Jump to content

Önerilen Mesajlar

Duolingo | Learn Spanish, French, German, Portuguese, Italian and English for free

İnternet üzerinden oyunla dil öğrenmek gayet eğlenceli görünüyor. İlk girişte sadece İngilizce ve Almanca seçeneği var. Ancak üye olduktan sonra daha çok seçenek çıkıyor. Gerek dil seviyenizi test etmek, gerekse yeni dil öğrenmek için oldukça ideal bir site.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok faydalı bir sitedir kendisi , şiddetle tavsiye ederim hele ki bir dilde daha beginner iseniz hem telafuz hemde cümle kalıplarının nasıl yapıldığını gayet iyi öğrenebiliyorsunuz , eğer fransızca öğrenecekseniz kurs türkiye sitesinde daha açılmadı fakat ingilizceniz iyi ise ingiliz sitesi üzerinden fransızca öğrenebilirsiniz :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İsa Üzerinden Zihinsel Temas

1-2.Korintliler 4:6 “Çünkü, “Işık karanlıktan parlayacak” diyen Tanrı, İsa Mesih'in yüzünde parlayan kendi yüceliğini tanımamızdan doğan ışığı bize vermek için yüreklerimizi aydınlattı.” Ayeti beyanıyla Rab İsa’ya rabıta şöyle yapılır. 2-Temiz ve tenha bir yerde bağdaş kurup otururuz. Başımız kalbimize eğik, dilimiz damağımıza yapışık ve gözlerimiz kapalı olur. 3-İçimizden Matta 6: 9-13 Rabbin duasını “Göklerdeki babamız, adın kutsal kılınsın. Egemenliğin gelsin. Gökte olduğu gibi, yer

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Faydalı İnternet Adresleri

Yıllaarr yıllarr önce bir ajandanın ön sayfalarından birinde yazıyordu bu internet siteleri hatta başlığıda değiştirmedim sayfanın başında ne yazıyorsa onu yazdım hatta o kadar eski ki belki bazı internet siteleri şuan kullanım dışı bile olabilir kontrol etme şansım olmadı bugün eski ve önemli şeyleri sakladığım bir kutuyu açıp bir bakayım dedim onun içinde gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim aslında hepsini teker teker yazmaya üşeniyorum ve kağıttaki harflerin çok çok küçük olması şevkimi dah

, Yer: İnternet

• Wood Wide Web: Ağaçların mantarlar ile beraber kurduğu doğal internet

http://www.yesilist.com/wp-content/uploads/2016/04/342546761111.jpg   Ağaçların mantarlar ile beraber kurduğu doğal internet: Wood Wide Web   Sayabiliyor, öğrenebiliyor ve hatırlayabiliyorlar, hasta komşularını iyileştirmeye çalışıyor, kesilip çotuk kalmış ağaçları yüzyıllar boyunca şekerli suyla besleyip koruyorlar, elektrik sinyalleri göndererek düşmanlara karşı çevresini uyarıyorlar. Ağaçlar bunların hepsini mantardan internet ağları “wood wide web” ile sağlıyor. Alman orman korucusu Pet

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Dünya Dışı Varlıklarla İletişim Kurmayı Öğrenme

Himalayaların derin bölgelerinde, insanlar çocuklardaki garip davranışları bildiriyor. Çocuklar ailelerinin ve etraflarındaki hiç kimsenin bilmediği işaret dilleri kullanıyorlar. Birçok çocuk gökyüzünde uçan üçgen nesnelerin resimlerini çiziyorlar. Onların çoğu ne gördüklerini ve bu işaret dillerini nasıl öğrendiklerini bilmiyorlar. Aksai Chin bölgesindeki bazı insanlar bu çocukların düzenli olarak sadece çocuklara görünen ve telepati ile iletişim kuran dünya dışı varlı

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

• The Internet's Own Boy: The Story of Aaron Swartz

Yapımı:2014 - ABD Tür:Belgesel , Biyografi , Suç Senaryo: Brian Knappenberger Yönetmen: Brian Knappenberger Oyuncular :Aaron Swartz, Tim Berners-Lee, Cindy Cohn RSS’nin geliştirilmesinde rol oynayan ve ünlü Amerikan sosyal paylaşım sitesi Reddit’i kurucularından biri olan Aaron Swartz’ın hayat hikayesini anlatan film, The Internet’s Own Boy: The Story of Aaron Swartz, genç dahinin gençlik yaşamını konu alıyor.   13 yaşında ArsDigita Ödülü’ne layık görülen Swartz, 14 yaşında RSS çalışmala

, Yer: Filmler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...