Jump to content

Önerilen Mesajlar

http://2.bp.blogspot.com/-A7mzw08j6eU/UW8kLTZMUhI/AAAAAAAADKc/kfRZgrngHD8/s1600/jack-daniels-whisky-cake-london.jpg

Doğum günün kutlu olsun sidar :) Nice mutlu senelere... Umarım şu sınavlarının hepsinden geçer, içsel yolculuğuna daha kafan rahat şekilde devam edersin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://i.luxury-insider.com/uploads/features/2011/09/review-johnnie-walker-blue-label-1.jpg

Hadi bakalım yeni yaşın uğurlu olsun :D

Biraz da ekleme yapayım dileklerime; umarım arketipinle pratik benliğin zaman içinde idealarla mükemmel uyumu yakalar ve insanlara yönelik çözümlemelerin yaşadıklarınla realist bir sentez oluşturur. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni kendileriyle yeni yeni tanıştırdığınız içkiler ve müzikler için teşekkür ederim öncelikle . Adedaya güzel dilekleri için ; yaşı henüz daha çok genç iken , doktora yapmış bir spiritüalist gibi dilekler dileyebiliyor . Reinstra kendisiyle pek bir sohbetimiz yok ama. Bir bardak votka , ırkçlığı ortadan kaldırmıştır tarihte . Mrcolt ; zihni oldukça hızlı , sentezleyici ve bir başkasının beklentilerini son derece iyi anlayan , telepatlık yeteneği olan bir arkadaş .Kendisinden gene böyle bir dilek beklenirdi zaten . Ve diğer üyelerede bir bir teşekkürler . Özellikle ben-merkezci çocuksu tavırlarını bizden esirgemeyen lethalede teşekkürler . :)

Ruhumu ; tek ve hür olan ruhsal birimlerinizle bir bir onurlandırdığınız için müteşekkirim .Zaman zaman insanın yakasını bırakmayan ; sosyal hayat düzeni ve paylaşımcılıktan yoksun olan çarpışık algı ve duyumlar silsilesinden beni kurtarabilme gücünüz olduğu için de size müteşekkirim . Şunu unutmayasınız ki ; Entelektüel ve zihinsel olan birikim , ruhsal anlayışın temel gücü ve göstergesi olamaz ..

Sevgi ve ışıkla kalın . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ah sidar geç olsa da kutlamadan geçmeyelim, Karanlık ve bizden yana yıllar ;3
..

Teşekkürler , moterda hanım . Daha konuya birşey yazmayın yahu , 1 hafta geçti . Popülariteye karşı değilim aslında , buna karşı görünen popülasyona karşıyım . O yüzden yani , ahah . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..Teşekkürler , moterda hanım . Daha konuya birşey yazmayın yahu , 1 hafta geçti . Popülariteye karşı değilim aslında , buna karşı görünen popülasyona karşıyım . O yüzden yani , ahah . :)
Ay yazdığıma pişman etmesen şaşardım, Neyse seneye kutlamayız. ( Ah pardon, yorum yaptım değil mi :/ )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni kendileriyle yeni yeni tanıştırdığınız içkiler ve müzikler için teşekkür ederim öncelikle . Adedaya güzel dilekleri için ; yaşı henüz daha çok genç iken , doktora yapmış bir spiritüalist gibi dilekler dileyebiliyor . Reinstra kendisiyle pek bir sohbetimiz yok ama. Bir bardak votka , ırkçlığı ortadan kaldırmıştır tarihte . Mrcolt ; zihni oldukça hızlı , sentezleyici ve bir başkasının beklentilerini son derece iyi anlayan , telepatlık yeteneği olan bir arkadaş .Kendisinden gene böyle bir dilek beklenirdi zaten . Ve diğer üyelerede bir bir teşekkürler . Özellikle ben-merkezci çocuksu tavırlarını bizden esirgemeyen lethalede teşekkürler . :)

Ruhumu ; tek ve hür olan ruhsal birimlerinizle bir bir onurlandırdığınız için müteşekkirim .Zaman zaman insanın yakasını bırakmayan ; sosyal hayat düzeni ve paylaşımcılıktan yoksun olan çarpışık algı ve duyumlar silsilesinden beni kurtarabilme gücünüz olduğu için de size müteşekkirim . Şunu unutmayasınız ki ; Entelektüel ve zihinsel olan birikim , ruhsal anlayışın temel gücü ve göstergesi olamaz ..

Sevgi ve ışıkla kalın . :)

Doğum günü başlığında bile anlaşılmaz ve anlamlı şeyler yazan arkadaş.Doğum günün kutlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sidar, yürüdüğün bu yol, bu yaşında daha da açık, daha huzurlu, daha bilgi yüklü ve tatmin edici olsun. Arayışların seni doğru insanlara, doğru yerlere, doğru konulara götürsün. Ruhun her daim rehberin olsun :) Mutlu yıllar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğum günün kutlu olsun Sidar! Hep söyledim tekrar söylüyorum iyi ki seni tanıma fırsatı bulmuşum, iyi ki tanışmışız. Hayatın boyunca şanşının istediğin her konuda yaver gitmesi dileğiyle... Hayallerindeki hayata kavuşma yolunda attığın adımların seni en kolay şekilde düzlüğe çıkarması dileğiyle... Satürn ve Plüton capraz ateşe tuttuğu vakitlerde, içindeki Mars'ın seni ayağa kaldırması dileğiyle... Iyi ki doğdun, iyi ki tanıdım, iyi ki varsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...