Jump to content

Inanmiyordum basima geldi

kelebekxoxo

Önerilen Mesajlar

Okuldan eve ara tatilde geldigimde dizustu pcyi yatagima kurdum sabahtan aksama kadar yataktan da cikmadim bazen yemek te yedim annem yemek yedigimi gorunce yatilan yerde yemek yenmez musallat olurlar diyordu her gorudugu zaman bende inanmazdim ama yine de kirinti dokmemeye dikkat ederdim annemde ben her disari ciktikca yatagi silkelerdi bir gun yine yedim kirinti kalmis tam altimda aksamdan sabaha kadar kabus gordum bir insanin gorebilecegi herturlu kabusu tuvalet pisliginden ailemin dagilmasina cinsel iliskiden uc harflilerin bana musallat olmasina ama cesit cesit biri bitiyor biri basliyor sabah uyanmayla dua ede ede yatagimi silkeledim bir daha da yemedimmm sebebi nedir psikolojikmidir gercekten bana mi oyle gelmistir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam o zaman . Bugün yatağımda çilingir sofrası kuracağım ve devamında bir kabus görürsem eğer , bu konu üzerinde araştırma yapacağım ....

He bu arada . Cinlerin ve eterik bedene sahip birçok varlığın maddesel besinlerden yararlandıkları ve onlara karşı çekim duydukları bir gerçektir . Ritüellerde birçok besinin adak olarak sunulma hususu buna dayalıdır . Periler için peri şekeri , daemonlar için çiğ çiğ kanı akıtılmış ölü hayvanlar falan evet . Lakin bunun için bir kabus görüyorsanız bu sizin psişenizin hassasiyetine dayalı , herkesin göreceği manasına gelmiyor ...

Zaten eviniz o tarz cinleri kendi içerisinde barındıracak kadar oldukça bakımsız ve negatif bir auroya sahipse bu sizin sorumluluğunuz ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam o zaman . Bugün yatağımda çilingir sofrası kuracağım ve devamında bir kabus görürsem eğer , bu konu üzerinde araştırma yapacağım ....

He bu arada . Cinlerin ve eterik bedene sahip birçok varlığın maddesel besinlerden yararlandıkları ve onlara karşı çekim duydukları bir gerçektir . Ritüellerde birçok besinin adak olarak sunulma hususu buna dayalıdır . Periler için peri şekeri , daemonlar için çiğ çiğ kanı akıtılmış ölü hayvanlar falan evet . Lakin bunun için bir kabus görüyorsanız bu sizin psişenizin hassasiyetine dayalı , herkesin göreceği manasına gelmiyor ...

Zaten eviniz o tarz cinleri kendi içerisinde barındıracak kadar oldukça bakımsız ve negatif bir auroya sahipse bu sizin sorumluluğunuz ...

Sırf evi pis olduğu için cinlenen kişi gördüm, ama deneyini bizim zihniyetimizi de kat bu negatif varlıklar bizim en büyük düşmanımız . dostumuz bir de onları kovmak için dualar etmiş bu çabası ha etmesin mi etsin yani deneyini yaparken bunu da düşün. Deneyin sonuçlarını bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sırf evi pis olduğu için cinlenen kişi gördüm, ama deneyini bizim zihniyetimizi de kat bu negatif varlıklar bizim en büyük düşmanımız . dostumuz bir de onları kovmak için dualar etmiş bu çabası ha etmesin mi etsin yani deneyini yaparken bunu da düşün. Deneyin sonuçlarını bekliyorum :D

Bu tür varlıkların ortaya çıkabilmesi için diğer boyutlara açılan bir geçitin olması lazım. O geçitin açılmasına neden olabilecek olaylar olmadan evin pisliğinden ya da yataktaki ekmek kırıntısından dolayı böyle varlıkların ortaya çıkacağına inanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi keresinde pis ve bakımsız bi otel odasında kalmıştım. Mecburdum o gün aceleye gelmişti.

Gece yarısı üzerimde beni boğan ve küfür eder gibi bağırıp çağıran beyaz duman gibi (eterik) bi varlıkla boğuşmuştum. Yaklaşık 1 dakika boğuştuk ve ona gitmesini emrettim. Çünkü onlar özünde korkaktır ve kovarsanız gitmek zorundadırlar. (bu taktiği de Kryon isimli varlık tavsiye ediyor.)

Her neyse, Kısacası bu tür durumları sadece 'psikolojiktir' diye kestirip atmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür varlıkların ortaya çıkabilmesi için diğer boyutlara açılan bir geçitin olması lazım. O geçitin açılmasına neden olabilecek olaylar olmadan evin pisliğinden ya da yataktaki ekmek kırıntısından dolayı böyle varlıkların ortaya çıkacağına inanmıyorum.

