Jump to content

Benim lanetli arkadaşım

electronicalev

Önerilen Mesajlar

Benim hayatım her zaman ters giderdi bu hiç değişmedi. Çok talihsizlik sorunu yaşadığım oldu. Ama en azından çabaladığım zaman düzeliyordu. 2 sene önce sınıfta bi kızla tanıştım. Yakınlaştık baya en yakın arkadaş kategorisine girdik birbirimizin. Hayatında her şeyi ters giden ve son derece negatif insandı. Sanki bi iticilik vardı üstünde, onun yanında bir süre sonra enerjim şekil değiştirmeye başladı. Kıza neyi anlatsam yanında neye sevinsem bitiyordu. Aksine neyi anlatmasam sürüyordu. Yanında çok mutsuz hissetmeye başlamıştım. Ancak onu geçen zamanlarda hayatımdan çıkardım. Kötü taraf şu ki onun enerjisi hala üstümde negatifini taşıyorum. Bu insanın üzerime sinen enerjisinden kurtulmak için ne yapmalıyım? Beni bu geçen 2 sene de mahvetti resmen yanında aptallaşıyordum ve elimden çok şeyi aldı. Bana zarar vermemesi içinde aynı zamanda ne yapmam gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeteri kadar pozitif olamamışsınız sizde demek ki . İnsan çoğu zaman negatiftir . İnsan kirli bir nehirdir , Zehirlenmeden onu yutabilmek için deniz olmak gerekir der nietzche ..

Neyse forumda ; Affetme , Yüzleşme gibi çeşit çeşit meditatif ve ritüelistik çalışmalar var . Negatif enerji üzerinizde şekil almadan onu defetmekte ve manyetik çekim alanınızı güçlendirmekte her zaman fayda var ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir aralar bendede vardı. Ama hani bu işin içinde büyüdük. Hissediyordum ama birşey demiyordum. Eski dostuma bir süpriz yaptım birdaha bana yaklaşamadı. Vampirsen gel kanımı iç arkadaş ne işin var senin benim enerjimle Lütfen vampirlerimizi sevelim ve onları koruyalım. Her gün evin önünde buluşup biraz enerji aktarımı yapalım... İşin şakası tabi. Hayatınızı mahfetmek ve sizi tamamen bitirmektir amaçları...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatımdan çıkardım, bi zamanlar benim için uğurlu olan enerjimi doldurduğum kolyeyi de dokunarak enerjisini bozmuştu. O kolyeyi çıkardım 1.5 seneden sonra temizledim ve taktım. Alakası var mıydı bilmiyorum ama kolyeme dokunduktan sonra her şey ters gitmeye başlamıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatımdan çıkardım, bi zamanlar benim için uğurlu olan enerjimi doldurduğum kolyeyi de dokunarak enerjisini bozmuştu. O kolyeyi çıkardım 1.5 seneden sonra temizledim ve taktım. Alakası var mıydı bilmiyorum ama kolyeme dokunduktan sonra her şey ters gitmeye başlamıştı.

Olabilir tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşın'ın psişik vampir olma olasılığı yüksek, benim önerim arkadaşlığını kesmen yönünde. Bunu durdurabilsen bile sana bile bile zarar vermiş bir insan ile birlikte olmamalısın.

Konuyu hortlatıcam ama merak ettim şimdi, bir birey psişik vampir olduğunu bilmiyor diyelim. Yine de enerji emimi söz konusu olabilir mi, kontrolü dışında?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu hortlatıcam ama merak ettim şimdi, bir birey psişik vampir olduğunu bilmiyor diyelim. Yine de enerji emimi söz konusu olabilir mi, kontrolü dışında?

Kesinlikle olabilir, forumda tartışılmış bir konu zaten bu. Psişik vampir olmak elde olmayan bir şey olduğundan ötürü, bilerek enerji emenler kadar bilmeden enerji emenler de vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...