Jump to content

Bir Kahvaltılık Olsan Hangisi Olurdun?

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Alırım bir bardak... :p

Çay!

Uyanmak için tek sebebimiz olan çay gibi sen de insanların içini ısıtıyorsun. Pozitifliğin ve biraz Pollyanna tavırlarınla insanlara umut veriyorsun. Uğruna binlerce şey yazılmış çay gibi sen de uğruna binlerce şey yazılabilecek bir insansın. Her türlü güzel özelliği aynı anda toplayan nadir insanlardansın. Çevrendekiler senin bir melek olduğuna inanıyor çoğu zaman bizden söylemesi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[h=2]Peynir-Zeytin![/h]Sen her kahvaltı masasının vazgeçilmez ve asla olmazsa olmazı peynir zeytin gibisin. Her ortama ayak uydurabilirsin. Dünyanın en uyumlu insanı kim diye sorsak herkes hiç düşünmeden seni gösterir. Üstelik kargaşa ya da anlaşmazlık durumlarında en sağlıklı kararı da sen verirsin. Her durumda soğukkanlı olup akıllıca şeyler yapmak senin uzmanlık alanın. İnsanlar bu nedenle seni hep yanlarında istiyorlar, eh bizce de pek haksız sayılmazlar!

samimi söylüyorum uyum konusunda bir sınırım yok :ermm:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Patates Kızartması

Şimdi kabul edelim sen biraz farklısın. Tıpkı her masanın dört gözle beklenen ama ancak hafta sonu kahvaltısında sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan patates kızartması gibisin. Hayatın da sen de sürprizlerle dolusun. Gezmeyi, tozmayı, eğlenmeyi en iyi sen bilir sen yaparsın. İnsanlar senin için biraz çılgın diyorlar ve pek yanılmıyorlar sanki. Kimilerine göre deli bile olabilirsin ama akıllı olunca bu hayat zor çekilir zaten!

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yükselen Burcunuz Hangisi?

Doğum anımızdaki en önemli 3 noktadan biri ve belirlenmesi en hassas olanı yükselen burçtur. kendi yükselen burcumuzu işaretleyip sitedeki yoğunluğun hangisinde olduğu merakımı gidermek istedim... bilmeyenler bazı bilgilere sahiplerse öğrenebilirler...yardım edebilirim. Emin olmadan işaretlemeyin!     http://www.gezinet.net/images/burc.gif

, Yer: Anketler

• Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

• En Sevdiğiniz Alkollü İçki Hangisi?

Bira   Rakı   Viski   Likör   Cin   Votka   Kanyak   Tekila   Sizce Hangisi?

• En iyi Müzik Grubu Sizce Hangisi ?

Evet Arkadaşlar Yeni Bir oyun Foruma baktım ama göremedim eğer daha önce yayınlandıysa böle bir oyun özür dilerim.   Sizce En iyi Müzik Grubu Hangisidir ?? Yalnızca 1 Grup söyleye bilirsiniz.   Başlangıç : NightWish

, Yer: Forum Oyunları

• Çin Burcunuz Hangisi?

Çin burcunu hesaplama: Çin takvimi bir ay takvimidir ve her yıl, kış gündönümünden itibaren ikinci yeniaydan sonra gelir. Aylar, her yeniayda devreder. Örneğin Domuz yılına 5 Şubat 2019 tarihinde girildi. Ay takviminde de görülebileceği gibi, 21 Aralık'dan sonra ilk gelen yeni ay 6 Ocak, ikincisi 4 Şubat 2019 tarihindedir.   Ay Takvimi Fare (Sempatik, Çalışkan, Toplumcu, Tutumlu)   Fare yılında doğan kişi hem azimli çalışkandır, hem de parasını gözeten ve özenle harcayan biridir.   B

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...