Jump to content

Astral Çalışmalarında Yapılan Hatalar ve Bonus : Ayna Tekniği

SizofrenDegilim

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar size yıllar önce test ettiğim ve başarı oranı çok yüksek olan ve çok basit olan bir teknikten bahsedeceğim.

Öncelikle şunu söylemek zorundayım. Astral çalışmalarda zihnin kabul etmeyeceği şeyleri düşünerek yada eyleme geçirmeye çalışarak zaten az olan enerjinizi astrale ilk çıkış anında harcayıp tüketmeyin.

Zihin bilmediği yere gidemez. Bu yüzden kesinlikle ilk çalışmalarınız hep kendi eviniz olsun. Vereceğim teknik zaten ev ile ilgili olduğu için başarı oranı çok yüksek olacaktır.

Astralde uçmak mümkün evet ama zihin fiziksel referans noktaları arar. Bu yüzden uçma eylemi ya kısa sürer yada bilinçsizlikle son bulur. Zaten zar zor başardığınız bu eylemi bu denli gereksiz bir durumla heba etmek oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Metafizik çalışmaları özneldir. Size tavsiyem, yaptığınız çalışmalar ne olursa olsun fizik planda bir karşılığı olsun. Başka türlü ne yaparsanız yapın en fazla görüş açınız değişir. Diğer herşey fantazi dünyanınızda hikaye olarak kalır.

Ayna Tekniği:

Klasik olarak gevşeme egzersizlerini yaptıktan sonra geçiş anı belirtileri başladığında evinizde gerçekte olan bir aynanın olduğu yeri imajine edin. Ayakta aynaya bakıyor kendinizi izliyorsunuz. Bu size çok kolay çıkış sağlayacaktır. Çıkışı başardıktan sonra uçmayı yada bilmediğiniz yerlere gitmeyi sakın düşünmeyin. Fiziksel dünyada ki gibi hareket edin odaları gezin detayları inceleyin. Siz inceledikçe detaylaşan görüntünün keyfini çıkarın. Dediğim gibi zihnin kabul etmeyeceği şeylere başlangıçta bulaşmayın. Başarının sırrı emin olun bu dediğim şeyde. Deneyin ve deneyimlerinizi bizle paylaşmaktan çekinmeyin.

Teşekkürler kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astral projeksiyonda zihin ( belli bir çalışma ve tecrübeden sonra ) fiziki bedene hükmetmez . Bu yüzdendir ki projeksiyon dönüşü çoğu yansıma sanki rüya imiş gibi hissettirir insana .Yani zihin bilmediği yere gidemez sözünüz tamami ile yanlış zaten zihnin bir yere gittiği yok .

Zihni zorlamayın demek istediği iseniz evet SON DERECE HAKLISINIZ .. Kendi haline bırakın ( meditasyon şart derken YILLARDIR ) bundan bahsediyoruz zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astral projeksiyonda zihin ( belli bir çalışma ve tecrübeden sonra ) fiziki bedene hükmetmez . Bu yüzdendir ki projeksiyon dönüşü çoğu yansıma sanki rüya imiş gibi hissettirir insana .Yani zihin bilmediği yere gidemez sözünüz tamami ile yanlış zaten zihnin bir yere gittiği yok .

Zihni zorlamayın demek istediği iseniz evet SON DERECE HAKLISINIZ .. Kendi haline bırakın ( meditasyon şart derken YILLARDIR ) bundan bahsediyoruz zaten :)

Evet son derece güzel bir cevap. Ben zihin bir yere gitmediğini anlatmaya başlarsam herkesle tartışmaya başlayacağımı düşünerek yavaş yavaş ısınma turları atıyorum.

Dahada ileri giderek şunu söyleyebilirim. Astral deneyimlerin gerçekleştiği alan Korteks :) incelenebilir. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral Hatalar 2

Yatağa uzanıp astral çıkış sağlamaya çalışmak ve akabinde oluşturulan enerjiyi uyuyarak heba etmek.

Eğer bu yolda birşeyler başarmak istiyorsanız. İlk işiniz meditasyon çalışmak olsun. Uyuma riski olan herhangi bir posizyonda kesinlikle çalışmayın. İster oturun ister ayakta durun ama yatmayın. Yatarsanız uyursunuz. Uyursanız o günkü çalışma çöp olur.

