Jump to content

Wiccan Korunma Büyüsü

Moterda Olisya

Önerilen Mesajlar

Genellikle wiccanlar'ın en sık kullandığı büyülerden birisidir. Negatif enerjiden, kara büyülerden, lanetlerden, istenmeyen varlıklardan inancınız ölçüsünde sizi koruyan bir büyüdür.Malzemeler :Altar, 4 Adet Mum(Renkleri korunmak istediğiniz olaylara göre değişir. Mavi : genellikle rüya sırasında korunmak amacıyla yakılır, Altın : Negatif enerjiden ve istenmeyen olaylardan, Siyah : Lanet, Kara Büyü , İstenmeyen varlıklardan, Athame, Kadeh, Çeşitli Bitkiler(Biber genellikle düşmanlardan ve istenmeyen varlıklardan korur.) Daha etkili olması için : Kedigözü Taşı, Kendi kanınız,Korunma amaçlı siğiller.Yapılışı : Satürn'ün hükmettiği gece yarısın'da altarınıza yada ritüel alanınıza seçmiş olduğunuz renkte'ki mumları yerleştirin. Kadehinizi koymuş olduğunuz mumların ortasına yerleştirin ve seçmiş olduğunuz bitkilerle çevreleyin. Daha etkili olması için seçmiş olduğunuz kedi gözü taşını'da kadehin önüne koyun. Eğer siğil yapmaya karar verdiyseniz siğilinizi kadehiniz'in altına gelmemek suretiyle istediğiniz yere yerleştirebilirisiniz. Mumlarını'zı yakın ve elinize athamenizi alın. Ellerinizi sanki kucaklar gibi açarak şu sözleri söyleyin. (Sözleri söylemeden önce etkili olmasını isterseniz ister athameniz ile ister steril bir gümüş iğne ile bir damla kanınızı kadehin içine damlatabilirsiniz)''İçimdeki cesaretim gibi,Beni koruyan inancım gibi,Bu mumlarda adalet ile yanıyor,Acı ve bela benden uzak ol.''Tanrıların dualarınız'ı duymasını bekleyin. İçinizde bir sıcaklık hissettiğiniz zaman eşyalarınızı toplayabilirsiniz.Not:Bu büyü genellikle inancınız ve bilginiz dahilinde devam eder. Şunu unutmayalım'ki hiçbir büyü sonsuz değildir. Ne zaman isterseniz tekrar yapabilirsiniz.Bitkiler hakkındaki kaynaklar :-Cunningham's Encyclopedia of Magical Herbs-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çember açılması gerekmiyor mu ? Bu arada yazı çok karışık duruyor, okurken zorlandım eğer imkanınız varsa düzeltebilir misiniz ? Ellerinize sağlık.
Sorun için özür dilerim ancak ben yazdığım'da böyle durmuyordu,düzelttim. Orjinal metin'de yazmadığı için ekleyip bozmak istemedim lakin ben çember açma imkanı bulamadığım'da çembersiz'de uyguluyorum sonuçta bu bir korunma büyüsü..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun için özür dilerim ancak ben yazdığım'da böyle durmuyordu,düzelttim. Orjinal metin'de yazmadığı için ekleyip bozmak istemedim lakin ben çember açma imkanı bulamadığım'da çembersiz'de uyguluyorum sonuçta bu bir korunma büyüsü..

Biraz gelenekçi bir yapım olduğundan çember açmayı gerekli buluyorum, mümkünse her büyü ve ritüel de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz gelenekçi bir yapım olduğundan çember açmayı gerekli buluyorum, mümkünse her büyü ve ritüel de.
Haklısınız tabi ki :) Ama ben korunma büyülerin'de çember'i şart görmüyorum zira büyü'nün amacı negatif enerjileri,istenmeyen varlıkları... biz'den uzaklaştırmak. Çember'de bir yerde aynı görev'i görüyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısınız tabi ki :) Ama ben korunma büyülerin'de çember'i şart görmüyorum zira büyü'nün amacı negatif enerjileri,istenmeyen varlıkları... biz'den uzaklaştırmak. Çember'de bir yerde aynı görev'i görüyor

Çemberin tek amacı korunma sağlamak değildir. Aynı zamanda içeri Kuleler davet edilir, dört element ile mühürlenir ve dört ayrı yön birbirine bağlanarak enerjilerin odaklandığı bir merceğe dönüşür. Dolayısıyla içeride yapacağınız büyüler her zaman çember açmadan yaptıklarınıza göre daha güçlü olacaktır. Ayrıca korunma büyüleri negatif enerjileri uzaklaştırmaz. Negatif enerjiden uzaklaştırılmış objeleri, kişileri, mekanları negatif enerjiden, bedensiz veya parazit varlıklardan, büyülerden korur. Ancak eğer (Örnek veriyorum.) lanetlenmiş bir objeye arındırma işlemleri uygulamadan korunma büyüsü yaparsanız laneti mühürleyebilirsiniz ki bu da tekrar arındırılmasını zorlaştırır. Ayrıca bu ritüelde korunmak istediğiniz bir takım olaylara göre renk seçerek mum yakmak yerine mavi bir mum kullanılması daha etkili olacaktır çünkü mavi renk her türlü korunma için kullanılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu büyü size yapılmaya çalışılan psişik saldırıları ve kara büyüleri engelleyecektir.Malzemeler: - 3 mum (beyaz, kırmızı, siyah.)Yapılış :Çemberinizi açın, mumları üçgen şeklinde yerleştirin. Mumları yakın ve üç mumun ortasında mavi bir enerji küresi imajine edin. Daha sonra her birine dokunurken aşağıdaki duayı yada kendi yazdığınız bir duayı okuyun :Üçleme’nin tanrıçası,Seni çağırıyorum!Koru beni zarar vermek isteyenlerden,Ve uzak tut enerjimi almak isteyenlerden.Kutlu olsun!Tüm mumlara dokunmayı bitirdiğiniz zaman enerji küresinin patlayıp, şeritlere ayrıldığını imajine edin ve bu şeritler tüm bedeninizi sarsın.Korunmak için iyi bir yöntemdir ancak kalıcı değildir. Dolunayda yapıldığında daha da etkili olur. Benim önerim haftada bir yapılması. Bu sayede korunmanız daha uzun sürecektir. Not : Bu büyüyü yapmak isteyenler 31 Ağustos 2015'te yapabilir zira Tam Dolunay olacak.- Tanrı ve Tanrıça sizinle olsun -

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...