Jump to content

Burçlara Göre Güzellik Tüyoları


Witch Of Rain

Önerilen Mesajlar

KOÇ

Zodyağın en ateşli burcu olan Koç kadınları, genelde huzursuz ve asabi görünürler. Çünkü her zaman yoğun olurlar. Fiziksel olarak olmasa bile zihinleri sürekli hareket halindedir. İş saç ve makyaja gelince, cesur ve çarpıcı bir görünüm isterler. Kabarık bir saç modeli, kalın bir eyeliner, parlak dudaklar ve belirgin kaşlar onlara göredir.

 

BOĞA

Hiçbir burç Boğa kadar dik başlı ve inatçı değildir. Şayet pratik ve güven veren biri değilseniz, bir Boğa'nın nazarında hiçbir kıymetiniz yoktur. O çevresindeki herkesin kendisi gibi olmasını bekler. İş güzel görünmeye gelince, at kuyruğu ile toplanmış saçlarla yüz tüm güzelliğiyle ortaya çıkar. Ardından bakır ve toprak tonlarında makyaj yapılır. Çünkü Boğa burcu, Toprak Ana'ya hizmet eder.

 

İKİZLER

İkizler, kelime oyunlarında bir uzmandır ve insanlardan istediğini nasıl alacağını çok iyi bilir. Çünkü o kelimelerin efendisidir. Makyaj yapması gerekiyorsa, İkizler Takım Yıldızı'nın karakterine uygun hareket eder. Biraz erkeksi biraz dişi... O cinsiyetsiz bir peri... Yüzünde göreceğiniz makyaj, gözlerine uyguladığı hafif ve ince bir eyeliner.

 

YENGEÇ

Pembe tonları ona çok yakışır. Yengeç kadınları yumuşak ve narin bir çiçek gibidir. Makyaj malzemelerini seçerken genelde su bazlı olmasına dikkat ederler. O kadar özen verilip yapılan makyaj, akacak veya bozulacak olursa o narin çiçek bir anda solar.

 

ASLAN

Bir Aslan'a aşık olmak çok kolaydır. Evet, gürültülü ve inatçı bir mizaçları vardır ama kimse onlar kadar iyimser ve eğlenceli değildir. Makyaj ve saç stillerinde de yeniliklere açıktır. Parlak kırmızı dudakları, dumanlı göz farlarını ve kabarık saçları severler. Aslında onlardan her türlü sürprizi bekleyebilirsiniz!

 

BAŞAK

Hayatı çok fazla ciddiye alan Başak, her konuda olduğu gibi güzellik konusunda da mükemmelliyetçiliğin peşindedir. Makyaj yapmayı pek sevdiği söylenemez. Doğal güzellik, bronz bir ten, uzun ve sağlıklı saçlar onun imzasıdır.

 

TERAZİ

Terazi kadınları, nazik, büyüleyici, uyumlu ve entellektüel olurlar. Tercih ettikleri görünüm, küçük sade bir topuz, pamuk şekeri gibi görünen dudaklar, şeker pembe tonlarında bir allık olacaktır.

 

AKREP

Zodyağın en gizemli burcu olan Akrepler, sürprizlerden hoşlanmaz. Sabit fikirlidirler ve değişimi zor kabullenirler. Bu özellikleri saç ve makyaj stillerinde değişiklikliklere açık olmadıkları anlamına da gelir. Dumanlı göz makyajı bir numaralı tercihleridir. Makyajda vurguyu göz bölgesine yapmak, dağınık toplanmış saçlar ve kırmızı bir ruj onlar için iyi seçimlerdir.

 

YAY

Özgürlük ve seyahat tutkunu maceracı ruhlar... Yay kadını sınırlandırılmaktan nefret eder ve saflık derecesine varan iyimserlikleri ile ünlülerdir. Dağınık bir topuz, belirgin kaşlar ve çilek renkli bir ruj... Hepsi bu kadar...

 

OĞLAK

Onlar için sağlıklı bir görünüm kadar güzeli yoktur. Saçlarınızı zeytinyağı ile yıkadıklarına emin olabilirsiniz! Görünüşlerini doğal kılan en önemli görünüm, belirgin kaşlarıdır. Bronzlaştırıcı pudralar ve maskara vazgeçilmezlerindendir. Ruj kullanmayı pek sevmezler.

 

KOVA

Kova kadını, güzelliğiyle hep ön planda olmak ister. Kendine has bir görüntünün ortaya çıkması şeffafa yakın parlatıcı malzemelerle tamamlanır. Dudaklarında muhakkak parlatıcı vardır. Çocuksu görünmeyi sevdiklerinden saçlarda örgüden hoşlanırlar. Ayrıca papatya taçları, renkli tokalar da en sevdiklerindendir.