Uyumayıp çalışmanızı yapar ve sonuç alamazsanız hiç endişelenmeyin gerekli enerjiyi çoktan aldınız. Bir sonraki çalışmada ve bir sonraki çalışmada işe yarayacaktır.

Bu yüzden yapılan ölümcül hatalardan biride yatarak çıkış sağlamaya çalışmaktır.

Anahtar Kelime : Meditasyon

En önemli araç : Nefes

Sonuç alınabilecek en iyi metod: Tekrarlar.

Aklıma geldikçe yada sizin sorularınıza göre şekillenecektir burası.

SizofrenDegilim tarafından düzenlendi
kelime hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astralden hem korkuyorum hem de yapabileceğime pek inanmıyorum.

Aslında bir kere ciddi şekilde denesem ve başarsam epey rahatlayacam gibi. :)

Kendinizi şartlamayın. Şartlanmalar işlerinizi bloklayabilir. Bu her alanda böyledir. Bir işi yapacaksanız önce kafanızda o işi bitireceksiniz. Siz beyninizde işi halledip başardıkdan sonra beyniniz işi yapılabilir seviyede programlıyor ve başarı kaçınılmaz oluyor.

Bunla ilgili şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Ne demek istediğimi anlayacaksınız : https://www.youtube.com/watch?v=uFeDGOg_vUw

Korku : İnsan bilinmeyenden korkar. Bilmediğimiz şey bizi korkutur. Bu yüzden ısrarla diyorum BİLGİ. Sürekli araştırma durumunda olmalıyız. Bilgiyi çekip almalıyız. Bildikçe korkular gidecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral seyahati bir yıl ugrastiktan sonra yapabildim ve uykuda oluyor sadece

Muhtemelen yanlış bir metod üzerinde gittiniz. Ama sorun değil 1 yıl uğraştınız belirli bir farkındalık ve enerji seviyesi yakaladınız.

Size tavsiyem nefes tekniklerini öğrenin ve meditasyona başlayın. İnanın bana daha kısa sürede çok daha enteresan şeylerle uğraşıyor olacaksınız.

Uykuda olmaz diye bir şey yok. Olur olur ama ne kadar verimli olur ne kadar kontrollü olur bilemem. Ben oturduğum yerden yapıyorum. Uykuyu beklemeden tamamen uyanıkken ve tamamen bilinçli iken.

Dediğim gibi bunun için ciddi meditasyon eğitimi gerekiyor.Başlamanız gereken yeri gösterdim.

Okült alanda ilerlemek istiyorsanız nefes + meditasyon güzel bir başlangıç olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astral seyahatte bilinçsiz halde mi olunuyor? bir de bunun bilinçli yapılanı var bir çeşit hafif trans halinde. o nedir?

Bilinçsiz astral seyahat nedir ? Rüya tanımı yaptınız. Astral seyahat dediğimiz şey bizim kontrolümüzde değilse ne işe yarar ? Bunla ilgili yazılan türkçe kitaplar tamamen çöp. Yalan yanlış kişinin fantazi dünyasından öteye gidemeyen bilgilerle dolu.

Astral seyahat içe yolculuktur ve gerekli çalışmaları yaptıktan sonra tam bilinçle kontrol edilebilir.

İşin oluşu ile kısa bir örnek vereyim.

ister bağdaş kurarak oturun isterseniz koltukta oturun tek dikkat etmeniz gereken dik oturuş posizyonunda olmanız. Tek önemli olan bu. Sırtınızı duvara da yaslayabilirsiniz sorun yok.

Amaç :

1. Çalışma sırasında uykuya geçmeyi engellemek.

2. Rahat etmek. Zihnin başka şeylerle uğraşmasını engellemek.

Nefes tekniklerini araştırın. Nefes çok önemli arkadaşlar. Oksijen taşır, gereken enerjiyi vücuda çeker. Okült Nefesle başlar.

Nefes konusunda uzmanlaştıktan sonra meditasyonda derinleşmek için imajinasyonlar kullanın. Amaç zihni bir yere odaklamak. Bakınız susturmak demiyorum. Bu inanın mümkün değil. İnsanın doğasına aykırı. Ama yönlendirilebilir. Kazanılan enerjiyi bir yere kanalize etmek gerekiyor. Kazandığınızı kullanmadıkdan sonra kazanmanın bir anlamı yoktur.

