne demekti bu çok tedirgin oldum beni öldürmeye mi çalışıyorlar gibi sorular başladı , kısa bir süre sonra bedenime girmek için gelenlerden birine odaklandım ve durdurdum odağımı üzernde tutarak onu iki avucumun içerisine çektim iyice yoğunlaşıp onun enerjisini emerek onu küçültmeye çalıştım başardım sonunda küçücük bir top kadar kaldı saydaölığı kaybolmuş kırmızımsı bir renk almıştı avuç içlerimde enerji baskısı oluşturarak ellerimi birleştirmeye çalıştım sanki elimin arasında fiziksel bir şey varmış gibi bunu yapmada zorlandım ama fiziksel biraz daha güç uygulayarak iki elimi birleştirdim sanki avuçlarımın içerisinde bir balon köpüğü patladı , avuç içlerim kırmızımsı olmuştu . Ne yaptığımı tam anlamıyla bilmiyordum az bir süre sonra odada bir tane belirmişti sanki iki tanede kollarına girmiş onu tutuyordu o ise çok ağresif bir şekilde üzerime atlamaya çalışıyordu tehditler ve küfürler savurduğunu algılaya biliyordum , odaklanıp konuşmaya ve neler olduğunu anlamaya çalıştım algıladığım kadarıyla oğlunu öldürmüştüm , durumu sakinleştirmeye çalıştım neler olduğunu anlamadığımı sadece kendimi korumaya çalıştığımı söylemeye çalıştım sonra odamdan çıktım salona geçtim uyuyabilmek için çünki orası daha aydınlıktı ve aydınlıkta loş ışıkta ki kadar net göremiyordum ama yinede temaslarını dokunmalarını hissediyordum tam uykuya dalacaktım ki gözlerimi ayak ucumda yapılı bir tanesi vardı onu çok net görebiliyordum karşısında da bitane daha vardı ama onu secemiyorfum ikisi konuşuyor arada bana bakıyordu doğrudan ona baktığımı görünce elini salladı bunun merhaba demek olduğunu düşünerek bende elimi salladım yüzünde ki şok ifadesini görebiliryordum ben konuşmaya çalıştım tınlamadı ? Karşısındaki ile konuşuyor du algıladığım kadarıyla algılarımın çok açık olduğundan ve bura gelmelerinin hata olduğundan bahsediyor du neyse bende onları umursamayarak uyudum :) uyandığımda algım kapanmıştı üçücüncü gözümü açamıyordum iki haftalık bir çekılmayla durumu düzelttim bu sefer enerjimi beynimi nöronlarımı ve farkındalığımı geliştirmek için de kullanıyorum işe yarıyor gibi ve yüne gayet net görüp hissediyorum tani hissetmek çok hoş bir durum değil vucudunda ve yüzünde gezdiklerini hissetmek pek hoş olmuyor ama hala konuşamıyorum seslendiğimde duyuyorlar ama tınlamıyorlar cevap verenleride ben duyamıyorum ne dediklerini anlamıyorum dikkatlerini ancak birini tuttuğumda yada iğnelediğimde çeke biliyorum , dün üç tanesini çengelli iğne ile iğnelerim sonuncuyu iğnelerken canının yandığını hissettim baya bir süre iğneden kurtulmaya çalıştılar ama başaramadılar sonra canlarını yakmamak düşüncesi ile amacımın sadece iletişim kırmak olduğunu söyleyip özür dileyerek üçünüde bıraktım . Şimdi ki hedeflerim onları duymak enerjiye hükmede bilmek ve telepati ile telekinezi yeteneklerini kendimde maximum seviyeye çıkara. Şuan onların bedenlerine benzer enerjiler üretip şekil verebiliyorum ama sanki o enerji yerçekiminden etkileniyormuş gibi odağım bozuldu anda şekli bozularak yeri boyluyor ve kayboluyor kalıcı olmuyor , bu konuda onlardan çok şey öğreniceğimi düşünüyorum ama onları duyamak şuan ki en büyük problem onları duymam için fikirleriniz ve ya tavsiyeleriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam ben nasıl kurtulacağını, ne yapacağınızı bilmiyorum ama buradan bakınca hediye mi dersin, lanet mi dersin yorum yapmak çok zor. Herkesin sahip olmak isteyebileceği bir şeye sahipsiniz, umarım mutlu olursunuz, umarım insanlara hep faydanız dokunur, kötü bir niyetinizi olduğunu da sanmıyorum burada yazdıklarınıza bakarak. Belki biyoenerji terapisti felan olursunuz ileride. Güzel bir geleceğinizin olması dileği ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden hazır görmemeye duymamaya başlamışken bırakmadınız.?

Ben sizin yaşadığınız deneyimleri forumda başka birinin yaşadığını sanmıyorum o yüzden konuya kimse yazmadı.

Çünkü size nasıl yardım ediceğini bilmiyor sanırım.

