Jump to content

Sevdiğinize Erosun Okunu Yollamak İçin

Guest mehmetemin102

Önerilen Mesajlar

Kırmızı bir mum alın; çünkü kırmızı yaşamı ve tutkuyu, mum alevinin ışığı ise bir insanın içindeki olumlu gücü sembolize eder. Mumun üst kısmının çevresine iğneyle sevdiğiniz kişinin adını yazın. Başka bir iğneyi yazının olduğu yere sokun. Mumun diğer tarafından ucu görününceye kadar itin. İğneyi mumun fitilinin içinden geçirirken şunları söyleyin: “ Adını delip geçtiğim bu yanan mumla kalbini de delip geçeceğim.” Mumunuzu bir şamdana yerleştirin ve iğneyi sevdiğinizin adının ve iğnenin olduğu yere kadar geldiğinde mumu söndürün. (İsterseniz daha sonra mumu tekrar kullanabilirsiniz ama tamamen küçüldüğünde iğneyle beraber gömmeniz gerekiyor)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet sevgi büyülerine başladım... :D evet zorla aşık etmiş gibi oluyosun doğru, akışına bırakırsan daha iyi olur fakat bunlar büyü olarak literaturde geçse bile, aslında enerjinin yoğunlaşması olayı gibi, yani mesela şöyle diyim, bi kızı makyajlı görürsün güzel kokular sürmüş olarak, hoşuna gider etkilenirsin, ama makyajsız ve ter kokusuyla falan çok güzel olsa bile etkilenmezsin, o tarz bi durum gibi, Mumu o kişinin enerjisi olarak hayal ediyosunuz, ve buna yoğunlaşıyosunuz. Yani muma bi kişilik katıyosunuz... iksirler falan vardı verdiğim sevgi ile ilgili diğer konularda onlarada örnek teşkil etmesi açısından yazdım koku olayından örnekler verdim mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet sevgi büyülerine başladım... :D evet zorla aşık etmiş gibi oluyosun doğru, akışına bırakırsan daha iyi olur fakat bunlar büyü olarak literaturde geçse bile, aslında enerjinin yoğunlaşması olayı gibi, yani mesela şöyle diyim, bi kızı makyajlı görürsün güzel kokular sürmüş olarak, hoşuna gider etkilenirsin, ama makyajsız ve ter kokusuyla falan çok güzel olsa bile etkilenmezsin, o tarz bi durum gibi, Mumu o kişinin enerjisi olarak hayal ediyosunuz, ve buna yoğunlaşıyosunuz. Yani muma bi kişilik katıyosunuz... iksirler falan vardı verdiğim sevgi ile ilgili diğer konularda onlarada örnek teşkil etmesi açısından yazdım koku olayından örnekler verdim mesela...

:Danlıorum.bu arada sen kaptırmıssın bu gunlerde aska kendını sanırım kendıne bı ask arıyon:Dbu arada paylasımların gusel:)tesekkurler.deee su ter kokusu gusel koku makyaj makyajsız falan bı acaıp olaya baska bı boyut katmıs yawssss:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:Danlıorum.bu arada sen kaptırmıssın bu gunlerde aska kendını sanırım kendıne bı ask arıyon:Dbu arada paylasımların gusel:)tesekkurler.deee su ter kokusu gusel koku makyaj makyajsız falan bı acaıp olaya baska bı boyut katmıs yawssss:D:D

yoo onları örnek verdim sadece;

yani benim düşüncem bnlar, insanı etkilemek için yapılan şeylerdir, kendine bakan kadınları her zaman tercih eder erkekler, :D çok çirkin bi kadın bile büyü yapmadan sadece, yoğun bi makyajla bi çok erkeği etkileyebilir yada giyimiyle kültürüyle yani bunlar etken bu da onun gibi bu benim bakış açım tabi... zevkler ve renkler tartışılmaz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yoo onları örnek verdim sadece;

yani benim düşüncem bnlar, insanı etkilemek için yapılan şeylerdir, kendine bakan kadınları her zaman tercih eder erkekler, :D çok çirkin bi kadın bile büyü yapmadan sadece, yoğun bi makyajla bi çok erkeği etkileyebilir yada giyimiyle kültürüyle yani bunlar etken bu da onun gibi bu benim bakış açım tabi... zevkler ve renkler tartışılmaz... :)

orası doğru da:D:Dcok tuhafıma gıttı ole bı konu ıcınde ter kokusu falan :Dbıde suna takıldım cok cırkın bı kadın bıle buyu yapmadan sadece makyajla bı cok erkegı etkılıyebılcegını solemıssın dımı??erkekler benım bıldıgım kadarıyla dogal bayanlardan hoslanıyodu ama ne bılım dusunsene bı bı kadınla tanısıyosun bı barda aksam evınızdeyken karsında cok cekıcı ve gusel bı kadın varken sabah kalktıgında yanında cok cırkın ve ıtıcı bı kadın olması senı rahatsız etmez mı??ama zevkler ve renkler tartısılmaz demısın. . .nese karar senın cevap verırsende sevınırım:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orası doğru da:D:Dcok tuhafıma gıttı ole bı konu ıcınde ter kokusu falan :Dbıde suna takıldım cok cırkın bı kadın bıle buyu yapmadan sadece makyajla bı cok erkegı etkılıyebılcegını solemıssın dımı??erkekler benım bıldıgım kadarıyla dogal bayanlardan hoslanıyodu ama ne bılım dusunsene bı bı kadınla tanısıyosun bı barda aksam evınızdeyken karsında cok cekıcı ve gusel bı kadın varken sabah kalktıgında yanında cok cırkın ve ıtıcı bı kadın olması senı rahatsız etmez mı??ama zevkler ve renkler tartısılmaz demısın. . .nese karar senın cevap verırsende sevınırım:D

tabiki öyle ben ilk andaki etkiden bahsediyorum, hergördüğün kadınla birlikte olabiliyormusun? hergün o kadar bayan geçiyor önünden bu güzel bundan etkilendim bu hoş diyosun ama hiçbiriyle sabahlamıyosun onların... yani etkilenmek ayrı şey farklı şeylerden bahsediyosun sen... kadının doğallığını ilk etapta keşfedemezsin, yada ben edemiyom :) ,yani bıraktığı etki önemli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir büyünün kesinliğinden bahsedilemez. büyü büyücü ile arasındaki bağa göre güçlüdür. bu yüzden de büyücüler ve cadılar kendi ritüellerini kendileri oluşturur. birinin tarifi bir başkasına uymayabilir. tavsiyem kendi ritüelini kendin yazmandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir büyünün kesinliğinden bahsedilemez. büyü büyücü ile arasındaki bağa göre güçlüdür. bu yüzden de büyücüler ve cadılar kendi ritüellerini kendileri oluşturur. birinin tarifi bir başkasına uymayabilir. tavsiyem kendi ritüelini kendin yazmandır.

bunun doğruluğunu bir çok kez görmüş birisi olarak,fikre katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gillian Kemp'in Aşk Dilekleri Kitabı'ndan alıntıdır ve tamamen uydurmadır, gerçekliği yoktur.

Denemeyin bence, boş yere zaman kaybı... (Denemiştim, kendimi salak gibi hissetmeme sebep olmuştu :))

Yazarın kendi yöntemleri olduğu için başka kimsede işe yaramıyor da olabilir tabii...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...