Jump to content

Bir Olayı Veya Kişiyi Unutmak İçin

Moterda Olisya

Önerilen Mesajlar

Farz edelim ki bir aşk bitti yada kötü bir deneyim yaşadınız ve acı çekiyorsunuz. Unutmak istersiniz ama o dönemde bunu yapabilecek kadar güçlü değilsiniz o zaman bu majiyi uygulayabilirsiniz. Ay görünmediği bir zamanı seçin, ya da yeni ayın en ince hali bir ip kadar ince görüldüğü vakit olması gerek. Gece dışarı çıkın ve bir ağaç'tan küçük bir dal koparın. Toprak üzerine ağacın dalıy'la unutmak istediğiniz kişinin ismini yazın sonra elinizle silin. Bir daha yazın ama bu defa harfler daha küçük olacak, tekrar elinizle silin ve üçüncü kez ismini yazın. Bu kez harfler daha da küçük olmalı ve isiminin üzerine üfleyin isim kayboluncaya kadar. Bir daire çizin, ortasına da gülen bir ağız. Üstüne bir yaprak bırakın ve ardınıza bakmadan o yeri terk edin. Giderken de sizi mutlu eden her ne varsa düşünerek yolunuza devam edin.- Alıntıdır. -

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paylaşım için teşekkürler,

fakat ben kişinin yaşadığı hiç bir şeyi unutmaması gerektiğine inanıyorum. yaşadığımız her şey bize bir şey katar. çektiğimiz zorluklar direncimizi arttırır ve belki ileri zamanlarda yaşayacağımız zorlukları daha kolay atlatmamızı sağlar. Acılarımızın zaman akışına bağlı, doğal bir şekilde geçmesine izin vermeliyiz. bu nedenden ötürü bu tarz şeyleri yapmadan önce bu unsurları göz önünde bulundurmamız gerektiği kanısındayım. tabi biraz da inanç meselesi bu :)

iyi forumlar :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşe yarıyor olabilir, umuyorum da yarıyordur ama ben hayatın bize getirdiği, hoşlanmadığımız olayların hoşlanabileceğimiz şekilde yorumlanmasını ve üzerlerinden dersler çıkarılmasını öğrenmenin hem kişinin tinsel sağlığını hem de okült uğraşında kendisine güç ve fayda sağlayacağı düşüncesindeyim.

Bu acılardan sıyrılmak ve kurtulmak, unutmak yerine bu acıları asla unutmamaya çalışıyorum şahsen.

Bu, kişiyi olgunlaştırır. Ha, olgunlaşma ne kadar iyi bilemeyiz fakat en azından hayatta 'acı' olarak nitelendirdiğimiz olaylara karşı bizi dirençli kılar. Elbette böyle olacak diye çileci olmamız da gerekmez. Kutupluluk Prensibi ve Tekabül Prensibi'ni okumanız size fikir verebilir, anlamanız dahilindeyse hayatınıza yön verebilir.

Bana fikir üretimime neden olacak bilgi ve bakış açısını sağlayanlara duyduğum sonsuz minnet dışında, ilgimle yücelecek başka bir obje tanımıyorum. Minnet duyduğum bir fikir kaynağı kişi de olabilir, kaotik şekiller barındıran bir çocuğun eseri olan bir görsel de, halkının tüm zihinsel potansiyelini kendi ekonomik-maddi çıkarları için öldüren bir iktidara aşık insanın aptallığı da minnetime sahiptir. Bunlara, bana her türlü acıyı yaşatacak sevgili de dahildir.

Eğer mutsuzluk için sebepler buluyor, mevcut durumumuzu olumsuz nitelendiriyorsak, bu, bunun üzerine hiç düşünmediğimiz; terminolojik ve kültürel ön kabuller yaptığımızın göstergesidir.

Mutsuzluk ya da olumsuz şartlar yoktur. Mülki değerlerden kopup, mental dünyaya sahip olan kimseler için elbette.

"Genetik hastalıklar ve travma halleri dışında; sağlığımızın kalitesi, varlığa, zenginliğe ve mutluluğa sahip olmamız, tesadüflere değil, sadece kendimizin doğru seçimlerine bağlıdır.

"Neden bunlar hep başıma geliyor?!" diye hayıflanıp, devamlı kaderimizi suçlayacağımıza, iç dünyamızın sesine kulak vermeliyiz. Matematiksel bir düzen içinde olan dünyamızda, yaşamın kaptanı olabilmeyi, ürettiğimiz ve evrene gönderdiğimiz doğru “etki”lerde aramalıyız."

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bir Kimseyi Kendinizden Soğutmak İçin Büyüler

1. Karayılan Kökü Büyüsü Banyo, hem ilişkiyi sonlandırmak hem de size zararı dokunan bir kimsenin cesaretini kırıp uzaklaştırmak için kullanılır. Karayılan kökünü yanınızda taşımak ise sadece ilişkiyi sonlandırmaya yarar.   - Kıyılmış karayılan kökü (black cohosh) üzerine kaynar su ekleyerek demleyin. - Küveti su ile doldurun. - Karışım soğuyana kadar bekleyin. - Küvete girin ve durulanmadan önce karışımı posasıyla birlikte tüm bedeninize uygulayın. 2. Ayrılık Tozu (I) - Bu bitkilerin k

, Yer: Witchcraft

• Android için favori uygulamalarım

Android favori oyunlarım : 1-Avakin life: role playing 3d sanal gerçeklik oyunu beni çok şaşırtan bir oyun her ay yeni konular,itemler hepsi çok güzel indirirseniz haber verin ekliyim arkadaş olarak. 😊 2-Brain test: zeka ve bulmaca oyunu vakit geçirmek için güzel bir oyun . 3-clash of clans: strateji oyunu . * * Android favori photo editor uygulamalarım: 1-PicsArt: çok severek kullanıyorum birçok ayrıntılı özelliği var. 2-Picskit: picsart'ın akrabası diyeb

, Yer: Cep Telefonu ve Tabletler

• Cadılar için parfüm tarifleri .

Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

, Yer: Witchcraft

• Varginha Ufo Olayı

(Bu olay 1996 yılında Güney Amerika'da Brezilya'da yaşanmıştır. Diğer ufo olaylarından en büyük farkı çok sayıda sivil şahidin olmasıdır. İnsanların çokça olduğu bir bölgede yaşandığı için askeri kurumlar diğer vakalardaki gibi (Roswell olayı, Kalahari olayı vs.) Varginha'nın üstünü örtememişlerdir. Yaralı bir şekilde yakalanan uzaylıların görüntüsü klasik Alien görüntüsünden oldukça farklıdır. Kan kırmızı gözleri, kahverengi deri, ve alın kısmında yer alan 3 boynuzumsu çıkıntıyla oldukça

, Yer: Yakın Temas

• Kanser için?

Dedemin karaciğer kanseri olduğunu öğrendim bugün. Belki çok çocukça bir başlık gelecek size ama elim kolum bağlı gibi durmak bana kötü geliyor ve beni üzüyor. Ne yapabilirim? Öneriniz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

, Yer: Alternatif Terapiler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...