Geometrik olarak KARE yapılan insana güven ve rahatlık hissi verir. ÜÇGEN yapılar ise çok iyi enerji çeker. Kendinize üçgen yapılar oluşturabilir ve içlerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Hem fizik planda hemde astral planda.

Arkadaşlar kafanıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen yanlış bir metod üzerinde gittiniz. Ama sorun değil 1 yıl uğraştınız belirli bir farkındalık ve enerji seviyesi yakaladınız.

Size tavsiyem nefes tekniklerini öğrenin ve meditasyona başlayın. İnanın bana daha kısa sürede çok daha enteresan şeylerle uğraşıyor olacaksınız.

Uykuda olmaz diye bir şey yok. Olur olur ama ne kadar verimli olur ne kadar kontrollü olur bilemem. Ben oturduğum yerden yapıyorum. Uykuyu beklemeden tamamen uyanıkken ve tamamen bilinçli iken.

Dediğim gibi bunun için ciddi meditasyon eğitimi gerekiyor.Başlamanız gereken yeri gösterdim.

Okült alanda ilerlemek istiyorsanız nefes + meditasyon güzel bir başlangıç olacaktır.

Teşekkürler. Meditasyona başladım ben zaten şimdiye kadar bütün belirtileroluyordu sadece cikamiyordum uykuda kendiliğinden oluyordu sıkılmış tim uyanıkken yapamamaktan ve ne zaman istesem olmuyordu işte kendiliğinden oluyordu bazen sadece. Umarım artık istediğim dakikada cikabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler. Meditasyona başladım ben zaten şimdiye kadar bütün belirtileroluyordu sadece cikamiyordum uykuda kendiliğinden oluyordu sıkılmış tim uyanıkken yapamamaktan ve ne zaman istesem olmuyordu işte kendiliğinden oluyordu bazen sadece. Umarım artık istediğim dakikada cikabilirim :)

Astral plan zihni çok yoran bir işlemdir. Her gün değilde haftada en fazla 4 gün çıkabilirsiniz. Daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

Vücut geliştirme gibi düşünün. Vücudu dinlendirmeden her gün çalışırsanız ilerleme durur. İşler tersine dönmeye başlar. Buda böyledir. Meditasyona devam. Kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral plan zihni çok yoran bir işlemdir. Her gün değilde haftada en fazla 4 gün çıkabilirsiniz. Daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

Vücut geliştirme gibi düşünün. Vücudu dinlendirmeden her gün çalışırsanız ilerleme durur. İşler tersine dönmeye başlar. Buda böyledir. Meditasyona devam. Kolay gelsin :)

Ben de hergün anlamında demedim ne zaman istersem o dakika dedim :) Sağol umarım uyanık çıkarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral alanınızı doldurma çalışmaları yapın. Astral alanda piramit bir yapı inşaa edin. İçersinde çalışma odalarınız olsun. Piramitinizi inşaa etme işlemi bittikten sonra. Artık fizik planda bir yapıyı ziyaret eder gibi astral planda piramitinize girecek seviyeye geldiğinizde ilk işiniz Tulpa'nızı oluşturmak olsun.

Tulpa önemli bunun nasıl yapıldığını öğreteceğim. Önce meditasyon pratikliğini iyice geliştirin.

Sıralama bu:

Meditasyon = Astral Planda Piramit + Enerji Çalışmaları + Tulpa + Kat Çalışmaları + Genetik geçmişinize yolculuk + Kadim bilgiler + Varlık modelleri ile tanışmak ( Egolarınızın oluşturduğu varlık kalıpları ile yabancı varlık formlarını ayrıştırma )

Bu kısım çok ilginçtir. Daha sonra detaya gireceğim.

Bırakın artık yatakta uzanıp öteye beriye gitmeye çalışmaya ve akabinde uyuya kalmaya. Gerçek çalışmalara başlayın.

Haydi herkes meditasyona.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yatarak yapmak en rahatı.Diğerinde en fazla rahatsızlığa odaklanılır.

Uyumayı önlemek için çalışma öncsinde yeşil çay içebilirsiniz.

çalışmalar sırasında uyumuyorsanız, şuurunuzu kaybetmiyorsanız yatarak meditasyon yapabilirsiniz. Yapılan çalışmalar uyuduğun an boşa gideceği için böyle bir riske gerek yok. Dediğim gibi siz yapabiliyorsanız öyle yapın sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...