Jump to content

Unutulmuş türk dizileri..

Rage94

Önerilen Mesajlar

Eskiden izleyip unutulmaya yüz tutmuş türk dizileri var şimdi ki diziler gibi modern olmasa da o zamanlar bizi daha çok güldürüp eğlendiren dizilerdi.. Hatırladıklarımı ekliyorum jenerikleriyle birlikte sizin hatırladığınız varsa paylaşın ya da ismini söyleyin de hatırlansın :)

Evdeki Yabancı;

https://www.youtube.com/watch?v=j63Ck_b5FeM

Ruhsar; (Favori izlediğim diziydi)

https://www.youtube.com/watch?v=1UnJLQLelE8

Çılgın Bediş; (cidden çılgındı hayalleri yetiyordu zaten :) )

Mahallenin muhtarları; (jeneriğini bulamadım kusura bakmayın o zamanın çaycı hüseyini yoktu bizimki temeldi maymunu vardı hatta )

Bizimkiler;(Pencereden bağıran 'Sevim gelirken 2 bira al' diyen Cemil abimiz yeterdi :D )

[video=youtube;c-YeS9VEJPI]

Tatlı Hayat;(İşte o zamanın en eğlenceli dizilerinden)

Sizinde aklınıza gelen olursa ekleyin ya da yorum yapın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asmalı konak , Bir istanbul masalı , Deli yürek , Çarli iş başında . Var da var , Güzel diziler var . Lakin bence en iyisi kenan ışığın oynadığı dizilerdi türkan şoray ile beraber oynadığı özellikle , ha birde dadıların ve çocuklarının olduğu bir dizi vardı .

Özledim be ..

Çocuklar duymasını da izlerdim ama o gülme efekti beni deli ediyordu , gülmenin meta haline gelme mevzusu . Bırakın seyirci istediğine istediği miktarda gülsün . En son babalar duyar için de aynı şey geçerli ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asmalı konak , Bir istanbul masalı , Deli yürek , Çarli iş başında . Var da var , Güzel diziler var . Lakin bence en iyisi kenan ışığın oynadığı dizilerdi türkan şoray ile beraber oynadığı özellikle , ha birde dadıların ve çocuklarının olduğu bir dizi vardı .

Özledim be ..

Çocuklar duymasını da izlerdim ama o gülme efekti beni deli ediyordu , gülmenin meta haline gelme mevzusu . Bırakın seyirci istediğine istediği miktarda gülsün . En son babalar duyar için de aynı şey geçerli ..

O dadının olduğu dizi gülben ergen vardı kenan ışıkla bir hatırladım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O dadının olduğu dizi gülben ergen vardı kenan ışıkla bir hatırladım..

Adı dadıydı ya lan , unutmuşuz evladım . Yaşlandık . :D , Şey var birde çoğunuz bilmezsiniz Mahallenin muhtarları diye bir dizi oldukça argoydu gençlere tavsiye etmem . eheh .

Türk yayını olarak gösterilen ilk diziler yabancıydı zaten , dallas falan onlar bile gösteriliyordu trt de yanlış hatırlamıyorsam , Keşke tv yayını olarak o günlere geri dönsek , Yayın azdı ama kaliteliydi . Trt de bir haberler olur , birde opera veyahut türk sanat müziği olur istiklal marşı ilede beraber yayın akşam 12:00 de kapanırdı . En iyisi oydu bence

Günümüzün içi boş programlarının yoğunluğuna bakarsak ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adı dadıydı ya lan , unutmuşuz evladım . Yaşlandık . :D , Şey var birde çoğunuz bilmezsiniz Mahallenin muhtarları diye bir dizi oldukça argoydu gençlere tavsiye etmem . eheh .

Türk yayını olarak gösterilen ilk diziler yabancıydı zaten , dallas falan onlar bile gösteriliyordu trt de yanlış hatırlamıyorsam , Keşke tv yayını olarak o günlere geri dönsek , Yayın azdı ama kaliteliydi . Trt de bir haberler olur , birde opera veyahut türk sanat müziği olur istiklal marşı ilede beraber yayın akşam 12:00 de kapanırdı . En iyisi oydu bence

Günümüzün içi boş programlarının yoğunluğuna bakarsak ...

Mahallenin muhtarlarını yazdım oraya ama işte müziğini bulamadım temel çok iyidi.Fadime vardı hatta temelin işte maymunu vardı.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...