Jump to content

Mağarada bir gece youtuberler

celali

Önerilen Mesajlar

Karadenizde çok eski zamanlardan kalmış zamanında burada çok fazla insanın öldüğü bir mağara kilisesine gidiyorlar gece kalmak için tabi ki de kalamıyorlar.Başka bir videolarını daha izlemiştim.Bana doğru geliyor ama kurmaca olabileceğinden şüpheleniyordum ki

22.20-22.25 arasını izleyene kadar

[video=youtube;FC90kvj-2Qo]

celali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mağara videolarıyla youtube de para kazanılabileceğini bilseler pkk lılar şimdiye parayı bulduydu yeminle :D . Mezopotamyadaki mağaraların kökeni çok daha eskidir. Yani düşündükçe gülesim geliyor böyle pkklılar oturmuşlar takipçi kasmak için mağara çekimi yapıyorlar falan :D . Evet bu mağarada 8600 gün kadar kaldık acı tatlı anılarımız oldu burdaki cinlerle birlikte, baktılar ki bizim gideceğimiz yok en son cinler terketti mağarayı bizim suratımızı görmekten bıkıp, en son yok et beni yarabbi artık şu sıfatları görmeyeyim diye yalvaran bir cini kaydettik :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mağara videolarıyla youtube de para kazanılabileceğini bilseler pkk lılar şimdiye parayı bulduydu yeminle :D . Mezopotamyadaki mağaraların kökeni çok daha eskidir. Yani düşündükçe gülesim geliyor böyle pkklılar oturmuşlar takipçi kasmak için mağara çekimi yapıyorlar falan :D . Evet bu mağarada 8600 gün kadar kaldık acı tatlı anılarımız oldu burdaki cinlerle birlikte, baktılar ki bizim gideceğimiz yok en son cinler terketti mağarayı bizim suratımızı görmekten bıkıp, en son yok et beni yarabbi artık şu sıfatları görmeyeyim diye yalvaran bir cini kaydettik :D

:D:D mağarada video çekek korku temalı izleyici kasak :wallbash::devil:

belki

belki de reel olaylardır bilemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.23 teki siyah kapşonlu beyaz yüzlü yaratığa videodaki heriflerden biri olabilir diyorlardı.Az önce tekrar oturdum izledim.Kapşonu olan kameraman video çekiyor diğeri ışığı arıyor.Gölgelerin içinde 1 sn liğine gözüküy arkasını dönüp kayboluyor.Siyah kapşonlu.

Bunlar bu gidişle gidici

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyi görmedim :D kırmızı gözleri diyorsan yorumda saniye belirtmişler bulabilin.Benim dediğim saniyedeki adamı göremedin mi ? 22-20.22-25 arasını yavaşlatılmış izle o zaman ortada taş sutün varya sağ tarafından kameranın yönünü taşın sol tarafına geçirdiklerinde 1 sn liğine gözüküyor arkasını dönüp gidiyor.

http://i.hizliresim.com/6mjyq7.jpg

http://i.hizliresim.com/RQjO96.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adamları araştırmaktan yola çıkıp bu siteyi bulanlar (yanlış kişilerin eline geçmesini istemeyiz) olabilir diye kaldırılsın dedim ama site çıkmadı kusura bakmayın bu arada piaa kim veya ney?

Piaa'yı bilmiyor musun? Efsane George karakteri. Siren'e bulaştığından beri lanetli. Bir çok yerde görüldüğü rivayet edilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adamları araştırmaktan yola çıkıp bu siteyi bulanlar (yanlış kişilerin eline geçmesini istemeyiz) olabilir diye kaldırılsın dedim ama site çıkmadı kusura bakmayın bu arada piaa kim veya ney?

Ha , tamam. Site çıkmıyorsa sıkıntı yok o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlara baktım da yani oof of. Her yazılan büyü tarifinin altına bunlar yanlış ellere geçebilir silinmeli diyenler mi ararsın yoksa büyü günahtır deyip imana getirmeye çalışanlar mı. Neyseki artık böyle üyeler yok derken yine çıkmış. Kaç kere diyorum beceremiyorsanız, bakamayacaksanız çocuk yapmayın arkadaşım. Doğurup doğurup atıyorlar gnoxise, burda büyüyor bebeler. Bu video ise soytarılıktan başka bir şey değil. O kadar incelemeye gitmişler sözde hala sürekli korku heyecan modundalar. Elde kuran onu öpüyor falan ses duyunca. Sürekli böyle şeylerle karşılaşan birisi zaten korkmaz ve şaşırmaz. Üstelik kuran öpmek nedir lan. Şeytan o sırada karanlığın içinden bakıyor ve dönüp abi kuranı öptü artık buna zarar veremeyiz kaçalım falan mı diyor :D . Hiç değilse insan yalandan da olsa bir kaç koruma duasıdır sigildir falan öğrenir. Parapsikolojiye dair bilgileri zayıf onu geçtim dini bilgileri de yazları gittikleri kuran kurslarından ibaret muhtemelen. İnşallah bir gün şöyle gerçek bir yere denk gelirler de bu soytarılık sona erer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlara baktım da yani oof of. Her yazılan büyü tarifinin altına bunlar yanlış ellere geçebilir silinmeli diyenler mi ararsın yoksa büyü günahtır deyip imana getirmeye çalışanlar mı. Neyseki artık böyle üyeler yok derken yine çıkmış. Kaç kere diyorum beceremiyorsanız, bakamayacaksanız çocuk yapmayın arkadaşım. Doğurup doğurup atıyorlar gnoxise, burda büyüyor bebeler. Bu video ise soytarılıktan başka bir şey değil. O kadar incelemeye gitmişler sözde hala sürekli korku heyecan modundalar. Elde kuran onu öpüyor falan ses duyunca. Sürekli böyle şeylerle karşılaşan birisi zaten korkmaz ve şaşırmaz. Üstelik kuran öpmek nedir lan. Şeytan o sırada karanlığın içinden bakıyor ve dönüp abi kuranı öptü artık buna zarar veremeyiz kaçalım falan mı diyor :D . Hiç değilse insan yalandan da olsa bir kaç koruma duasıdır sigildir falan öğrenir. Parapsikolojiye dair bilgileri zayıf onu geçtim dini bilgileri de yazları gittikleri kuran kurslarından ibaret muhtemelen. İnşallah bir gün şöyle gerçek bir yere denk gelirler de bu soytarılık sona erer.

İstemsizce güldüm :D

Bunlar o ünlü alman aydınına gelecekler birgün bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.22 ile 22:25-6 arasındaki dönüp giden şey kapşonlu değil ya. Bildiğin ortada keli yanlarda saçı olan bir amca. Muhtemelen gelip napıyo la bunlar diye sessiz sessiz izleyip döndü yani.

Yada ikinci seçenek, gittikleri her yere bizim bilmediğimiz 3. bir kişi daha gidiyor bunlarla. Hem double garanti hem de ekstra korkutma.

Benim korktuğum şey ise bir gün gerçekten paronormal varlıklar tarafından avlanacak bu salaklar. O zaman Kuran-ı Kerim öpmenin bir işe yaramadığını anlayacak. Kuran' ın kendisi söylüyor, putlara karşı çıkıyor. Anlamıyorum yani. Kuran öpmek nedir? Niye öpüyosun o kutsal kitabı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...