Jump to content

zihnimde yankılanan yabancı isimler

kerimov

Önerilen Mesajlar

Açıkçası konuyu nereye açacağımı bilemedim ve en yakın burası geldiği için buraya yazmaya karar verdim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bir anda aklımda rastgele bir isim ve soyisim beliriyor başka dillerde.

Hayatımda daha önce hiç görmediğim,duymadığım,varolmamış isimler.

İçimden tekrarladığım gibi dışımdan da söylüyorum, ve hiç yabancı gelmeyen bu yabancı isimleri her yerde arıyorum fakat yine de sonuç elde edemiyorum.

Acaba reenkarnasyon gibi bir durum söz konusu olabilir mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum şu sıralar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığınız olayın benzeri bende de sürekli oluyor. İsimler, şarkılar, büyülü sözler, mekanlar türetiyorum zihnimde bilinmeyen dillerde. Fakat hiçbir zaman doğaüstü olduğunu düşünmedim. Yaşadığınız olayın çağrışımlar nedeniyle olması gerekiyor. Mesela lilith ismini duydunuz diyelim zihniniz daha sonra bu çağrışımı lilithivium olarak size hatırlatabilir. Gayet normal bir şey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığınız olayın benzeri bende de sürekli oluyor. İsimler, şarkılar, büyülü sözler, mekanlar türetiyorum zihnimde bilinmeyen dillerde. Fakat hiçbir zaman doğaüstü olduğunu düşünmedim. Yaşadığınız olayın çağrışımlar nedeniyle olması gerekiyor. Mesela lilith ismini duydunuz diyelim zihniniz daha sonra bu çağrışımı lilithivium olarak size hatırlatabilir. Gayet normal bir şey

Haklı olabilirsiniz, yanıt için teşekkür ediyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...