Jump to content

MAHKUM (Prisoner) Kısa Film 2016 (Short Film) / Erol Çelik

ruhs

Önerilen Mesajlar

Mahkum

Kısa Film, 5dk, Kurmaca, 2016

Ödüller / Winner

Short of the Month - Short Film Festival (Best Cinematography)

Short of the Month - Short Film Festival (Best Edition)

Los Angeles Cinefest (Official selection)

Barcelona Planet Film Festival (Official selection)

RATMA Film Festival (Official selection)

Yazan ve Yöneten: Erol Çelik

Oyuncular: Ziya Nizam, Aykut Yangın, Hüseyin Gezer, Yasin Şavkı

Görüntü Yönetmeni: Kerem Kardaş, Emrah Yayla

Sanat Yönetmeni: Serkan Zor

Işık: Cevat Mutlu

Ses: Burak Demir

Müzik: Koray Başaran

Kurgu: Erol Çelik

MAHKUM Erol celik.jpg

ruhs tarafından düzenlendi
Resim büyük
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylastıgın için çok teşekkürler. Seviyorum kısa filmleri, güzel şeyler anlatıyorlar kısa sürede. Bu 5 dakikalık güzel film de aslında çok fazla şey anlattı bana kısa sürede. Aslında hepimiz açız ışığa, özgürlüğe...

Evet dunyada özgürce yaşıyoruz fakat ne kadar özgürüz sorusu geliyor aklıma şuan. Teknoloji, iş, okul... Aslında modern dünyanın özgür mahkumlarıyız. Bu düşüncemi modern dünya ürünü olan tabletten aktarıyor olmam da biraz ironik farkındayım. :) paylaşım için yenden teşekkür ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yönetmen Şıbolovzade’nin ‘Hasat’ Adlı Film Senaryosunun Bir Kısmının İrdelenişi

Tam Adı: Şıbolov Tutalov Şıbolovzade Doğduğu Yer: Şıbolistan Yamaç Cumhuriyeti Yaş: Şıbolovkere şıbolov   Sunuş (Fütürist amaç güden bir yapım.) Tontiş yönetmen Şıbolovzade bu eserinde hem popüler çağın sığ entrikalarından hem de geçmiş yüzyılların felsefi yaklaşımlarından yola çıkarak sizlere; “şimdi bu neydi?” dedirtecek itici ama vurucu bir tutam kurumuş cümleler yığınını takdim edecek… Kim takdim edecek? Hohho ho! Elbette ben, yani tontiş yönetmeniniz Şıbol

, Yer: Yönetmenler

• Dünyanın her yerinden kısa filmler

Dunyanın her yerinden çeşitli kategorilerde inanılmaz güzel kısa filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz..   Burada

, Yer: Kısa Film

• En Sevdiğiniz Film Replikleri

http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

, Yer: Filmler

• Cadılık Suçlamasıyla Ölüme Mahkum Edilen Johannes Junius

Avrupa topraklarında yaklaşık 350 yıl süren cadı avları zirve noktasına, 1580- 1630 yılları arasında, bugünkü Almanya’nın güney, güney-batı bölgelerinde ulaşır.   Anılan dönemde bir günde yüzlerle ifade edilen infazlar yanında, alışılagelmiş cadı profili de hızlı bir değişime uğrar. Her ne kadar yaşlı, kimsesiz, yoksul, kadın olarak tanımlanan geleneksel cadı figüründeki değişim 16. yüzyılın başlarında gerçekleşmiş olsa da, bu dönemde henüz bir dönüşümden söz edebilmek mümkün değildir. Giderek

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Film İzlemek mi Kitap Okumak mı ? Tartışalım.

sizce fılm ızlemek de ınsana bır seyler katar mı? yanı kıtap okurken kendimize bir şeyler katarız. görüşlerimiz ve kültürümüz artar. aynı şey film izlemek için de geçerli mi? ama değerli filmlerden bahsediyorum... konuyu saçma bulmayın kızarım yoksa agresifimmm ) çok merak ediyorum kendi kendime verdiğim cevaplar bana yeterli gelmiyor... sizlerin de düşüncelerini öğrenmek isterim. Teşekkürler...

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...