Jump to content

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Öp Beni

BU OLAY BİLDİĞİM KADARIYLA GERÇEK FAKAT NE DENLİ BİLEMEM.   Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak - "Beni bir öper misin".. Kız: - "Deli misin evin önünde annemler görür" der.. Erkek: "Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum... Kız: - "Ben de seni ama olmaz..." Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi beli

, Yer: Gnoxis Cafe

• Biri beni koruyor mu ?

Merhaba değerli arkadaşlar 4 sene önce başımdan ufak bir olay geçti size anlatmak istedim. Nereden başlasam diye düşünüyorum normalde içime kapalı biriyim bu konuyu açmıyacaktım ama dün gene ufak bir olay yasadım size sormak istiyorum hem de anlatmak istiyorum . Bir arkadaş ile tanıştım çalışmıyordum ozamanlar yanına gider sigara alırdım sohbet muhabbet mahallemizin esnafıysıdı çok iyiliğini gördüm abi gibimdi, günler geçti bununla samimi olduk sonra bana esrar uyusturucu hap gibi seyler içtiğ

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Sanırım beni de seçtiler.

Dün başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Eski kız arkadaşımla buluşmak için akşama kadar evde bekledim, içimde ne sıkıntı vardı ne birşey, hayat normal devam ediyordu benim için. Herneyse, bana dediki duraktayım gel beni al. Tamam dedim geliyorum, çıktım evden. Mahalleden caddeye indiğim de hemen gördüm onu, ve o an içime bir sıkıntı girdi. Anlatılamayacak derecede şiddetli bir sıkıntı. Konuşuyorum onunla ama ter atıyorum, rahatsız oluyorum birşeyden. Herneyse geldik eve, geldik ama ben

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Yeni Geldim Tanıyın Beni

arkadaşlar, size bazı şeyleri itiraf etmeliyim.bu itiraflar saçma gelebilir, ama duyduktan sonra beni daha iyi tanıyacaksınız. tanımanız açısından çok iyi olucak. ben aslında ukrayna da doğdum. 15 yıl orda kaldım. arabistan dan göç etmişiz. önce kafkas sonra ukrayna ya göç etmişiz. bu bölgelerden önce siirt ve diyarbakırda da kalmışız. yani o bölgelerde. bizim anne tarafı kureyş kabilesine dayanıyor. zamanla çeşitli yerlerle kaynaşarak bölünmüşüz. aslımızı kaybettik demiyelim ama. sonu

, Yer: Gnoxis Cafe

• "Nasa beynime girip beni yönlendiriyor" diyor

böyle birşeyin olabileceğine ben ihtimal vermiyorum. Ama sizinlede bi paylaşıyım dedim.         Hakkari'de beyin kontrolünü başkasının yönlendirdiğini ileri süren bir anne, görenleri hayrete düşürüyor.   Bir kamu kurumunda 10 yıldır memur olarak çalışan, 2 üniversite bitiren ve 3 ayrı yabancı dil bildiğini söyleyen 2 çocuk annesi kadın, beyninin yönlendirdiğini iddia ediyor. Bilim adamlarının kendisine sahip çıkıp başına gelenleri araştırmasını isteyen kadın, aksi halde bu duruma daha fazla d

, Yer: Paranormal Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...