Jump to content

Benim yaşadıgım bi olay cevaplandırırsanız sevinirim

ilker4545

Önerilen Mesajlar

Ya bilmioyrum psikolojik olrk bi hastalgim fln var galiba kendimi bildim bileli kan içme istegim var ztn şimdi vampir filmi izlemişte demeyin lütfen ciddi cevap bi izledigim vampir filmi alacakaranlik vardi o da 7 yasinda fln haralde neyse olaya geçelim

bi arkadaşla konusuyorduk konu nerden geldiyse kana geldi torba morba içermsn fln sonra benim nefes alis verişim hizlandi kan istegim cok cok fazla artti delircekmişim gibi artti kendimde deilimdim yani kendimi kaybetmiştim sonra ellerim ayaklarim fln her santimi karincalanmaya başladi ama 1 anda geçen gelip geçen birşey deil baya bir karincalandi her noktasi karincalandi sonra biraz zaman geçti fln kendime geldim sonra biraz dinlendim 1 2 dakka sonra eldeki karincalanmalar hepsi tamamiyle geçti bu 1. Olaydi sonra gene kandan cikamadik bilmiom işte kapatalim dedim konuyu ama kapanmadi işte gene aynisini yasadim bu defa herşey bitti bi anda gozum parmagima çarpti baktim parmagima diş izi fln var istirmisim buda geçti bu 2.olaydi sonra gene kandan cikmadi konu ben bu defa 3.kez ayni durumu yasadim bu defa kolumu isirmisim hatta kanda gelmiş biraz

psikolojik bir sorunummu var sizce

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...