Jump to content

Önerilen Mesajlar

Zaten konsept olarak eski bilgilerle uğraşıldığından bir sorun görmüyorum. Yani seneler önce sorulmuş bir soru belki birinin aklına henüz yeni geldi ve okuduğu tatmin etmedi ve farklı bir açıdan soruyu yenilemek istedi. Bu durumda benzer bir başlık açması yerine konuya devam etmesi daha mantıklı bence. Öte yandan aradığın içeriğin anahtar kelimelerini arama butonuna yazarak ya da -o buton bazen karmaşık gelebiliyor- hmmmm misal ''iblisler gnoxis'' diye google a yazarsan direkt site içerisindeki istediğin içeriyi çok rahat bulabilirsin :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Zaten konsept olarak eski bilgilerle uğraşıldığından bir sorun görmüyorum. Yani seneler önce sorulmuş bir soru belki birinin aklına henüz yeni geldi ve okuduğu tatmin etmedi ve farklı bir açıdan soruyu yenilemek istedi. Bu durumda benzer bir başlık açması yerine konuya devam etmesi daha mantıklı bence. Öte yandan aradığın içeriğin anahtar kelimelerini arama butonuna yazarak ya da -o buton bazen karmaşık gelebiliyor- hmmmm misal ''iblisler gnoxis'' diye google a yazarsan direkt site içerisindeki istediğin içeriyi çok rahat bulabilirsin :)

+1 abi :D

Dostum aynı devam eden konuların olması bu forum açısından faydalı aksine.Okült konuda bir örnek vereyim.40 kişi demon daveti nasıl olur vs diye konu açacağına ve bunu bilen adamlar buradan her seferinde anlatmak zorunda kalacağına bu konuları okuyorlar ve akıllarına takılan bir şey olursa soruyorlar.Konu da oradan devam ediyor.Ayrıca boynuzsuzgeyikler'in de dediği gibi arama butonunu kullanabilirsin.Ben çok sık kullanıyorum gayet de iyi çalışıyor :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Forum Hakkında Bir Kaç Soru

Merhaba arkadaşlar, senelerdir gözüme çarpan bu siteye sonunda kayıt olmaya karar verdim. Bir kaç parapsikoloji sitesine de üyeliğim var. Oralarda bazı sorunlar yaşadım. Onları burada da yaşamamak adına iki tane sorum olacak, izninizle.   1-) Yöneticilerin EHL-İ SÜNNET takıntısı var mı? Açtığım konular EHL-İ SÜNNET'e uygun olmadığı gerekçesi ile kapatılacak mı?   2-) Tartışmalara tolerans gösteriliyor mu? Yoksa tartışma ortamı yaratan üyeler forumdan kovuluyor mu?   Selam.

, Yer: Site Kullanımı

• Forum kullanımından şikayetçiyim!

Çok fazla zamandır üyesi olmasamda elimden geldiğince takip ettiğim forumlardan birisi oldu Gnoxis. Genelde birçok platformda olmayan bilgilerin, yine bir çok platformda olmayan bir görüş açıklığı ile paylaşılabildiği bir forum.   Çok uzun zamandır forumlarda yazan biri olarak, hala daha forum kullanımının nasıl olduğunu anlayamadığımızı görüyorum. Öncelikle forumun tanımını bilmek gerekli bence. Forum; İlgili kitlenin ilgilendikleri içerik üzerine fikir ve bilgi paylaşımı yaptıkları, verile

, Yer: Şikayetçiyim

• Çekim Yasası Forum Alt Başlığı

Çekim Yasası ile çok ilgilenen ve uygulayan biri olarak forumda eksikliğini duyuyorum.   Evrensel Enerjiler ve Farkındalık ya da Psişik Yetenekler forum alt başlığı olarak açılabilir bence.   Hem paylaşıldıkça bilgilerimiz artar hemde bu konuyla ilgilenenlere de yardım edebilirim.    

, Yer: İstek, Öneri, Şikayet

• Kadıköy'e İmam Hatip Güncellemesi

KADIKÖY HALKININ DİKKATİNE! Adrese dayalı kayıt sisteminin devreye sokulması ile aileler evlerinden uzakta olan bir okula çocuklarını gönderemeyecekler. Tek alternatifleri özel okullar olacaktır. Özel okula gönderemeyen aileler çocuklarını yakınlarındaki imam hatiplere göndermek zorunda kalacaktır.     Iste yeni dönüstürülecek okullarin adlari ; 29 EKİM İLKOKULU-KESİN DÖNÜŞÜM 30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİ-KESİN DÖNÜŞÜM 60.YIL ANADOLU OKULU-KESİN DÖNÜŞÜM BOSTANCI İLKOKULU-KESİN DÖNÜŞÜM CENAP ŞAHABE

, Yer: Gündem

• chat / forum üzerinden frp

selamlar, chat ya da forum üzerinden online bir rpg yapmayı düşünen var mı?

, Yer: FRP & Fantastik Kurgu

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...