Jump to content

NOVIEMBRE Final sahnei

adEda

Önerilen Mesajlar

Daha önce bahsettiğim Noviembre filminin final sahnesi :

https://www.youtube.com/watch?v=Fvn0xmQ7OM0

Zavallı sanatım !

Sanatım artık yok !

Artık sadece sanat ticareti,

Sanat borsası

ya da sanatı teşvik ticareti olacak!

Bir başka banka hesabı da , sayıları toplama sanatı.

Ama biz buna alet olmayacağız

çünkü bizler özgürüz !

Bizler sanatın kalpleri değiştirebileceğine inanıyoruz

ve onlara güç verebileceğine.

Sanat, insanlara yaşadıklarını hissettirebilir.

Sanat, erkek ve kadının ruhuna erişebilir.

Bizleri daha iyi birer birey yapar.

Sanat evrensel olabilir,

Sınırsız,her türlü dinden

ve ırktan bağımsız…

Sanat bir silah olabilir

ama bir dekor , ASLA !

-Novıembre

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Disco 80s. Martino Race - Final Train

2:40'ta ne güzel ilerleyiş o öyle. : D   https://youtu.be/S4lvsNcVWtY

, Yer: Gnoxis Cafe

• World of Warcraft'ta Final Fantasy 7 rüzgarları

Final Fantasy VII ile yakından da olsa, uzaktan da olsa biraz bile alakalıysanız oyunun hikayesi ve Aeris (ya da Aerith) hakkındaki o feci spoilerdan haberiniz mutlaka vardır. Ben vermeyeceğim o spoileri elbette, çünkü konumuz bu değil!   Blizzard'ın dünya çapında hala milyonlarca kullanıcıya sahip olan MMORPG oyunu World of Warcraft'ın bir şehrine gidiyoruz şimdi. Büyücülerin yönettiği ve Northrend'de bulunan Dalaran'a. Dalaran'da Aerith Primrose diye bir NPC var. Çiçek satıyor bu güzel ablam

, Yer: Oyun

• NOVIEMBRE - Kasım ( film )

Filmin ana konusu -benim görüşümdür- sanatın karşılıksız yapılması , çıkarlar için kullanılmaması gerektiği -ve çok daha fazlası-dır. Bu film dünyayı azıcık olsun değiştirmeye çalışanların hikayesidir.   'Sanat bir araç değildir, bir amaçtır.' düşüncesini aşılamaya çalışır.     Gerçek bir hikayenin, grup üyeleri tarafından belgesel tarzında anlatıldığı bir filmdir.   *Filmin IMDb puanı : 7,8     FİLMİN KONUSU Yakın gelecekte, bir grup aktör, insanların birbirleri için karşılıksız hiç

, Yer: Filmler

• Noviembre

http://img99.imageshack.us/img99/8484/clipboard01fg2.jpg       IMDB   Noviembre (2003)   Directed by: Achero Mañas Alfredo Murcia'da annesi babası ve engelli kardeşi Alejandro ile birlikte yaşayan bir gençtir. Engelli kardeşi için türlü kuklalar yapıp, onun kendini yalnız hissetmemesini, bir nebze de olsa hayata tutunmasını sağlamayı gaye edinir. Artık hayata dair yapmak istedikleri birikip, içinde saklayamaz hale geldikten sonra Madrid'e doğru yol alır. Burada girdiği konservatuar seçmele

, Yer: Filmler

• final fantasy sevenler

evet final fantasy ve yan serilerinden hangilerini seviyosunuz,oyun içi stratejiler vs paylaşmak için bu başlıgı kullanalım ne dersiniz yurtdaşlar *yurtdaşlar nerden çıktı lan* benim sevdiklerim: 6 ve mystical quest   ---------   bişi deyin yaooowwww

, Yer: Oyun

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...