Jump to content

Çölde ilginç bir varlık (video)

Bellator

Önerilen Mesajlar

Videodaki yer Sahra çölü, 2 öğrenci araştırma yapmışlar. Geriye dönerken yolda beyaz parlayan cisimler görmüşler, yaklaşınca böyle birşeyle karşılaşmışlar. Fake olabilir tabiki bende gerçek demiyorum, ancak çok ilginç. Çölde gece vakti, o soğukta birilerinin böyle bir şaka yapacağını düşünmüyorum. Neyse çok uzatmıyorum görüşlerinizi bekliyorum bu video hakkında. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çölde her şey olabilir ancak bunu hemen internette paylaşıp sansasyon yaratmaya çalışmak yersiz ve samimiyetsiz Bu vidoyu duymuş olsam arkadaşım anlatmış bile olsa inanabilirim ama youtube olunca hileli olma olasılığını da düşünün.

Hocam haklısında kurmaca gibide durmuyor :D Yani kurmaca olsa daha aksiyonlu, daha farklı olaylar olurdu diye düşünüyorum. Ayrıca videoyu çeken arkadaşın tedavi gördüğü falan söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde harbi harbi empati kurdum da gerçek olsun olmasın ben yaşasam böyle bişi abartısız inerim arabadan "derdin ne senin be senden korkcağımımı sandın öküz" derdim :D ciddrn bak derdim :D ha olduki beni yakaladı öldürdü o sıra ee ecelim varmışda ölmüşüm neyine korkcam peh :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde harbi harbi empati kurdum da gerçek olsun olmasın ben yaşasam böyle bişi abartısız inerim arabadan "derdin ne senin be senden korkcağımımı sandın öküz" derdim :D ciddrn bak derdim :D ha olduki beni yakaladı öldürdü o sıra ee ecelim varmışda ölmüşüm neyine korkcam peh :/

Ondan sonra teyze seni karanlığa çeker bir anda Sahra çölünün bilinmeyen bir yerinde bulursun kendini susuzluk açlık günlerce öldükten sonra yetkililer seni bulunca faili meçhul olarak geçer :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ondan sonra teyze seni karanlığa çeker bir anda Sahra çölünün bilinmeyen bir yerinde bulursun kendini susuzluk açlık günlerce öldükten sonra yetkililer seni bulunca faili meçhul olarak geçer :D

Amaaan kimin umrundaydı sanki :D beni bilirler onlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka yapıldığı veya kurgulandığı bariz bana böyle şaka yapıcak bir arkadaşım olmadığına sevindim çünkü ben videoyu izlerken bile hayali pedala basıp gazı kökledim ,

Ama şunuda anlatmam gerekir

Gece uyandım böyle bir kadın yatağın önündeydi işaret ettiği gölgeler vardı sonrasını hatırlamıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence birkaç kişi gidip olay çıkarmak için çekmişler ve o garip dediğiniz şey ise o kişilerden birisi çünkü üstündeki beyaz kıyafet bildiğiniz çarşaf ve çölde gezen birisinin üstü okadar temiz olmaz baksanıza adamın üstü tertemiz ve kafasındakinin peruk olduğu belli. bu arada neden arabaya yaklaştıktan sonra belli mesafede durup bekliyo araç uzaklaşınca yaklaşıyo tekrar. kısacası sahte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...