 

BALIK

En duygusal, inanılmaz derecede hassas, endişeli ve meraklı olan Balık kadınları, masumiyeti ve şaşkınlığı ifade eden makyajları severler. Büyük ve ışıltılı gözler, siyah kalın çekilmiş kalem, yumuşak ve dağınık saçlar. Bir Balık kadını için bunlar yeterlidir.

 

Nesrin Özturna

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burçların besin ihtiyacı ve metabolik yapılarıda ön plandadır bu konuda ( Yay , Yengeç , Boğa gibi vücutları yağlanmaya müsait burçların yağlı besinlere dikkat etmesi gerekir kanaatimce örnek olarak .) Genede ben herkese içerisinde yoğun E vitamini içeren Somon balığı , Badem , Yumurta gibi besinleri öneririm ( Cildi güzelleştirirler ) . Bireysel libido ekonomosinin herhangi bir natal konfigürasyonda nasıl nesnelleştiği ve kendisini nasıl ifade ettiği de önemlidir . Özellikle kişinin kendisini daha çok çekici kılabilmesi için ; Venüs planetinin etkileşimde bulunmadığı kişisel gezegenlerinin ; Çekici yönleri üzerinde çalışması ve ağırlık vermesi gerekir ..

 

Çekicilik ve Güç ; Büyük oranda imaja ve görünüşe dayalıdır . İnsanların kalplerine en kolay yoldan ulaşan şeyler görsel şeylerdir . Sembolizmanın her konudaki tesirinden bahsediyoruz burada . Dolasıyla giyim tarzınızı ,fiziksel duruşunuzu ve Auro katmanlarınızdaki Armoniyi geliştirmeniz gerekir . Astroloji ; Ne zaman estetik yapabileceğiniz , Nasıl bir diyet uygulayabileceğiniz ve Enerjinizin düşük olduğu zamanlar çekiciliğinizi nasıl koruyabileceğiniz hakkında kişisel olarak çok iyi bilgiler sunar ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Burçların besin ihtiyacı ve metabolik yapılarıda ön plandadır bu konuda ( Yay , Yengeç , Boğa gibi vücutları yağlanmaya müsait burçların yağlı besinlere dikkat etmesi gerekir kanaatimce örnek olarak .) Genede ben herkese içerisinde yoğun E vitamini içeren Somon balığı , Badem , Yumurta gibi besinleri öneririm ( Cildi güzelleştirirler )

E vitamini cildi güzelleştirir ancak hayvansal proteinler insanlarda alerjik tepkimelere neden oluyor. Özellikle et, vücuttaki asit miktarını arttırdığı için kolajen sertleşiyor ve cilt esnekliğini kaybediyor. Sonra kırışıklıklar, kuruma oluyor ve cilt hızla yaşlanıyor. Sebze ve meyve ağırlıklı beslenmek cildi güzelleştirir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • güzellik büyüsü,iksiri,ritüel vb.?

   merhabalar,bu konuda bana yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum

   , Yer: Pano

  • Güzellik ve özsevgi

   Engelli, çirkin ve kiloluyum. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım kilo veremiyorum. Kilo vermemi kolaylaştıracak, beni daha güzel hissettirecek, aynaya baktığımda kendimi sevmemi ve beğenmemi sağlayacak bir büyü var mı?

   , Yer: Witchcraft

  • Güzellik iksiri ( spell ) .

   Öncelikle ; ~ Mutfağınızda pozitiv atmosfer yaratın : mumlar , tütsü , çiçekler , loş ışık ve huzurlu sakin bir müzik (Klassik müzik ) . Geçelim iksirimize : - Emaye tencere ve ya tavada bir portakalın kabuğunu pişirin ( yıkamayı unutmayın ) . Sonra soğuk bir havuç suyu hazırlayın . Bir kaşık bal ile portakalı ateşten alın ve havuç suyuna katın , ardından isteye bağlı vanilya ekleyin . İksirimiz şimdi hazır ve çok lezzetli . Akşam dışarı çıktığınızda size cazibe verecek ve daha çekici görün

   , Yer: Witchcraft

  • Güzellik iksiri ( spell ) .

   Mutfağınızda pozitif atmosfer oluşturun : Mumlar , tütsü , çiçekler ve huzurlu sakin bir müzik ( klassik müzik daha uygundur ) ve s. Geçelim iksire ♤♤♤ Emaye tencere ve ya tavada bir portakalın kabuğunu pişirin . ( yıka ayı unutmayın . ) Sonra soğuk bir havuç suyu hazırlayın . Bir kaşık bal ile birlikte portakal kabuğunu ateşten alın ve havuç suyuna katın isterseniz vanilya ekstresi ekleye bilirsiniz . İksirimiz şimdi hazır ve çok lezzetli . Akşam dışarı çıktığınızda size cazibe getirecek ve

   , Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...