Jump to content

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Büyü, doğum haritasını değiştirir mi ya da doğum haritasında büyü yapılacağı gözükür mü?

Herkese Merhaba Bu işlerde çok bilgim yok sadece büyüyle ilgileniyorum ama son zamanlarda kafama bir soru takıldı. Astrolojik doğum haritası büyü yaptırdıktan sonra değişir mi? Ya da doğum haritası açıldığı zaman büyü yapılacağı çıkar mı? Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilirse sevinirim. Örneğin; doğum haritama göre x kişisiyle barışma gözükmüyor fakat ben büyü yapıp bunu yine de değiştirebilir miyim?    Şimdiden teşekkürler.

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Günün Sözü

Gün içinde bir yerden gördüğünüz veya aklınıza gelen sözler (ama edebi örn mevlana eflatun gibi kisilerin söylediği sözler)   Ben başladım . yazarını yazmayı unutmayın   Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denir.   John Christian

, Yer: Not Defteri

• Hepinizin Yeni Yılı Kutlu Olsun...

efendim;   oğlum yeni yılda sevgili yapcam diyenlere,   yeni yıl yeni yıl da, yalnızım ben diyenlere,   noel baba türkmüş diyenlere,   türk değil la, türkler kırmızı giymez diyenlere,   içcem, şarhoş olcem, yeni yıla zil-zurna gircem diyenlere,   yeni yıl ne ayak la, gavur icadı diyenlere,   hindi yok lan, tavuk kessek diyenlere,   hindi gavur icadı diyenlere,   kırmızı don giycem uğur gelcek diyenlere,   kızmızı don gavur icadı diyenlere,   bu yıl varya çok pis sevgili yapcam diyenle

, Yer: Gnoxis Cafe

• Günün Fotosu

Günün her şeyi var,bi fotosu yok diye açayım dedim bu konuyu.   Kansas City Public Library, ABD   Salzberg Sokağı, Avusturya   Sai Tong Ulusal Parkı ,Tayland

, Yer: Fotoğraf

• Son Olsun Dedikleriniz...

Son olsun dediklerinizi yazabilirsiniz...

, Yer: Forum Oyunları

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...