Jump to content

Ölmeden Önce YApmak İstedğin 3 Şey?

adife38

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Boş kağıt ile ödeme yapmak | Manipülasyon

Kim ne derse desin günümüzde sahtekarlık, dolandırıcılık hat safhada. İnsanları kandırmak, onların buna (kandırılmaya) ne kadar eğilimli olduğuna bağlıdır. Yani aslında hayatımız boyunca o kadar çok kandırılıyoruz ki bir süre sonra farkına var(a)mıyoruz bile.   Alanında gerçekten başarılı olan Mentalist Derren Brown'un Trick or Treat programından alınmış kısa bir video var. Önce buna bir göz atın :     Bu işlem nasıl gerçekleşiyor? Adınız ne? Kendi içinizden bu soruya cevap veriyorsunuz. V

, Yer: Psişik Yetenekler

• Farkında Olmadan Telepati Yapmak

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola, belirtirseniz silebilirim.   hemen konuya gireyim 2 gün önce tvden dizi izliyordum arkamda göremediğim yerde oturan kardeşim kendi telefonundan izliyordu intro çıktı kalkıp kapatır mısın dedim hayır bekle biter dedi içimden keşke kalkıp kapatsa dedim bişey olmadı bari konuşsa dedim yine bişey olmadı en azından ayağa kalksın dedim ve bu sefer odaklandım sonra arkamda olduğu için diziyi izlemeye devam ettim fakat 1 2 dakika sonra kardeşimin gittiğin

, Yer: Telepati

• 47 Yıl Önce Çekilen Çok Gizli Fotoğraf

Efsane gerçek çıktı; işte 1963 yılında çekilen o 2 kare...   Türkiye'nin nükleer başlıklı füzeleri vardı. Ama bu füzeler ABD'nin ‘geçici' hediyesiydi. Üstelik, NATO ülkelerinden başka gönüllü çıkmayınca ABD, Rusya'ya gözdağı verecek nükleer başlıklı füzelerden 15'ini Türkiye'ye 1961'de teslim etti.   ABD 2 bin Türk subay-sivil eğitti İZMİR Çiğli'de konuşlu füzeler için Türkiye'nin toplamda görevlendirdiği asker-sivil personel sayısı 2 bini buldu. Türkiye'nin füzelerin idaresini devralması içi

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Yapmak İstediğiniz Saçmalıklar

eger konu daha once acıldıysa sımdıden afedersınz ama oyle otutrken aklıma geldi...   saçma oldugunu bıldıgınız halde yapmak istediğiniz sacmalıklar vardır elbet..mesela an gelir boyle sacma komık bı fıkır gelır aklınıza hadi onları paylasalım   mesela benım suanda içimden ınanılmaz sacma bır fıkır gecıyo en güzel elbisemi ve en sık ayakkabılarımı giyip buyuk ton balıgını cantama atıp taksimde salına salına yurumek yururkende laf atanlara usulca yaklasıp hıc bısey demeden cantadan balıgı cıka

, Yer: Forum Oyunları

• Kamu Çalışanları Maaşlarını Bayramdan Önce Alabilecek

Maliye Bakanı Ağbal, 'Bütün kamuda çalışan kardeşlerimizin maaşları 13 Haziran'da hesaplarına yatacak. Yaklaşık 3 milyon 700 bin kamu çalışanı bayram girmeden önce maaşlarını almış olacak.' dedi.   Haziran ayı maaşlarının ayın 15'i itibarıyla Ramazan Bayramı'nın birinci gününe geldiğini ifade eden Ağbal, şöyle konuştu: "Bugün bütün bakanlıklara, kamu kurum ve kuruluşlarına bir genelge gönderdim. Dolayısıyla bütün kamu görevlilerimiz, memurlarımız, sözleşmeli personel, işçi ve diğer statülerde

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...