Jump to content

with every heart beat.(rıhtımda yazdığım bir kaç karalama)

burak1942

Önerilen Mesajlar

Bir kaç yazımı paylaşmak isterim.hissedebilen kalplere gelsin

Kaybettiğim kadını arıyorum.onu kaybettiğim sokaklarda.kaybettiğim dalgalarda.gururumu bu aşk oyununda ayaklar altına aldığım yere gidiyorum.umutsuzca.yalnızım işte o sahilde.bir zamanlar elif ile ayı izlediğim o deniz kıyısında.bomboş ve sakin.sanki hiç suçu yokmuş gibi umarsız. Dalga sesleri....sessizlik...rüzgar..acı.

Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz demiş yazar. Ben hayalimdeki ruhları buluyorum ama hep yapbozda bir parça eksik kalıyor.belkide o son parçayı adem ve havva bile kaybetmişti.belkide her zaman bir parça eksikti.belkide yaratan o tek parçayı cennette bıraktı.o parça bu dünyaya ait değildi.

Nasıl unutulur boylesine bir uyum.ben kalbine boyle askları mezar etmiş bir adamım.bana kimse masal anlatmasın.benim yolculuğum böyle başladı.yıllar önce alkolün uyusturdugu bu kafa şimdilerde kendi kendine sarhoş olabiliyor.sarhoşken şarkı yazarsın ama kalbin mezar iken dalgalarda kaybolur bir kıyıya vurursun.her gece.her dolunayda.her bir kalp atışında.....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Karalama Defteri

aklımıza ne geldıyse;çer çöp ,yer gök hakkında; anekdottan tasvıre yada adı her neyse karalayalım, cızıttıralım dıyorum....guzel bır sey cıkarma ıddasından veya beğenılmeme kaygısından uzak şöyle rahat rahat ????????

, Yer: Edebiyat

• ...işte elim! ( ve Yazdığım Diğer Şiirlerim)

…işte elim!   Gönülde aşk ahde vefa Budur işte derde deva Varsa sevginde bir cefa Ahdî olsun ahde vefa   Aşka ne söz gönüldedir Güller açan âlemdedir İki gönül bir yerdedir Aşka sevgi verendedir   Aşk gülünde âşık bülbül Bağlanmışlar iki gönül Nasıl der bırak da çözül Çözemezsin haline gül   Alem-i Sır der; vay halim! Ben derim ki, ne cahilim Hani benim ey sevgilim Var mı tutan işte elim!   Alem-i Sır  

, Yer: Şiir

• Yargı Kontrolü ve Asker Karalama Çalışmaları

Bu aralar izlenebilecek tek kanal olarak gördüğüm kanalda, Atatürk ilkelerini ve düşüncelerini gerçek anlamda savunan bir insanın ağzından, Türkiye ve ortadoğu üzerine oynanan oyunlar ve çözümleri. BOP, yargı kontrolü, din üzerinden siyaset, korku toplumu oluşturma, Türk tarihini karalama, Türklüğün unutturulmaya çalışılması, orduya olan güveni azaltma, siyonist planlar, geçmişten gelen tehlikeler...   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3S4_RNGNqYo   http://www.youtube.

, Yer: Komplo Teorileri

• kendi yazdığım şiirlerim

Arkadaşlar dün yazdığım şiirleri paylaşmak istedim,yorum yapmak isteyenler görüşlerini bildirebilir,sevdiğine armağan etmek isteyenlerde alabilirler   Mutlusun...   Ben gittim gideli mi böyle ? Yoksa başkasının mirası mı sana bu gülücükler? Merakıma ver nolur, Merakıma... Ben ağlarken nedir seni güldüren şeyler? Karanlığıma gömülmekten mi korktun benimle kalarak? Yoksa karanlığamı gömdün beni tek bırakarak? Anlamadım işte , ceza mıydı ödül müydü bu yaptığın. Iyimi yaptın şimdi ayrıla

, Yer: Şiir

• “ Seni ve Yazdığım Üç Kitabı Kazandım… ”

Deniz Kıral (Tezer Özlü’nün kızı) 1985 yılının Aralık ayında annesine bir dizi sorular yöneltir. Tezer Özlü kızının sorduğu soruları duyarlılık ve içtenlikle yanıtlar. Deniz Kıral’ın el yazısı soruları ve yanıtları bir arşiv taramasında tamamen tesadüf eseri bulundu (defterden bir arkadaşımızın çabalarıyla-). Bu el yazısı soru-yanıtların ortaya çıkması konusu (bize öyle geliyor ki ve aslında işin ip uçları) direkt Enis Batur’u da işaretliyor. Aynı Oğuz Atay terekelerini aile“dehlizlerinden” çeki

, Yer: Not Defteri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...