Siz bu varlıklarla daha çok iletişime geçmeye çalışıyorsunuz fakat bu varlıklar biliyorsunuz 4. boyuttan 4. boyuttaki varlıklar negatif enerjiyle beslenirler bunu biliyorsunuz sanırım.

Eğer iletişime geçmeye devam ederseniz obsesyona uğrama olasılığınız olduğunuda biliyorsunuz sanırım.

Diyelimki siz negatif enerji yaymıyorsunuz korkmuyorsuunz çekinmiyorsunuz hatta bu varlıklar üstünde hakimiyet kurup onlarla oyun oynuyorsunuz. Olabilir fakat her yaptığınız etkinin bir tepkiside olur biliyorsunuz değilmi.

Mesela onlardan birini öldürdüğünüzü yazmışsınız bunun size geri dönüşü olucağının farkındasınız sanırım.

Tanrı ve bütün enerjiler birdir yani o ve bu yok sadece bir olan var yani ne yaparsanız size geri döner başkasına yaptığınızı sandığınızı kendinize yaparsınız.

Benim anlamadığım neden bu tarz negatif varlıklarla iletişime geçmekte ısrar ediyorsunuz bence bırakın ve kendi hayatınıza devam edin.

Tabiki benimki sadece tavsiye fakat inanın eğer söyledikleriniz gerçekse kimseninde bu kadar ileri gittiğini sanmıyorum açıkçası ve kim size yardım edebilir belki bu konuda çok bilgili birisi yardım edebilir.

Belki bu forumda bu konuyla uğraşan çok biligili insanlar vardır belki bilemiyorum yinede uğraşmamanızı tavsiye ediyorum çünkü bu varlıklara üstünlük sağlamanız birşey ifade etmez onlarla aranızdaki iletişimi kesip normal hayatınıza devam edin bence anlatabiliyormuyum.

İletişimi kesmenin bir yolunu bulun iletişime geçmenin değil.

Benim söyleyeceğim bu kadar umarım herşey gönlünüzce olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelike sevgili AKanNA görmek algılamamak gibi bir isteğin varsa bu konuda yardımcı olabilirim diye düşünüyorum .

Sevgili proxy hayatımda çocukluk döneminden başkayarak çok ağır bir şekilde öbesesyon yaşadım çok şükürki atlattım ve aslknda bu kadar cesur olmamın sebebide bir obsesyonu aşıp tekrar girişiminide engellediğimi düşünmek , zaman zaman tedirginlik olmuyor değil ama kesinlikle korku duymuyorum , her şeyin bir sonucu olacağına inanıyorum ama ok yaydan çıktı bir kere ve hani şu filimlerde gördüğümüz süper kahraman süper kahraman olmayı istemez olayı bana hiç samimi gelmediği gibi doğamada aykırı buluyorum , amacım süper kahraman olmak değil ama yeni bir evren keşfediyorum keşfetmek öğrenmek kullanmak ve ilahi düzeni anlamak istiyorum sanırım , bilmiyorum belki çok ileri gitmiş olabilirim ama aslında bana daha yolun başında bile olmaya bilirim gibi geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelike sevgili AKanNA görmek algılamamak gibi bir isteğin varsa bu konuda yardımcı olabilirim diye düşünüyorum .

Sevgili proxy hayatımda çocukluk döneminden başkayarak çok ağır bir şekilde öbesesyon yaşadım çok şükürki atlattım ve aslknda bu kadar cesur olmamın sebebide bir obsesyonu aşıp tekrar girişiminide engellediğimi düşünmek , zaman zaman tedirginlik olmuyor değil ama kesinlikle korku duymuyorum , her şeyin bir sonucu olacağına inanıyorum ama ok yaydan çıktı bir kere ve hani şu filimlerde gördüğümüz süper kahraman süper kahraman olmayı istemez olayı bana hiç samimi gelmediği gibi doğamada aykırı buluyorum , amacım süper kahraman olmak değil ama yeni bir evren keşfediyorum keşfetmek öğrenmek kullanmak ve ilahi düzeni anlamak istiyorum sanırım , bilmiyorum belki çok ileri gitmiş olabilirim ama aslında bana daha yolun başında bile olmaya bilirim gibi geliyor

İlahi düzen hakkında birşeyler anlarsanız lütfen banada özelden yazın. Çünkü bende bi ara oturduğum evde insan şeklinde gölge görmüştüm hala bunun ne olduğunu bulamadım.Aslında bu tarz olaylardan bende korkmuyorum fakat bazen olay korkmak veya korkmamak değil içinde bulunduğunuz durumda olabiliyor.Mesela bir savaşın ortasında bulsanız kendinizi birden bombalar ve kurşunlar tepenizde uçarken ben korkmuyorum demeniz yaşamanız için yeterli olmayabilir. Biraz farklı bir örnek oldu fakat sanırım ne demek istediğimi daha açık anlatabildim.

Siz yinede dikkat edin bence. Keşiflerinizde başarılar dilerim umarım istediğiniz şeyleri keşfedersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...