Jump to content

Forum Güncellemesi

Black Angel

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Forum güncel değil ve konular hep 10 yılı aşkın aktif bir şekilde ilerliyor.

Konuları düzenleme ve eskileri arşive koyma işlemi olsa olmaz mı?

Forum çok karmaşık.

O kadar fazla gereksiz konu başlıkları açılmış ki forumda ne yapacağımı şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten konsept olarak eski bilgilerle uğraşıldığından bir sorun görmüyorum. Yani seneler önce sorulmuş bir soru belki birinin aklına henüz yeni geldi ve okuduğu tatmin etmedi ve farklı bir açıdan soruyu yenilemek istedi. Bu durumda benzer bir başlık açması yerine konuya devam etmesi daha mantıklı bence. Öte yandan aradığın içeriğin anahtar kelimelerini arama butonuna yazarak ya da -o buton bazen karmaşık gelebiliyor- hmmmm misal ''iblisler gnoxis'' diye google a yazarsan direkt site içerisindeki istediğin içeriyi çok rahat bulabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten konsept olarak eski bilgilerle uğraşıldığından bir sorun görmüyorum. Yani seneler önce sorulmuş bir soru belki birinin aklına henüz yeni geldi ve okuduğu tatmin etmedi ve farklı bir açıdan soruyu yenilemek istedi. Bu durumda benzer bir başlık açması yerine konuya devam etmesi daha mantıklı bence. Öte yandan aradığın içeriğin anahtar kelimelerini arama butonuna yazarak ya da -o buton bazen karmaşık gelebiliyor- hmmmm misal ''iblisler gnoxis'' diye google a yazarsan direkt site içerisindeki istediğin içeriyi çok rahat bulabilirsin :)

+1 abi :D

Dostum aynı devam eden konuların olması bu forum açısından faydalı aksine.Okült konuda bir örnek vereyim.40 kişi demon daveti nasıl olur vs diye konu açacağına ve bunu bilen adamlar buradan her seferinde anlatmak zorunda kalacağına bu konuları okuyorlar ve akıllarına takılan bir şey olursa soruyorlar.Konu da oradan devam ediyor.Ayrıca boynuzsuzgeyikler'in de dediği gibi arama butonunu kullanabilirsin.Ben çok sık kullanıyorum gayet de iyi çalışıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda yenilikler:

1. Artık giriş yapmadan üye profili görünemiyormuş

2. Nedense artık her sitenin vazgeçilmezi olan "Cloudflare 1010 Access Denied" :wallbash:

MZ1vdnW0mtQ tarafından düzenlendi
(baktım şimdi useragent-switcher yüzünden bloklanıyormuşum. ne kullandığım bu kadar önemli mi?:ermm:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@mescalin postları taslak olarak kaydedebileceğimiz bir yer yapmak mümkün mü? Bazı postları çok düzeltme/düzenleme yapmak gerektiğinden, hazırlamak uzun sürüyor. O anda oturum kaybederek harcanan emek ve zamanı çöp dönüştürüyor yada yorulup bazen ertelemek gerekiyor. Ve bbcode olmadığı için artık notepad'de hazırlayıp kaydetmek mümkün olmuyor. Burada görüp düzenleyip daha sonra kaydedebilsek harika olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...