Jump to content

Karışık Çalışmalarım

Nundia

Önerilen Mesajlar

Haklısın kendimi geliştirmeliyim.Bunun için çabalıyorum indirdiğim programlarla ingilizcem gelişti :D

Bende eskiden el çizimi yapardım tabii berbattı :D Photoshop cs4 zamanıydı ilk çıktığı gibi orada çalışmalara devam ettim şimdi psden artık manipülasyon çalışmaları ve grafik işlerini yapıyorum :D Çizim tablettinden çok rahat manipülasyon yapıyorum kesinlikle öneririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğendiğinize sevindim, elimden geleni yapıyorum:).Profesyonel değilim eğer daha iyisini görmek isteyen arkadaşlar varsa beklentisini buradan değil sanat sergilerinden karşılasın.
Bence kimse daha iyisini görmek istediğini söylemedi herkes resimler'e olan görüşünü belirtti ve emin ol ki zaten profesyonel çalışma görmek isteyenler galerilere gidiyordur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Profesyonel olmayabilir evet ama bu, sanatsal anlamda bir şey ifade etmediği anlamına gelmez. Ki bence bazıları gerçekten güzel olmuş, özel olarak kendi çizimlerimi de paylaşmak isterim seninle sevgili Nundia ^^

Bu denli hoş konuşmanız beni mutlu ettii bazılarının aksine :)Çalışmalarını kesinlikle paylaş merak ettim cidden : )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağlam çalışmalar çıkmış tebrikler , Ben de çok yetenekliyimdir . Özellikle çöp adam çizmedeki perspektifim ve Rafael tarzı dokunuşlarım . Tanrısaldır ....

Epey ilgi gösteriyorsunuz sanırım bu konuya sizin de çöp adamlarınızı görmek bizim için onurdur efenim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonunda yüklemeyi başardın demek :D

Genel olarak gayet iyi çalışmaların, gerisi gelsin artık daha iyilerini görmek isterim. :thumbsup:

Yaklaşık bir saatimi aldı ama becerdim sonunda:)Teşekkür ederim beğendiğine sevindim umarım paylaşırım daha iyilerini pek güvenemiyorum kendime : p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel çalışmalar :) Sanatta önemli olan çizgilerinle kendini ifade edebilmendir. Bundan kimin ne anladığı değil, yaptıklarını herkesin beğenmesi vs. değil... Bu yüzden kendine güvensizlik duymamalısın. Ben diğer çizimlerini de mutlaka bekliyorum :) Bu arada senden bir tanecik ricam olacak... Biliyorum bunları da zor eklemişsin ama... Biraz daha küçük boyutla yüklersen çok daha rahat göreceğiz çizimlerini.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...