Eğer ev de ekmek kırıntısı pislik çok olursa negatif enerji toplanir bu da kapı dediğin şeye olanak verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ortaya çıkmıyorlar zaten . Sizinle telepatik açıdan bir iletişim kuruyorlar , duyu dışı algılamalara sahip enerji bedeniniz vasıtası ile . Kapı denilen şey ise bundan çok ama çok farklı , Ryzenin dediği gibi bir kapıya da olanak vermez bu . Kapı başka bir boyuta geçici süreliğine transfer olmak ve seyahat etmektir . Okült açıdan kendi içindi birçok unsuru barındırır . Tehlikeleri ve olanakları boldur . Kapının konuyla alakası yok . Hatta obsesyon durumları için bile geçerli olduğu söylenemez .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ortaya çıkmıyorlar zaten . Sizinle telepatik açıdan bir iletişim kuruyorlar , duyu dışı algılamalara sahip enerji bedeniniz vasıtası ile . Kapı denilen şey ise bundan çok ama çok farklı , Ryzenin dediği gibi bir kapıya da olanak vermez bu . Kapı başka bir boyuta geçici süreliğine transfer olmak ve seyahat etmektir . Okült açıdan kendi içindi birçok unsuru barındırır . Tehlikeleri ve olanakları boldur . Kapının konuyla alakası yok . Hatta obsesyon durumları için bile geçerli olduğu söylenemez .

Bu başka boyuta kapı açılmasıyla ilgili birçok olay var. Hatta paranormal olayların çoğunun içinde bu kapı denilen şey var. Paranormal olayların yaşandığı yerlerde dikkatinizi çektiyse olayların ısınma zamanları vardır. Bazen sanki ortam bomboştur, hiçbir varlığı hissedemezsiniz ama bazı zamanlar tek başınıza olsanız bile sanki onlarca insanın gözleri sizin üstünüzdeymiş gibi gelir. Yani bu varlıklar bu geçitlerden geçip bizim bulunduğumuz boyuta geçiyorlar. Bu kapının açılması da kolay bir iş değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer bir şey bana da bir otel odasında olmuştu. Gece 3 - 4 gibiydi... Odanın boğucu bir enerjisi vardı, duvarlar koyu pembeydi. Birkaç yıl sonra aynı otelde konaklamak zorunda kalınca o kattan oda vermemelerini söylemiştim. Sebebini sorduklarında boya renklerini bahane etmiştim. :D

Aslında insan yatakta yemek yiyorsa çok büyük ihtimal hasta, aşırı stresli, ya da sınav zamanlarında olduğu gibi çok yorgun olmuş olabilirsin. Yani zihinsel ve fiziksel etkiler yemek kırıntısıyla birleştirilince sebep olarak kırıntı öne sürülür genelde. Yatakta yemek yemememe rağmen benzer şeyler, uyku felci vs. yaşadığım olur bazı günler. Ve bu tarz şeyleri yaşamadan önceki halime baktığımda uykusuz, stresli, yorgun veya hastayımdır. Ayrıca tok karnına uyumak da kâbuslara neden olabilir.

Bi keresinde pis ve bakımsız bi otel odasında kalmıştım. Mecburdum o gün aceleye gelmişti.

Gece yarısı üzerimde beni boğan ve küfür eder gibi bağırıp çağıran beyaz duman gibi (eterik) bi varlıkla boğuşmuştum. Yaklaşık 1 dakika boğuştuk ve ona gitmesini emrettim. Çünkü onlar özünde korkaktır ve kovarsanız gitmek zorundadırlar. (bu taktiği de Kryon isimli varlık tavsiye ediyor.)

Her neyse, Kısacası bu tür durumları sadece 'psikolojiktir' diye kestirip atmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Psikolojik kelimesini görmekten sıkıldım. Anlattığınız sebepler dışında benimde başıma geldi . Saat sabahın dokuzu iken gözlerimi açtım açar açmazda yanımdan birinin doğrulduğunu farkettim döşek yükseldi çünkü. Başımı çevirdim bana bakıp ağzını sonuna kadar açtı tiz bir ses cıkardıktan sonrada karşıya ünitenin köşesine fırladı. Ürkmüş gibiydi. O orda beklerken başka bi tanesi ünitenin üstüne çıkıp uçarcasına hareket etti suratı yanıklarla dolu kahverengi tene sahipti. İnancımdan ötürü okumam gerekenleri okudum aynı tiz sesle kayboldular. Ertesi gece soldan sağa döneyim derken elim yan tarafıma düştü. Bir elin üstüne düştü:) ateş gibi kaynayan büyük bi eldi gözlerimi açıp bakmayı isterdım ama korkum buna engel oldu. Hafife alınacak konular değil bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Psikolojik kelimesini görmekten sıkıldım. Anlattığınız sebepler dışında benimde başıma geldi . Saat sabahın dokuzu iken gözlerimi açtım açar açmazda yanımdan birinin doğrulduğunu farkettim döşek yükseldi çünkü. Başımı çevirdim bana bakıp ağzını sonuna kadar açtı tiz bir ses cıkardıktan sonrada karşıya ünitenin köşesine fırladı. Ürkmüş gibiydi. O orda beklerken başka bi tanesi ünitenin üstüne çıkıp uçarcasına hareket etti suratı yanıklarla dolu kahverengi tene sahipti. İnancımdan ötürü okumam gerekenleri okudum aynı tiz sesle kayboldular. Ertesi gece soldan sağa döneyim derken elim yan tarafıma düştü. Bir elin üstüne düştü:) ateş gibi kaynayan büyük bi eldi gözlerimi açıp bakmayı isterdım ama korkum buna engel oldu. Hafife alınacak konular değil bunlar.

İlk kurduğun cümleye katılmak istiyorum. Forumda herkesin psikolojisi bozuk öyleyse..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...