Jump to content

Çok güçlü varlık(Hemde çok)

Antik Olan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar rüyalarımda çok güçlü bir varlık görüyorum ve uyandığımda beni zorla rüyama geri yolluyor.Baş ucumda beni koruması için bir rüya kapanı ve tılsım var ve hiç kabus görmem.Bir gün yine bu varlık geldi beni yine rüyama yolladı ve rüyamda odamdaydık orada parmağını şıklatarak rüya kapanı ve tılsımını paramparça etti ve sonra beni durdurmazsın ben demonlarla ya da başka varlıklara benzemem ,ben evrenin efendilerindenim dedi ve uyandığımda gerçek hayatta rüya kapanı ve tılsımı paramparça olmuştu.Ne yapmalıyım ve bu varlık nedir?Güçlü bir şifacı ve durugörü sahibi bir arkadaşım benim içime bakmaya çalıştı ama yapamadı.Bu arada bu varlık insan suretinde siyah bir parlak saçıyordu ve bu varlığı bana geri geleceğini söyledi.Durum çok ciddi bu varlık deamonlardan çok güçlü olduğunu ve evrenin efendilerinden olduğunu söyledi.Cevaplarınız için teşekkür ederim.Yeni şeyler gerçekleşirse burası aracılığıyla paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

belkide allah dır ? yada tanrı , belki de yanlızktan sıkılıp dünyaya inmiştir. Ve indiği yerde gözleri kapalı bir şekilde işaret parmağını karşıya dikip 360 derece dönüp durduktan sonra "ahh bu ev geldi hadi bakalım" demiş ve odana girmiştir , kim bilir...

Yada Dragon ball dan Frieza gelmiştir odana , oda ben evrenin efendisiyim derdi hep animede ...

latest?cb=20130723111916

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yardım istemiş bir kişi. Espirileriniz varliktan daha korkunç. Yatagınjn altina biraz tuz koy. Evde defne yapraği yada miski amber tutsusu yak. Uyumadan önce ayetel kursuyi oku yataginin etrafini isaretle uyurkende mor bir balonun seni kapladigini dusun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...